Seks w autobusie

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

W dniu premiery wolałbyś grać w najbardziej wyczekiwaną grę roku czy uprawiać seks z dziewczyną?

GRA
17
40%

SEKS
26
60%

Liczba głosów : 43

Seks w autobusie

przez Nicholas1981 26 lip 2015, 14:27
Wolfx napisał(a):emilk, Następnym razem się troszkę powstrzymaj,nie mówię tego złośliwie ;)
Przecież chyba każdy bawił się w ,,doktora,, ;)
Spina nie ma sensu,daremne nerwy ;)

W doktora to każdy się bawił, ale od tego daleko do pełnego stosunku (rany! w wieku 8 lat? to chyba fizycznie niemożliwe). Po prostu wyobraźnia dziecięca nieco to podkolorowała i tyle a pamięć lubi płatać figle. Tak więc Emil nie przestanę twierdzić, że więcej w tym fantazji niż prawdy...
Nicholas1981

Seks w autobusie

przez joaszka 26 lip 2015, 14:29
Czo tu się narobiło :(
joaszka

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 14:32
Nicholas1981 napisał(a):
Wolfx napisał(a):emilk, Następnym razem się troszkę powstrzymaj,nie mówię tego złośliwie ;)
Przecież chyba każdy bawił się w ,,doktora,, ;)
Spina nie ma sensu,daremne nerwy ;)

W doktora to każdy się bawił, ale od tego daleko do pełnego stosunku (rany! w wieku 8 lat? to chyba fizycznie niemożliwe). Po prostu wyobraźnia dziecięca nieco to podkolorowała i tyle a pamięć lubi płatać figle. Tak więc Emil nie przestanę twierdzić, że więcej w tym fantazji niż prawdy...

Sluchaj Ty tak twierdzisz,juz nic wiecej na ten temat nie powiem ;)
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 14:33
joaszy napisał(a):Czo tu się narobiło :(
A nic a co mialo sie narobic ? ;)
emilk

Seks w autobusie

przez Mag14 26 lip 2015, 14:34
70 kilowy toporek :lol: to naprawdę wyzwanie ;) :mrgreen:
Weźmiesz takim toporkiem zamach i porządnie przypier... ? :twisted: :mrgreen: wiem suchar teraz jestem hyhy
Szacun wieki :!: :D

Seks w autobusie

przez Nicholas1981 26 lip 2015, 14:36
Emil a tak serio - jak chciałeś uchodzić za playboya, pożeracza damskich serc i speca od seksu trzeba było tego nie pisać, bo teraz w te inne "podboje" też ci nikt nie uwierzy i raczej się będą z ciebie śmiać niż podziwiać. Taka rada od starszego kolegi :D
Nicholas1981

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 14:40
Mag14 napisał(a):70 kilowy toporek :lol: to naprawdę wyzwanie ;) :mrgreen:
Weźmiesz takim toporkiem zamach i porządnie przypier... ? :twisted: :mrgreen: wiem suchar teraz jestem hyhy
Szacun wieki :!: :D

Wystarczy jeden cios i wszyscy na raz leca :D
emilk

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 14:41
Nicholas1981 napisał(a):Emil a tak serio - jak chciałeś uchodzić za playboya, pożeracza damskich serc i speca od seksu trzeba było tego nie pisać, bo teraz w te inne "podboje" też ci nikt nie uwierzy i raczej się będą z ciebie śmiać niż podziwiać. Taka rada od starszego kolegi :D

Eeee mi to lata,niech sobie mysla co chca,wazne ze ja wiem jaka jest prawda ;)
emilk

Seks w autobusie

przez Mag14 26 lip 2015, 14:44
Mnie kobiety chyba kochają, ale w internetach :twisted: :mrgreen: :( a tę którą chyba nadal kocham, mnie nawet już chyba nie lubi. Bo ja tępy sztylet jestem.
Cóż, takie życie. Nie zabiję się przez to co nie ? ani mi to w głowie. Pić też dużo nie mam zamiaru, bo nie znam potem umiaru i narobię wielkiego rabarbaru. :twisted: :mrgreen: :P

Seks w autobusie

przez Lord Kapucyn 26 lip 2015, 14:45
Hm, nie wiem kogo dotyczy to zgłoszenie dotyczące pedofilii, bo nie było odnośnika do konkretnego posta, to dla pewności wszystkich zgłoszę do prokuratury. :pirate:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Seks w autobusie

przez Nicholas1981 26 lip 2015, 14:47
emilk napisał(a):Eeee mi to lata,niech sobie mysla co chca,wazne ze ja wiem jaka jest prawda ;)

Jak wiadomo:
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Nicholas1981

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 14:49
Dark Passenger napisał(a):Hm, nie wiem kogo dotyczy to zgłoszenie dotyczące pedofilii, bo nie było odnośnika do konkretnego posta, to dla pewności wszystkich zgłoszę do prokuratury. :pirate:

Pedofila gdzie ? przeciez to jest chore,precz z pedofila ;/
emilk

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 14:50
Mag14 napisał(a):Mnie kobiety chyba kochają, ale w internetach :twisted: :mrgreen: :( a tę którą chyba nadal kocham, mnie nawet już chyba nie lubi. Bo ja tępy sztylet jestem.
Cóż, takie życie. Nie zabiję się przez to co nie ? ani mi to w głowie. Pić też dużo nie mam zamiaru, bo nie znam potem umiaru i narobię wielkiego rabarbaru. :twisted: :mrgreen: :P

Wystarczy Cie tylko troszke podostrzyc i bedziesz wchodzil w kobiety jak diament ;)
emilk

Seks w autobusie

przez Lord Kapucyn 26 lip 2015, 14:50
A z takich ciekawostek jeśli już temat zszedł na patologiczne tory, polecam lekturę- https://pl.wikipedia.org/wiki/Lina_Medina

Ostatnio było w njusach, że jakaś dziewczynka pobiła ten "rekord", ale ostatecznie się okazało, że to był fake, więc Medina dalej pozostaje liderką.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg