Seks w autobusie

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

W dniu premiery wolałbyś grać w najbardziej wyczekiwaną grę roku czy uprawiać seks z dziewczyną?

GRA
17
40%

SEKS
26
60%

Liczba głosów : 43

Seks w autobusie

przez cyklopka 25 lip 2015, 15:49
Evia napisał(a):
cyklopka napisał(a):Większość gier jest lepsza od większości seksów.

Proszę o zaprzestanie z głoszeniem herezji.

emilk, profesjonalista od seksu? Co to ma niby znaczyć? Jest to osoba, która zdobyła doświadczenie z wieloma partnerami czy też ktoś kto "kształcił się" przez długi czas na jednej partnerce?
Jakby nie było to obydwa założenia są błędne.
Zgodzę się tutaj z superpitem, sprawność fizyczna na pewno ma wpływ na jakość seksu ale ważna jest również zmysłowość i empatia

Też uważam, że seks to nie jest sport wyczynowy, tylko bliskość fizyczna i emocjonalna dostępna dla zwykłych ludzi.

Ale przy swoim zdaniu pozostanę, trzeba zrobić preorder Fallouta 4 8) 8) 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Seks w autobusie

przez Wolfx 25 lip 2015, 16:59
emilk, Ja jestem lepszy uprawianłem sex już jako plemnik ;)
Wolfx

Seks w autobusie

przez emilk 25 lip 2015, 18:33
Wilku no to super,dostaniesz nobla w tej dziedzinie :D
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Seks w autobusie

przez Nicholas1981 25 lip 2015, 20:14
Emil, Nobla w tej dziedzinie akurat nie ma, ale mogą go wpisać do Księgi Rekordów Guinessa.
Nicholas1981

Seks w autobusie

przez cyklopka 25 lip 2015, 20:15
Nicholas1981, emilk, zawsze możecie ufundować nagrodę swojego imienia :P
I Miss Forum

Seks w autobusie

przez Evia 25 lip 2015, 20:19
emilk napisał(a):Nie heh,kuzynka byla rok starsza odemnie i to ona tak na prawde,mnie do tego sklaniala,nie mam pojecia skad miala taka wiedze wtedy.

Oświecę Ciebie, bardzo prawdopodobne, że kuzynka była molestowana seksualnie i swoje przeżycia przenosiła na Ciebie

emilk napisał(a):Wogole co Wy widzicie w tym zlego ? Na pewno Sa tutaj ludzie ktorzy mieli podobne przygody ale nikt sie nie przyzna.

Oczywiście, że znajdą się takie osoby i wbrew pozorom nie jest to pewnie aż tak rzadkie zjawisko, jednak jeśli uważasz, że dzięki temu nabyłeś nie wiadomo jakiego doświadczenia to gratuluję rozumku :?

Seks w autobusie

przez cyklopka 25 lip 2015, 20:23
emilk napisał(a):Wogole co Wy widzicie w tym zlego ? Na pewno Sa tutaj ludzie ktorzy mieli podobne przygody ale nikt sie nie przyzna.

Jak byłam w 8 klasie to zaczepiałam 5-klasistów, ale oczywiście do niczego nie doszło, najwyżej buzi w policzek.
Dostanę chociaż odznakę Srebrnego Kuguara?
I Miss Forum

Seks w autobusie

przez Nicholas1981 25 lip 2015, 20:42
cyklopka napisał(a):Nicholas1981, emilk, zawsze możecie ufundować nagrodę swojego imienia :P

Mnie do tego nie mieszaj. Ja się brzydzę takimi zachowaniami :D
Nicholas1981

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 01:40
Evia napisał(a):
emilk napisał(a):Nie heh,kuzynka byla rok starsza odemnie i to ona tak na prawde,mnie do tego sklaniala,nie mam pojecia skad miala taka wiedze wtedy.

Oświecę Ciebie, bardzo prawdopodobne, że kuzynka była molestowana seksualnie i swoje przeżycia przenosiła na Ciebie

Oczywiście, że znajdą się takie osoby i wbrew pozorom nie jest to pewnie aż tak rzadkie zjawisko, jednak jeśli uważasz, że dzięki temu nabyłeś nie wiadomo jakiego doświadczenia to gratuluję rozumku :?

Szczerze w to watpie,ze byla molestowana.Nie mowie ze dzieki temu zdobylem doswiadczenie,bo to dopiero byl poczatek moich przygod seksualnych ;)
emilk

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 01:41
cyklopka napisał(a):

Jak byłam w 8 klasie to zaczepiałam 5-klasistów, ale oczywiście do niczego nie doszło, najwyżej buzi w policzek.
Dostanę chociaż odznakę Srebrnego Kuguara?

Mogę Ci ufundować,złotego loda :P
emilk

Seks w autobusie

przez joaszka 26 lip 2015, 12:27
A ja dzisiaj opiekę pizzę na obiad, huehueheuheuheiehieheeeee!!!!
joaszka

Seks w autobusie

przez Wolfx 26 lip 2015, 12:38
emilk, No ale chyba nie powiesz że pozbawiłeś kuzynkę dziewictwa ;)
Wolfx

Seks w autobusie

przez emilk 26 lip 2015, 12:50
Wilku no chyba pozbawilem,bo raczej bylem jej pierwszym :P Joaszy to wpadne na pizze :D
emilk

Seks w autobusie

przez bonsai 26 lip 2015, 12:55
Muszę przyznać, że jesteś odrażającym typem, w dodatku mitomanem. Nie lubię tego w ludziach, niezależnie od stopnia ich upośledzenia.
bonsai

Sortuj wg