Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 12:08
Kazda kobieta jest inteligentna na swoj sposob,jedna mniej druga wiecej,nawet nie swiadczy o tym wyksztalcenie,bo osoba po studiach moze miec pustke w glowie ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez bittersweet 10 lip 2015, 12:10
Emilk, alez czekamy na info o Twoim zwiazku, zeby sie wzorowac.... pewnie jako dzentelmen zapewniasz swojej kobiecie sluzbe domowa, ona jako prawdziwa dama nie musi pracowac, zajmuje sie tylko czekaniem na Ciebie, c nie ?
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Pytanie do pań.

przez Wolfx 10 lip 2015, 12:11
bittersweet, ;)
Wolfx

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 12:11
Wolfx napisał(a):emilk, Wydaje Ci się że masz monopol na wiedzę,a zdania są podzielone ;)
Nie można narzucać komuś ,,swojej,,filozofii życiowej uważając ja za jedynie słuszną ;)

Ja nikomu nie narzucam moich pogladow,poprostu wypowiadam sie co mysle na ten temat ;) Dlaczego akurat do mnie sie przyczepiles,przeciez jest tu tyle osob ktore mysla duzo gorzej na temat kobiet ;) Widocznie przeszkadzaja Ci moje wypowiedzi,ale kazdy ma prawo do wypowiedzenia sie,tylko nie trzeba odrazu robic jakis glupich podtekstow.
emilk

Pytanie do pań.

przez Wolfx 10 lip 2015, 12:12
emilk, Inteligencji nie można się nauczyć ;) Z tym trzeba się urodzić ;)
Wolfx

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 12:13
bittersweet napisał(a):Emilk, alez czekamy na info o Twoim zwiazku, zeby sie wzorowac.... pewnie jako dzentelmen zapewniasz swojej kobiecie sluzbe domowa, ona jako prawdziwa dama nie musi pracowac, zajmuje sie tylko czekaniem na Ciebie, c nie ?

Nastepna Pani ktora nie ma za duzo do powiedzenia madrego....Kobieto zal Ci dupe sciska,idz do apteki kup masc na bol dupy,ze tak powiem ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 12:14
Wolfx napisał(a):emilk, Inteligencji nie można się nauczyć ;) Z tym trzeba się urodzić ;)

No wiec wlasnie tak jak powiedzialem wyksztalcenie nie ma nic wspolnego z inteligencja ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 12:15
Ludzie jak ja was kocham,dziekuje wam za codzienna dawke humoru :D
emilk

Pytanie do pań.

przez Wolfx 10 lip 2015, 12:17
emilk, Ja jestem długo cierpliwy ;) Ale w końcu ktoś musi zwrócić Ci uwagę bo się zagalopywujesz.
Czekamy na info o ,,idealnym,,związku ale nie takim wyimaginowanym.Może dasz nam jakąś ,,złotą radę,, powiesz jak żyć.Wszak Ty potrafisz zdobyć każdą kobietę-mężatke pannę-głupia inteligentną ;) Według Ciebie wystarczy do tego mieć ,,łeb,, :mrgreen:
A i nie obrażaj mi tu ,,beetersweet,, bo to niesmaczne :!: :!: :!:
Wolfx

Pytanie do pań.

przez bittersweet 10 lip 2015, 12:21
Emilk, no pewka ze zal mi dupe sciska i nie mam nic madrego do powiedzenia, czekam az Ty powiesz ????
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 12:21
Wolfx napisał(a):emilk, Ja jestem długo cierpliwy ;) Ale w końcu ktoś musi zwrócić Ci uwagę bo się zagalopywujesz.
Czekamy na info o ,,idealnym,,związku ale nie takim wyimaginowanym.Może dasz nam jakąś ,,złotą radę,, powiesz jak żyć.Wszak Ty potrafisz zdobyć każdą kobietę-mężatke pannę-głupia inteligentną ;) Według Ciebie wystarczy do tego mieć ,,łeb,, :mrgreen:

Wilku ja nie widze tutaj zadnego zagalopowania sie ;) Poprostu grzecznie odpowiadam ;) Komorowski wam powie jak zyc "zmienic prace i wziasc kredyt" proste :P
emilk

Pytanie do pań.

przez Wolfx 10 lip 2015, 12:22
bittersweet, Hej ;)
Ostatnio edytowano 10 lip 2015, 12:23 przez Wolfx, łącznie edytowano 1 raz
Wolfx

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 12:22
bittersweet napisał(a):Emilk, no pewka ze zal mi dupe sciska i nie mam nic madrego do powiedzenia, czekam az Ty powiesz ????

Skarbie ja caly czas mowie cos madrego :P Nie denerwuj sie kiedys tez bedziesz szczesliwa ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 10 lip 2015, 12:23
Wolfx napisał(a):bittersweet, Hej ;)
Rozniesiemy chama w pył ;)
Ja tam długo cierpliwy jestem,ale wszystko ma granice.
Pozdrawiam ;)

Chamem to Ty jestes ;) wilku sryjku :D Ja Ci sie nie wpierdalam w Twoje wypowiedzi...
emilk

Sortuj wg