Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez ego 08 lip 2015, 18:26
emilk, Ooo zdecydowanie na wyrost te korzyści, jak o mnie chodzi, to żaden samiec nie ma, nie miał i nigdy nie będzie miał nawet takich korzyści.:]

Teraz pytanie do emilak, jakie korzyści kobieta może mieć z Ciebie?
ego

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 08 lip 2015, 20:45
emilk napisał(a):Dla chcacego nic trudnego,Panowie jakie mamy korzysci z kobiet oprocz tego ze ugotuje,wypierze,wyprasuje,posprzata i da tylka jak trzeba ? :P

Jakbym do tego potrzebował kobietę to bym sobie wynajął służącą. Za opłatą za usługi. Masz dziwne podejście do kobiet i związku, albo wkręcasz. Myślę, że prędzej to drugie
Nicholas1981

Pytanie do pań.

przez mada1987 08 lip 2015, 22:19
Umówią się, że kobieta zajmuje sie domem, a przy pierwszej większej kłótni wypominanie, że jest na jego utrzymaniu :P. Ponoć faceci bardziej szanują kobiety, które potrafią zarobić sobie choćby na te waciki. Nie są potem z taką z poczucia obowiązku, tylko z przyjemności i to jest partnerstwo. Chociaż ja tam bym chciała, żeby facet zarabiał tyle, żebym mogła zajmować się domem :)...ale w realnym świecie to chyba tak pięknie nie wygląda :D. Swoją drogą wolałabym biedniejszego mądrego, niż bogatego głupka :P. Oczywiście nie mowa tu o biedaku, który by na chleb dla dzieci nie miał, tylko o powiedzmy przeciętnie zarabiającym, a bogaczem :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez emilk 08 lip 2015, 23:28
mada1987 napisał(a):Umówią się, że kobieta zajmuje sie domem, a przy pierwszej większej kłótni wypominanie, że jest na jego utrzymaniu :P. Ponoć faceci bardziej szanują kobiety, które potrafią zarobić sobie choćby na te waciki. Nie są potem z taką z poczucia obowiązku, tylko z przyjemności i to jest partnerstwo. Chociaż ja tam bym chciała, żeby facet zarabiał tyle, żebym mogła zajmować się domem :)...ale w realnym świecie to chyba tak pięknie nie wygląda :D. Swoją drogą wolałabym biedniejszego mądrego, niż bogatego głupka :P. Oczywiście nie mowa tu o biedaku, który by na chleb dla dzieci nie miał, tylko o powiedzmy przeciętnie zarabiającym, a bogaczem :P

Mhmmm czyli taki co srednio zarabia 5 tys zl na miesiac tak ? :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 08 lip 2015, 23:31
ego napisał(a):emilk, Ooo zdecydowanie na wyrost te korzyści, jak o mnie chodzi, to żaden samiec nie ma, nie miał i nigdy nie będzie miał nawet takich korzyści.:]

Teraz pytanie do emilak, jakie korzyści kobieta może mieć z Ciebie?

No to co z Ciebie za kobieta ? :P jesli Ty nie dasz nic od siebie to od faceta tez nie dostaniesz proste :P
Kobieta ze mna duzo ma,nigdy nie narzeka wiec chyba jest zadowolona,no wiadomo sa klutnie jak w kazdym zwiazku to normalne ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 08 lip 2015, 23:33
Nicholas1981 napisał(a):
emilk napisał(a):Dla chcacego nic trudnego,Panowie jakie mamy korzysci z kobiet oprocz tego ze ugotuje,wypierze,wyprasuje,posprzata i da tylka jak trzeba ? :P

Jakbym do tego potrzebował kobietę to bym sobie wynajął służącą. Za opłatą za usługi. Masz dziwne podejście do kobiet i związku, albo wkręcasz. Myślę, że prędzej to drugie

To sie nie zmienia od stuleci,wiec ja nie wiem co Ty widzisz w tym dziwnego ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez mada1987 08 lip 2015, 23:55
emilk napisał(a):
mada1987 napisał(a):Umówią się, że kobieta zajmuje sie domem, a przy pierwszej większej kłótni wypominanie, że jest na jego utrzymaniu :P. Ponoć faceci bardziej szanują kobiety, które potrafią zarobić sobie choćby na te waciki. Nie są potem z taką z poczucia obowiązku, tylko z przyjemności i to jest partnerstwo. Chociaż ja tam bym chciała, żeby facet zarabiał tyle, żebym mogła zajmować się domem :)...ale w realnym świecie to chyba tak pięknie nie wygląda :D. Swoją drogą wolałabym biedniejszego mądrego, niż bogatego głupka :P. Oczywiście nie mowa tu o biedaku, który by na chleb dla dzieci nie miał, tylko o powiedzmy przeciętnie zarabiającym, a bogaczem :P

Nie mam żadnych stawek kwotowych :P, normalne życie bez luksusów. Możee być 5 :P nie znam się

Pytanie do pań.

przez emilk 09 lip 2015, 00:15
mada1987 napisał(a):
emilk napisał(a):

Nie mam żadnych stawek kwotowych :P, normalne życie bez luksusów. Możee być 5 :P nie znam się

Aha :D no 5 tys zl w Polsce to jest luksus :P
emilk

Pytanie do pań.

przez Wolfx 09 lip 2015, 00:42
emilk, Jesteś aktualnie w jakimś związku?
Wolfx

Pytanie do pań.

przez NN4V 09 lip 2015, 07:05
mada1987 napisał(a):...Chociaż ja tam bym chciała, żeby facet zarabiał tyle, żebym mogła zajmować się domem :)...ale w realnym świecie to chyba tak pięknie nie wygląda :D. ...

Dlaczego? Ja zarabiam tyle. Problem polega na tym, ze kobieta, która nic nie robi, wydaje się być mało atrakcyjna intelektualnie. Szczególnie, że jak wspomniał kolega powyżej, nie ma potrzeby by moja partnerka tyrała w domu. Ma robić to co lubi, nie to co musi.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Pytanie do pań.

przez emilk 09 lip 2015, 09:18
Wolfx napisał(a):emilk, Jesteś aktualnie w jakimś związku?

No pewnie ze tak ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 09 lip 2015, 09:20
NN4V napisał(a):
mada1987 napisał(a):...Chociaż ja tam bym chciała, żeby facet zarabiał tyle, żebym mogła zajmować się domem :)...ale w realnym świecie to chyba tak pięknie nie wygląda :D. ...

Dlaczego? Ja zarabiam tyle. Problem polega na tym, ze kobieta, która nic nie robi, wydaje się być mało atrakcyjna intelektualnie. Szczególnie, że jak wspomniał kolega powyżej, nie ma potrzeby by moja partnerka tyrała w domu. Ma robić to co lubi, nie to co musi.

Kobieta moze byc mega wyksztalcona a jej intelekt bedzie siegal dna,twierdzisz ze w roli sprzataczki bedzie atrakcyjna intelektualnie ? ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez mada1987 09 lip 2015, 11:25
NN4V napisał(a):

A propo polskim warunków, przeciętna kobieta jedzie na mopie, układa ubrania w sklepie albo siedzi na kasie. Jak ma szczęście to przybija stępelki na poczcie albo wypisuje druczki w urzędzie. Nie wiem, co w tym fascynującego i rozwijającego :P. /Btw. w domu po powrocie z pracy i tak tyra, bo kto to zrobi za nią

Pytanie do pań.

przez Wolfx 09 lip 2015, 11:30
emilk, Twoja kobieta pracuje ?
Wolfx

Sortuj wg