Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez ego 10 lip 2015, 19:56
emilk, już dawno mam tam przygotowane miejsce po prawicy tamtejszego Władcy. Pamiętaj emil, że tylko grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą. ;)
ego

Pytanie do pań.

przez ego 10 lip 2015, 20:02
bittersweet, zasadniczo mam na myśli przede wszystkim ogół rzeczy, które tradycyjnie, stereotypowo są uznawane za kobiece+ kobieca biologia i to co z niej wynika. Chociaż tak szerzej, to samo nazwanie czegoś kobiecym, już często wywołuje we mnie awersję do tego. :roll:
ego

Pytanie do pań.

przez bittersweet 10 lip 2015, 20:11
Ego, no to moze masz niechec do tradycyjnych stereotypow, bo realnie stricte kobiece zostalo juz tylko rodzenie.Nawet karmienie moze przejac facet, od tego sa butelki ze smokiem.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez ego 10 lip 2015, 20:25
bittersweet, no nie zupełnie, bo ja mam przecież też niechęć do kobiecej biologi, przynajmniej do niektórych jej przejawów ;) , o czym już kiedyś tu pisałam, a co nie jest przecież żadnym stereotypem, a dla mnie jest przejawem gorszości tej płci, co mnie jeszcze bardziej dołuje. Ponadto nazwanie czegoś męskim, już nie wywołuje we mnie awersji, tylko zazdrość. I przecież ja generalnie kobiety uważam za gorszą płeć( za przejaw gorszości kobiet uważam m.in ich usługiwanie facetom, stąd moje zapytania w temacie), co też można uznać za stereotyp, więc raczej nie można o mnie powiedzieć, że jestem przeciwko stereotypom.
ego

Pytanie do pań.

przez Carica Milica 10 lip 2015, 20:28
Jeżeli któremuś z szanownych panów marzy się klasyczna odmiana patriarchalizmu, to zapraszam na Bałkany. W restauracjach mężczyznom pierwszym podaje się posiłek. Kobieta sprząta całe domostwo, a jej luby, w tym czasie, raczy się rakiją z sąsiadem. Co z tego, że jest dopiero południe? Kobieta dźwiga kilka ciężkich siat z zakupami, a idący obok niej facet nawet nie pomyśli, aby jej pomóc. Do tej pory, w niektórych bałkańskich rejonach, nieszczęściem dla kobiety jest niemożność urodzenia syna. I to jest tylko jej wina. Przepraszam na off-topic. :)
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Pytanie do pań.

przez ego 10 lip 2015, 20:31
Carica Milica, Jesteś pewna, że opisałaś tylko Bałkany? :)
ego

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 20:45
ego napisał(a):emilk, już dawno mam tam przygotowane miejsce po prawicy tamtejszego Władcy. Pamiętaj emil, że tylko grzeczne dziewczynki idą do nieba, niegrzeczne idą tam gdzie chcą. ;)

Zabierz mnie ze soba :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 20:46
bittersweet napisał(a):Ego, no to moze masz niechec do tradycyjnych stereotypow, bo realnie stricte kobiece zostalo juz tylko rodzenie.Nawet karmienie moze przejac facet, od tego sa butelki ze smokiem.

Teraz to juz nawet faceci rodza dzieci wiec luz :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 20:46
Carica Milica, Myslalem ze w Polsce juz dawno tak jest :D
emilk

Pytanie do pań.

przez bittersweet 10 lip 2015, 20:47
Ego, a co tak przezywasz czy kobiety sa lepsze czy gorsze, chyba sie utozsamiasz z ta płcia jakos ? Z jej wadami ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Pytanie do pań.

przez ego 10 lip 2015, 20:50
emilk, A Ty, to sobie możesz pojechać, co najwyżej do tego swojego zagranicznego bankruta, co mi tam wycieczkę gwarantowałeś. ;)

bittersweet, no myślę, że właśnie dlatego, że się jakoś utożsamiam z tą gorszą płcią, to dlatego tak to przeżywam.
Ostatnio edytowano 10 lip 2015, 20:53 przez ego, łącznie edytowano 1 raz
ego

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 20:50
ego, jestes facetem czy kobieta ? bo juz sie pogubilem :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 20:53
ego napisał(a):emilk, A Ty, to sobie możesz pojechać, co najwyżej do tego swojego zagranicznego bankruta, co mi tam wycieczkę gwarantowałeś. ;)

Jeszcze wybrzydzasz ? Super klimat,slonce,plaza czysta i ciepla woda :D
emilk

Pytanie do pań.

przez ego 10 lip 2015, 20:57
emilk, czemu się pogubiłeś? :mrgreen: Kobietą jestem( na serio).

emilk napisał(a):
ego napisał(a):emilk, A Ty, to sobie możesz pojechać, co najwyżej do tego swojego zagranicznego bankruta, co mi tam wycieczkę gwarantowałeś. ;)

Jeszcze wybrzydzasz ? Super klimat,slonce,plaza czysta i ciepla woda :D
Wybrzydzam, bo wolę góry jak morze. W Twej ofercie nie ma nic atrakcyjnego dla mnie, więc co się dziwisz?:)
ego

Sortuj wg