Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez Dulcynea 15 lip 2015, 13:05
Ostatnio będąc w McDonalds widziałam parę na pewno ona po 30, on starszy z małym dzieckiem.
No to co ona przyniosła to, poleciał po to, to z dzieckiem raz, to dwa. A on tylko siedział rozłożony na tej kanapie. Nawet przez całą salę przynieść mi to, jakby sam nie moghl isc

Pytanie do pań.

przez agusiaww 15 lip 2015, 13:07
Ja tam wole raz na 4 lata zarowke wymienic niz codziennie siedziec przy garach :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Pytanie do pań.

przez mada1987 15 lip 2015, 13:11
O matko...no to Ci powiem, jak to u mnie w domu wyglądało. Ojciec dawał kasę na zakupy i ewentualnie po nie jechał, a jeśli nie, to zawoził na nie swoją kobietę i potem te zakupy taszczyć, a ona z nim przygotowywała posiłek. Generalnie podział obowiązków sprowadzał się do tego, że on swoje wykonywał poza domem (zarabianie i przynoszenie pieniędzy do domu), a kobieta swoje w domu (robienie pożytku z tych pieniędzy i tworzenie tzw."gniazdka"), ale w domu facet też ma jakieś obowiązku, tak jak już pisałam, napraw, przynieś no i wszelkie takie techniczne albo ciężkie zajęcia, które wymagają albo siły albo specjalistycznych umiejętności, typu elektronika, czy coś :P
Ojciec sporo zarabiał, więc często np. jedliśmy na mieście, ale w domu się też spędzało sporo czasu, a służby jednak nie było :). Osobiście nie wyobrażam sobie domu rodzinnego bez gotowania i swoim dzieciom będę starała się taki dom podarować, pachnący gotowaniem, ciastem itp., czysty i zadbany. To tylko moje wyobrażenie i nikomu go nie narzucam :P
Ego chciałaś zrozumieć, czmeu takie kobiety tak myślą, więc jeśli o mnie chodzi, to może dlatego, że brakowało mi matki, bo moja zostawiła ojca z 2 małych dzieci i musiał sobie radzić sam długi czas jako matka i ojciec. Takie ciepło domowe wprowadzała babcia, która mi się kojarzy z taką typową kobietą, całą rodzina ją szanowała za to, co robi, a ja ja w jakiś tam sposób podziwiałam (mężowi nie usługiwała, bo dziadek zmarł zanim się urodziłam, usługiwała za to nam, jak byliśmy mali :P). Może podświadomie tęsknię za matką i marzę o tym, żeby stworzyć kiedyś dom, jakiego sama nie miałam.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez Dulcynea 15 lip 2015, 13:52

Pytanie do pań.

przez mada1987 15 lip 2015, 13:55

Pytanie do pań.

przez bonsai 15 lip 2015, 15:24
mada1987, na początku myślałem, że jesteś wojującą feministką i gardzisz mężczyznami. A od pewnego czasu czytam Twoje wpisy i oczom nie wierzę. ;) Co prawda nie mogę odnieść się do wszystkiego, bo tak tylko okiem rzuciłem, ale dość bliskie są mi Twoje poglądy. Sam uważam, że to głównie kobieta tworzy ciepło domu rodzinnego, dba o szczegóły, o których my byśmy nawet nie pomyśleli, ale gdyby ich nie było, to byłoby jakoś tak smutno. Fajnie, że są jeszcze dziewczęta, które nie wstydzą się swojej kobiecości. W sumie to jedna z rzeczy, za które was tak kochamy. ;)
bonsai

Pytanie do pań.

przez ego 15 lip 2015, 18:40
Kurcze bonsai, a ja myślałam, że Ty feminista, a Ty to w głębi ducha, kolejny "emil". ;)
ego

Pytanie do pań.

przez bonsai 15 lip 2015, 18:44
ego napisał(a):Kurcze bonsai, a ja myślałam, że Ty feminista, a Ty to w głębi ducha, kolejny "emil". ;)

No dzięki! Myślałem, że się lubimy, a tu taka potwarz. Nie musiałaś aż z takim działem mi tu wyjeżdżać, foch!
bonsai

Pytanie do pań.

przez ego 15 lip 2015, 19:04
bonsai, no ja też tak myślałam, ale po tym co się dowiedziałam, nic już będzie takie jak dawniej! :why:
ego

Pytanie do pań.

przez mada1987 15 lip 2015, 20:28
bonsai napisał(a):mada1987, na początku myślałem, że jesteś wojującą feministką i gardzisz mężczyznami. A od pewnego czasu czytam Twoje wpisy i oczom nie wierzę. ;) Co prawda nie mogę odnieść się do wszystkiego, bo tak tylko okiem rzuciłem, ale dość bliskie są mi Twoje poglądy. Sam uważam, że to głównie kobieta tworzy ciepło domu rodzinnego, dba o szczegóły, o których my byśmy nawet nie pomyśleli, ale gdyby ich nie było, to byłoby jakoś tak smutno. Fajnie, że są jeszcze dziewczęta, które nie wstydzą się swojej kobiecości. W sumie to jedna z rzeczy, za które was tak kochamy. ;)

Miło mi to czytać :). Nie, feministką nie jestem i nigdy nie byłam :D

Pytanie do pań.

przez agusiaww 17 lip 2015, 19:35
bonsai napisał(a):mada1987, na początku myślałem, że jesteś wojującą feministką i gardzisz mężczyznami. A od pewnego czasu czytam Twoje wpisy i oczom nie wierzę. ;) Co prawda nie mogę odnieść się do wszystkiego, bo tak tylko okiem rzuciłem, ale dość bliskie są mi Twoje poglądy. Sam uważam, że to głównie kobieta tworzy ciepło domu rodzinnego, dba o szczegóły, o których my byśmy nawet nie pomyśleli, ale gdyby ich nie było, to byłoby jakoś tak smutno. Fajnie, że są jeszcze dziewczęta, które nie wstydzą się swojej kobiecości. W sumie to jedna z rzeczy, za które was tak kochamy. ;)
bo faceci wola ciche baby kuchty :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Pytanie do pań.

przez bonsai 17 lip 2015, 19:40
agusiaww napisał(a):bo faceci wola ciche baby kuchty :mrgreen:

Nieprawda. :) Wolimy takie, które nas uzupełnią, powiedzą np. że przydałaby się firanka lub jakiś obrazek na ścianę. Znają się na kolorach, zapachach. Fajne to jest! Gotować teraz każdy potrafi, a przynajmniej powinien. Poza tym to jest wielka przyjemność, więc nie trzeba się kłócić w tej materii.
bonsai

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 17 lip 2015, 19:40
agusiaww napisał(a): bo faceci wola ciche baby kuchty :mrgreen:

Niekoniecznie, ja raczej nie. Jedzenie nie jest najważniejsze w życiu :D
Nicholas1981

Pytanie do pań.

przez NN4V 17 lip 2015, 22:01
agusiaww napisał(a):Ja tam wole raz na 4 lata zarowke wymienic niz codziennie siedziec przy garach :mrgreen:

Spróbuj wymienić w reflektorze focusa. :mrgreen:
Jakie kupujesz żarówki?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg