Jak to mam sobie wytłumaczyć?pomocy!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Jak to mam sobie wytłumaczyć?pomocy!

przez Crazy 02 sty 2007, 23:09
hej.mam mały problem:) może ktoś udzieli mi jakiejś sensownej odpowiedzi-lub bezsensownej-cokolwiek prosze.Mam chłopaka, którego oczywiście bardzo kocham- ale drażni mnie jedna rzecz jego pewnie też.On ma na imię Mariusz a ja ni z tego ni z owego czasem wypalę do niego Mateusz!! to straszne ponieważ nie znam żadnego Mateusza który by mi się podobał-w ogole jedyny Mateusz jakiego znam to mój brat cioteczny. jak sobie mam to wytłumaczyć?????

przez depresyjny86 03 sty 2007, 01:31
Wytlumacz to sobie podobieństwem imion
:)

przez gusia 03 sty 2007, 09:21
Hello Crazy :P
No faktycznie,imiona podobne..hmmm,w zasadzie to nie mam pojęcia dlaczego "siedzi" Ci w głowie ten Mateusz ;)
Rozumiem że jest to dla Was problem,ale jak sama mówisz nie myslisz namietnie o nikim o takim imieniu więc naprawdę niewiem :?
Może pokaz swojemu Mariuszowi co napisałaś tu na forum i wytłumacz iż nie powinien miec powodów do obaw,a może dogadajcie się w ten sposób że poprostu będzie dla Ciebie Mateuszem i basta ;)
Na pocieszenie dodam ,iż często słyszę "Sylwia"zamiast Aga z ust mojego męża,hehe,siostrę ma Sylwię,tak sobie to tłumaczę... ;)
glowa do góry i nie zadręczaj się..
Pozdrawiam
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez IceMan 04 sty 2007, 16:23
po 1: podobieństwo imion
po 2: ja miałem taką sytuację że kiedyś zapytałem kumpla o imię takiej jednej koleżanki i powiedział mi że ma na imię Marta, dopiero potem dowiedziałem się że palnął głupotę bo ona ma na imię Sandra. Skutek? Znam ją już 2 miesiące i jeszcze zdarza mi się od czasu do czasu wypalić 'Marta' do niej. Nie znam na to rady ale może masz podobną sytuację. Musisz się pilnować z tym Mateuszem ;)
Przyjaciel forum

przez medusse 05 sty 2007, 19:27
a może to nerwica natręctw, ...że ma byc maTEUSZ, a nie maRIUSZ :lol:

Sortuj wg