Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez emilk 09 lip 2015, 11:32
Mada dokladnie nie ma nic w tym fascynującego,prawdziwa dama powinna,zajac sie domem i sobą,wieczorem czekać na faceta w seksownej bieliźnie :P
emilk

Pytanie do pań.

przez NN4V 09 lip 2015, 16:26
emilk napisał(a):
NN4V napisał(a):...
Kobieta moze byc mega wyksztalcona a jej intelekt bedzie siegal dna,twierdzisz ze w roli sprzataczki bedzie atrakcyjna intelektualnie ? ;)

Co twierdzę zacytowałeś.
Nic nie wspominałem o wykształceniu.
Nie dorabiaj skopanej ideologii do moich tekstów.

mada1987 napisał(a):A propo polskim warunków, przeciętna kobieta jedzie na mopie, układa ubrania w sklepie albo siedzi na kasie. Jak ma szczęście to przybija stępelki na poczcie albo wypisuje druczki w urzędzie. Nie wiem, co w tym fascynującego i rozwijającego :P. /Btw. w domu po powrocie z pracy i tak tyra, bo kto to zrobi za nią

Nie zadaję się z przeciętnymi kobietami, więc nie wiem.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 09 lip 2015, 16:36
mada1987 napisał(a):
A propo polskim warunków, przeciętna kobieta jedzie na mopie, układa ubrania w sklepie albo siedzi na kasie. Jak ma szczęście to przybija stępelki na poczcie albo wypisuje druczki w urzędzie. Nie wiem, co w tym fascynującego i rozwijającego :P. /Btw. w domu po powrocie z pracy i tak tyra, bo kto to zrobi za nią

Obecnie kobiety mogą być tak samo wykształcone jak mężczyźni, a co za tym idzie mieć taką samą pracę. Nie bardzo rozumiem co chciałaś przez to powiedzieć. Nikt nie zabrania kobietom rozwoju. Pisałem już wcześniej, że moja kobieta jest profesorem na wyższej uczelni, sam pracuję w Instytucie, gdzie szefową jest kobieta.
Jeśli chodzi o dom, to nie wyobrażam sobie, żeby moja pani sama tylko wszystko robiła. Jedynym usprawiedliwieniem "nicnierobienia" były dla mnie dolegliwości powypadkowe, czyli ten czas, gdy naprawdę nie mogłem się za bardzo angażować w jakąkolwiek pracę fizyczną i jeszcze potrzebowałem pomocy.
Ostatnio edytowano 09 lip 2015, 16:38 przez Nicholas1981, łącznie edytowano 1 raz
Nicholas1981

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez emilk 09 lip 2015, 16:38
NN4V napisał(a):
emilk napisał(a):
NN4V napisał(a):...
Kobieta moze byc mega wyksztalcona a jej intelekt bedzie siegal dna,twierdzisz ze w roli sprzataczki bedzie atrakcyjna intelektualnie ? ;)

Co twierdzę zacytowałeś.
Nic nie wspominałem o wykształceniu.
Nie dorabiaj skopanej ideologii do moich tekstów.

mada1987 napisał(a):A propo polskim warunków, przeciętna kobieta jedzie na mopie, układa ubrania w sklepie albo siedzi na kasie. Jak ma szczęście to przybija stępelki na poczcie albo wypisuje druczki w urzędzie. Nie wiem, co w tym fascynującego i rozwijającego :P. /Btw. w domu po powrocie z pracy i tak tyra, bo kto to zrobi za nią

Nie zadaję się z przeciętnymi kobietami, więc nie wiem.

Tak ale dobre wyksztalcenie to i dobra praca,chociaz nie zawsze ;) Ja tylko pisze to co mysle bez owijania w bawelne kolego ;) Pewnie zadajesz sie tylko z kobietami "Ponad" przecietnymi :P ah oh eh :D
emilk

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 09 lip 2015, 16:41
emilk napisał(a):Mada dokladnie nie ma nic w tym fascynującego,prawdziwa dama powinna,zajac sie domem i sobą,wieczorem czekać na faceta w seksownej bieliźnie :P

Prawdziwa dama zajmuje się sobą, domem zajmuje się służba :D
Nicholas1981

Pytanie do pań.

przez emilk 09 lip 2015, 16:55
Nicholas1981 napisał(a):
emilk napisał(a):Mada dokladnie nie ma nic w tym fascynującego,prawdziwa dama powinna,zajac sie domem i sobą,wieczorem czekać na faceta w seksownej bieliźnie :P

Prawdziwa dama zajmuje się sobą, domem zajmuje się służba :D

Dokladnie,sprzataczka,kucharka :D
emilk

Pytanie do pań.

przez mada1987 09 lip 2015, 21:07
Ok racja, jak się chce, to wszystko się da, nie ma co mówić o "typowej Polce", czy "typowym Polaku". Chciałam tylko podkreślić, że w naszych realiach większość kobiet wykształconych i tak wykonuje bezproduktywne prace, jak biurokracja etc. Wykształcenie nie idzie w parze ani z zainteresowaniami, ani z inteligencją, ani z dobrą pracą. Swoją drogą faceci bez zainteresowań też są do niczego i szybko się nudzą. W moim mieście (robotniczym) jedynymi zainteresowaniami facetów jest picie piwa, oglądanie meczy i gadanie o seksie. Osoby, które poznałam na studiach w większości też miały marne zainteresowania lub całkiem ich brak, a ja np.zanim poszłam na studia interesowałam się wieloma rzeczami, a i tak nie miałam z kim o tym rozmawiać (nadal się interesuję wieloma, ale nie ma to związku z tym, że się wykształciłam, tylko taka moja natura).

Pytanie do pań.

przez bittersweet 09 lip 2015, 21:19
Emilk, jak czytam Twoje posty, to mysle ze watek Ci sie pomylił z "Mitami dot.kobiet"
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Pytanie do pań.

przez NN4V 09 lip 2015, 22:35
bittersweet napisał(a):Emilk, jak czytam Twoje posty, to mysle ze watek Ci sie pomylił z "Mitami dot.kobiet"

A mi z mitologią grecką. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Pytanie do pań.

przez emilk 09 lip 2015, 22:44
bittersweet napisał(a):Emilk, jak czytam Twoje posty, to mysle ze watek Ci sie pomylił z "Mitami dot.kobiet"

Nic mi sie nie pomylilo,nie podoba sie to nie czytaj a nie mi tu z jakimis mitami :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 09 lip 2015, 22:46
NN4V napisał(a):

A mi z mitologią grecką. :lol:

Kociaku do Grecjii to ja Cie moge wyslac :D
emilk

Pytanie do pań.

przez Carica Milica 09 lip 2015, 23:04
emilk ja Ciebie bym wysłała do podstawówki na lekcje polskiego. Ortografia, interpunkcja, składnia, bo ktoś tu spał na polskim.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Pytanie do pań.

przez Wolfx 09 lip 2015, 23:11
emilk, Ile z tych Twoich fantazji jakie wypisujesz spełnia się w Twoim prywatnym życiu?
Carica Milica, Hej ;)
Wolfx

Pytanie do pań.

przez Carica Milica 09 lip 2015, 23:16
Wolfx, cześć. :) Przeczytałam emilkowe mądrości po wypiciu kilku szklanek rakij. Na trzeźwo nie dało się tego przetrawić.
Też jestem zainteresowana faktyczną realizacją jego fantazji. Dajesz emilk! Czekamy na to!
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
F31 Vatro hodaj sa mnom.
Lit 625 mg, kwetiapina 100 mg, klonazepam 2 mg doraźnie, kofeina trzy dawki dziennie.
III Miss Forum

Sortuj wg