Seks w autobusie

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

W dniu premiery wolałbyś grać w najbardziej wyczekiwaną grę roku czy uprawiać seks z dziewczyną?

GRA
17
40%

SEKS
26
60%

Liczba głosów : 43

Seks w autobusie

przez ben rei 26 lip 2015, 13:35
emilk napisał(a):Kazdy jest jaki jest,ale nie nalezy tego wytykac i obrazac ludzi.

obrażać to nie, ale skrytykować i wyrazić swoje zdanie bardzo pożądane, a tyle jedynie bonsai zrobił, jak sobie z tym nie radzisz to fora nie są dla Ciebie, obawiam się, że w ogóle cały Internet :]
fubar

Seks w autobusie

przez Nicholas1981 26 lip 2015, 13:36
Panowie, nie napinajcie się tak, bo dym z elektroniki idzie :D :D :D
Nicholas1981

Seks w autobusie

przez bonsai 26 lip 2015, 13:37
Wolfx, mnie na Ciebie też, ale nie chcę, żebyś potem nie dawał mi spokoju i dzwonił po nocach (do mnie lub do niej), więc nie ma sensu tego omawiać tutaj przecież.
bonsai

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 13:37
bonsai napisał(a):
emilk napisał(a):Powiedz powiedz dlacego tak piszesz ? Boli Cie to czy jak wytlumacz mi.

Ale co mam powiedzieć? Wyraziłem tylko swoje zdanie, no boli mnie wiele rzeczy, pochwała głupoty, upadek intelektu. Dużo różnych spraw. :bezradny:

Wolfx, każdy ma coś dziwnego w sobie, chyba nie chcesz, bym napisał, jakie Ty masz zapędy. :>

Moze tylko chce taki byc,ale nie jestem,bo to internet,mozna pisac co sie chce,tylko Twoja krytyka jest troche nie smaczna.
emilk

Seks w autobusie

przez hobbyturysta 26 lip 2015, 13:38
robi sie ciekawie :D nawet fubar neutralny jak SZWAJCARIA dodał swoje 3 grosze :D
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 13:39
ben rei napisał(a):
emilk napisał(a):Kazdy jest jaki jest,ale nie nalezy tego wytykac i obrazac ludzi.

obrażać to nie, ale skrytykować i wyrazić swoje zdanie bardzo pożądane, a tyle jedynie bonsai zrobił, jak sobie z tym nie radzisz to fora nie są dla Ciebie, obawiam się, że w ogóle cały Internet :]

Mowimy tu o krytyce tak a nie obrazaniu,ja tez moge obrazac kazdego z osobna ale po co ? Ma byc fajnie i milo a nie jakies spiecia.
emilk

Seks w autobusie

przez Wolfx 26 lip 2015, 13:40
bonsai, Wątpię żeby się na mnie ktos skarżył i to akurat Tobie ;)
Spadam na moto bo szkoda życia ;)
Polecam więcej ,,real life,,
Wolfx

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 13:40
hobbyturysta napisał(a):robi sie ciekawie :D nawet fubar neutralny jak SZWAJCARIA dodał swoje 3 grosze :D

Widzisz jak zmieniam ludzi :P
emilk

Seks w autobusie

przez Nicholas1981 26 lip 2015, 13:40
Zaraz zrobi się ustawkę. Ja będę sędzią!
Nicholas1981

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 13:41
Wolfx napisał(a):bonsai, Wątpię żeby się na mnie ktos skarżył i to akurat Tobie ;)
Spadam na moto bo szkoda życia ;)
Polecam więcej ,,real life,,

Wilku chyba bys byl ostatnia osoba na ktora ktos by sie skarzyl :P
emilk

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 13:41
Nicholas1981 napisał(a):Zaraz zrobi się ustawkę. Ja będę sędzią!

Nie ma problemu z chcecia komus przyleje :P
emilk

Seks w autobusie

przez bonsai 26 lip 2015, 13:41
emilk napisał(a):Moze tylko chce taki byc,ale nie jestem,bo to internet,mozna pisac co sie chce,tylko Twoja krytyka jest troche nie smaczna.

Niesmaczne to jest chwalenie się, że się "rozdziewiczyło" 8-latkę. Jeśli chcesz taki być, ale nie jesteś, to może przydałby się jakiś odosobniony obiekt, gdzie znalazłbyś poklask dla takich tekstów.

I nie, nie można pisać wszystkiego, co się chce. Internet i tak jest już wielkim śmietnikiem, warto czasem się zastanowić.
bonsai

Seks w autobusie

przez Wolfx 26 lip 2015, 13:43
Miłej niedzieli na nerwica com ;)
Wolfx

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 13:43
bonsai napisał(a):
emilk napisał(a):Moze tylko chce taki byc,ale nie jestem,bo to internet,mozna pisac co sie chce,tylko Twoja krytyka jest troche nie smaczna.

Niesmaczne to jest chwalenie się, że się "rozdziewiczyło" 8-latkę. Jeśli chcesz taki być, ale nie jesteś, to może przydałby się jakiś odosobniony obiekt, gdzie znalazłbyś poklask dla takich tekstów.

I nie, nie można pisać wszystkiego, co się chce. Internet i tak jest już wielkim śmietnikiem, warto czasem się zastanowić.

To nie jest chwalenie sie jeju taki temat ;) ja nie potrzebuje zadnych odosobnionych obiektow,publike mam spora wiec daruj sobie :D
emilk

Sortuj wg