Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez agusiaww 12 lip 2015, 19:18
emilk, mnie nic nie wkurza, widzę ze ludzie maja zły odbior Twojej osoby. Ogolnie na forum x osob dostaje histerii i histerii jak ktos zazartuje i tego typu -ataki sa, a jak jeszcze ktos ma humor to juz katastrofa. Jakies 90% czyta tutaj dosłownie :D i zero dystansu. A nawet jak ktos ma typowo "głupie" (jest chamowaty, nie umie przyjac innego zdania, etc.) zdanie, coz jego bol, zebym ja sie miała podniecac forum, to jeszcze az tak na głowe mi nie wali ;) :mrgreen: 8)
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Pytanie do pań.

przez Wolfx 12 lip 2015, 20:35
Do tej pani miałbym milion pytań ;)
A może zrozumielibyśmy się bez słów ;)
Wolfx

Pytanie do pań.

przez emilk 12 lip 2015, 21:02
Aguś bo niektórzy ludzie nie potrafi sie bawić,sa spieci,mulowaci ;) Wiecznie beda chorzy bo nie potrafią z siebie wyrzucic zlej energii ;)
emilk

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 12 lip 2015, 21:03
A ja aktualnie nie mam złych emocji i coraz lepszy humorek :D
Nicholas1981

Pytanie do pań.

przez emilk 12 lip 2015, 21:25
Nicholas1981 napisał(a):A ja aktualnie nie mam złych emocji i coraz lepszy humorek :D

Czyli nie wkurzam Cie tak ? :P
emilk

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 12 lip 2015, 21:31
emilk napisał(a):
Nicholas1981 napisał(a):A ja aktualnie nie mam złych emocji i coraz lepszy humorek :D

Czyli nie wkurzam Cie tak ? :P

Dziś mam taki nastrój, że nic mnie nie może wkurzyć :)
Nicholas1981

Pytanie do pań.

przez Wolfx 12 lip 2015, 22:26
emilk, To nie jest tak że ludzie nie potrafią się bawić,ja jestem człowiekiem o bardzo dużym poczuciu humoru ;)
Nie podobały mi się te Twoje teorie o związkach,o tym co kobieta powinna co nie powinna o inteligencji kobiet itp
Wiesz jakoś tak podświadomie obrażałeś kobiety moim zdaniem,czego ja akurat bardzo nie lubię
Wolfx

Pytanie do pań.

przez emilk 12 lip 2015, 22:43
Wolfx napisał(a):emilk, To nie jest tak że ludzie nie potrafią się bawić,ja jestem człowiekiem o bardzo dużym poczuciu humoru ;)
Nie podobały mi się te Twoje teorie o związkach,o tym co kobieta powinna co nie powinna o inteligencji kobiet itp
Wiesz jakoś tak podświadomie obrażałeś kobiety moim zdaniem,czego ja akurat bardzo nie lubię

Wiem i bardzo zaluje tego ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez Wolfx 12 lip 2015, 22:53
Kolejność jest taka:
Najpierw pomyśl potem napisz ;)
Wolfx

Pytanie do pań.

przez bonsai 12 lip 2015, 22:55
emilk, ja to nie mogę się nadziwić, jak to się stało, że taki miły chłopak, prawdziwy erudyta i gentleman stracił dziewczynę. :( A pamiętam ten wpis o bolącym poweekendowym penisie, myślałem, że będzie więcej takich postów, ech.

Pytanie do pań: jak mogła ta pani? :|
bonsai

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 12 lip 2015, 22:57
bonsai napisał(a):emilk, ja to nie mogę się nadziwić, jak to się stało, że taki miły chłopak, prawdziwy erudyta i gentleman stracił dziewczynę. :( A pamiętam ten wpis o bolącym poweekendowym penisie, myślałem, że będzie więcej takich postów, ech.

Jak to stracił? Coś mnie ominęło? Jeszcze niedawno była tu mowa o hmmm...
Nicholas1981

Pytanie do pań.

przez bittersweet 12 lip 2015, 23:17
Bonsai, emilk jest taki uroczy i zabawny, ze pewnie pani mu organ drzwiami przytrzasneła..
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Pytanie do pań.

przez agusiaww 12 lip 2015, 23:32
bonsai napisał(a):emilk, ja to nie mogę się nadziwić, jak to się stało, że taki miły chłopak, prawdziwy erudyta i gentleman stracił dziewczynę. :( A pamiętam ten wpis o bolącym poweekendowym penisie, myślałem, że będzie więcej takich postów, ech.

roznie w zyciu bywa...stracil ale miał. Gorzej z tymi ktorym pozostaje wieczna reka... Wolfx, niefortunne wypowiedzi kazdymu sie zdarzaja, kto bez winy niech pierwszy rzuci kamien :) Zreszta czytac z przymruzeniem oka nie zaskodzi ;) zycie tez nie jest dosłowne.

Pytanie do pań.

przez agusiaww 12 lip 2015, 23:35
emilk napisał(a):Aguś bo niektórzy ludzie nie potrafi sie bawić,sa spieci,mulowaci ;) Wiecznie beda chorzy bo nie potrafią z siebie wyrzucic zlej energii ;)

siedzisz na takim forum to pozostaje krakac jak inni albo zostaniesz wyklety :shock: A ja mam banana na twarzy :) lepsze to niz kwas, po tym sa ciagle zmarszczki :( :mrgreen: :lol:

Sortuj wg