Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 22:52
Dla mnie jaki dom bys stworzyla ? :D[/quote]

Przede wszystkim biblioteczkę zapełnioną słownikami ortograficznymi :P[/quote]

No nie przesadzaj ze az tyle bledow robie :P szybko pisze moze dlatego :D
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 22:54
Wolfx napisał(a):
emilk napisał(a):Jakis wilczur do mnie skakal,kot i jakas baba cos tam :P Szybko się uciszyli :D

Nikt się nie uciszyć, po prostu pojechałem do pracy :-)
Czego mieliby Tobie tu ludzie zawiścić bo nie rozumiem?

No wiem :D Dlatego ze pisze i nie podoba sie to niektorym ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez Carica Milica 10 lip 2015, 22:56
A ja lubię odkurzać. :(
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez Wolfx 10 lip 2015, 22:57
emilk, Czy czasem jakaś dama nie czeka na Ciebie w sypialni w koronkach? Służbę już pusciłeś do domu? :-)
Wolfx

Pytanie do pań.

przez bonsai 10 lip 2015, 22:58
emilk, robisz masę błędów, co jest smutne. Zwykle jest tak, że jak ktoś nie rozumie matematyki (jak przyznałeś), to nazywa sam siebie humanistą (bo jakoś musi się określić). A humanista powinien dbać o język i kulturę słowa. Chyba że Ty jesteś jakąś trzecią kategorią. :>

Carica Milica, a ja mógłbym z kuchni nie wychodzić, bo uwielbiam gotować. :( Urosną mi niedługo piersi i taka to robota będzie. :roll:
bonsai

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 23:01
Wolfx napisał(a):emilk, Czy czasem jakaś dama nie czeka na Ciebie w sypialni w koronkach? Służbę już pusciłeś do domu? :-)

No jeszcze nie czas przyjacielu ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 23:03
bonsai napisał(a):emilk, robisz masę błędów, co jest smutne. Zwykle jest tak, że jak ktoś nie rozumie matematyki (jak przyznałeś), to nazywa sam siebie humanistą (bo jakoś musi się określić). A humanista powinien dbać o język i kulturę słowa. Chyba że Ty jesteś jakąś trzecią kategorią. :>

Carica Milica, a ja mógłbym z kuchni nie wychodzić, bo uwielbiam gotować. :( Urosną mi niedługo piersi i taka to robota będzie. :roll:

Tak sie sklada ze jestem energo-elektronikiem i nie przykladam duzo uwagi do ortografii,moge pisac poprawnie ale mi sie nie chce :D
emilk

Pytanie do pań.

przez Carica Milica 10 lip 2015, 23:05
bonsai ,cholera też lubię gotować. Czyżbym była kurą domową?
emilk, bo Ci jeszcze zaśnie, jak będziesz za długo gadać na forum.
III Miss Forum

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 23:06
Wilku,bonsraj czy wasz poziom,tak sadzicie przynajmniej jest bardzo wysoki,a sami szukacie dziury w calym ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez bonsai 10 lip 2015, 23:07
emilk napisał(a):Tak sie sklada ze jestem energo-elektronikiem i nie przykladam duzo uwagi do ortografii,moge pisac poprawnie ale mi sie nie chce :D

Jasne. :> Tak się składa, że w szkołach technicznych matematyka jest podstawą wszystkiego, wszak służy do opisu zjawisk fizycznych. Napisałeś jednak, że nie umiesz liczyć i nie masz głowy do tego, więc ja już się gubię. Wierzę jednak, że masz wiele innych zalet, które wciąż czekają na odkrycie. :great:
bonsai

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 23:07
Carica Milica napisał(a):bonsai ,cholera też lubię gotować. Czyżbym była kurą domową?
emilk, bo Ci jeszcze zaśnie, jak będziesz za długo gadać na forum.

Spokojnie w lazience jeszcze jest,jak zwykle dlugo jej to zajmie :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 23:08
bonsai napisał(a):
emilk napisał(a):Tak sie sklada ze jestem energo-elektronikiem i nie przykladam duzo uwagi do ortografii,moge pisac poprawnie ale mi sie nie chce :D

Jasne. :> Tak się składa, że w szkołach technicznych matematyka jest podstawą wszystkiego, wszak służy do opisu zjawisk fizycznych. Napisałeś jednak, że nie umiesz liczyć i nie masz głowy do tego, więc ja już się gubię. Wierzę jednak, że masz wiele innych zalet, które wciąż czekają na odkrycie. :great:

Tylko ze pare lat wczesniej nie bralem leków i nie mialem problemow z koncentracja zauwaz ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez Wolfx 10 lip 2015, 23:08
emilk, Nie przypominam sobie żebysmy byli przyjaciółmi ;)
Wolfx

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 23:10
Dzis mam problemy z pamiecia,skupieniu,szybkim precyzyjnym mysleniu,duzo to zmienia.
emilk

Sortuj wg