Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez emilk 07 lip 2015, 18:40
ego napisał(a):Nicholas1981,
kto powiedział, że to kobieta ma siedzieć w domu i gotować obiadek?
Czasem same kobiety tak mówią, a czasem zakompleksione na punkcie swej męskości samce, co uważają, że jak kobieta pójdzie do pracy, a oni ugotują jej obiad, to przyniesie to ujmę dla ich męskości. Jakże wątła to musi być męskość...skoro rozsypuje się pod wpływem gotowania zupki, albo na widok mopa. :)

No zalezy juz od samej kobiet bo przeciez facet jej nie zmusi do pracy ;) Milo jest wracac z pracy gdy kobieta czeka na swojego faceta ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez ego 07 lip 2015, 19:04
emilk, jak to się nie da? wystarczy brzuch jej zrobić...a potem następny..:]
Natomiast tak na serio, to nie można zmusić tylko takich kobiet, które swoją własną godność cenią bardziej, niż posiadanie faceta. Takich kobiet jest raczej niewiele...
ego

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 07 lip 2015, 19:06
Milo jest wracac z pracy gdy kobieta czeka na swojego faceta ;)

Myślę, że na odwrót też. Moja kobieta na przykład zrobiła znacznie większą karierę niż ja. Przecież byłoby idiotyczne, żebym oczekiwał od niej takiego poświęcenia. Czasem gotuje jak chce. A jak nie chce idziemy do knajpy albo coś zamawiamy do domu i jest ok. Przecież nie o to chodzi, żeby ktoś kogoś wykorzystywał
Nicholas1981

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez emilk 07 lip 2015, 19:42
Nicholas1981 napisał(a):
Milo jest wracac z pracy gdy kobieta czeka na swojego faceta ;)

Myślę, że na odwrót też. Moja kobieta na przykład zrobiła znacznie większą karierę niż ja. Przecież byłoby idiotyczne, żebym oczekiwał od niej takiego poświęcenia. Czasem gotuje jak chce. A jak nie chce idziemy do knajpy albo coś zamawiamy do domu i jest ok. Przecież nie o to chodzi, żeby ktoś kogoś wykorzystywał

Facet powinien z reguly byc glowa rodziny i zatroszczyc sie aby kobieta miala jak najlzej nie muszac pracowac ;) Facet w fartuszku to nie facet,owszem mozna pomoc w codziennych czynnosciach ale to kobieta glownie powinna dbac o mieszkanie i zeby bylo co zjesc ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 07 lip 2015, 19:44
Emilk, to poglądy rodem z XIX wieku. Nie te czasy, nie te kobiety
Nicholas1981

Pytanie do pań.

przez emilk 07 lip 2015, 20:09
Nicholas1981 napisał(a):Emilk, to poglądy rodem z XIX wieku. Nie te czasy, nie te kobiety

Niestety nie,caly czas tak jest i znam duzo takich osob ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 07 lip 2015, 20:24
emilk napisał(a):
Nicholas1981 napisał(a):Emilk, to poglądy rodem z XIX wieku. Nie te czasy, nie te kobiety

A ja generalnie to nie. Może jeszcze tak było w pokoleniu moich rodziców, teraz rzadko. Mnie nawet przez myśl nie przeszło, że to możliwe. Moja partnerka to kobieta niezalezna, zarabia więcej niż ja, jest profesorem na wyższej uczelni. Mogę być tylko dumny z tego, że chce ze mną być... Ale ona też nie oczekuje, żebym wypełniał jej polecenia. Związek partnerski się sprawdza
Nicholas1981

Pytanie do pań.

przez emilk 07 lip 2015, 21:03
Nicholas1981 napisał(a):
emilk napisał(a):

A ja generalnie to nie. Może jeszcze tak było w pokoleniu moich rodziców, teraz rzadko. Mnie nawet przez myśl nie przeszło, że to możliwe. Moja partnerka to kobieta niezalezna, zarabia więcej niż ja, jest profesorem na wyższej uczelni. Mogę być tylko dumny z tego, że chce ze mną być... Ale ona też nie oczekuje, żebym wypełniał jej polecenia. Związek partnerski się sprawdza

No to sie ciesz,bo inna kobieta mogla by Cie pogonic,sa kobiety nie zalezne i takie ktore bez faceta nie przezyja proste ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 07 lip 2015, 21:33
emilk napisał(a):No to sie ciesz,bo inna kobieta mogla by Cie pogonic,sa kobiety nie zalezne i takie ktore bez faceta nie przezyja proste ;)

A czemu by mnie miała pogonić? nie jestem jej utrzymankiem w końcu. Pewnie, że przeżyłaby beze mnie, to jasne. Skoro jednak jest ze mną znaczy, ze mnie kocha, nie? No i chyba muszę mieć jakieś zalety :105:
Nicholas1981

Pytanie do pań.

przez bonsai 07 lip 2015, 21:33
Najlepiej wejść na fronda.pl i tam wszystkie panie mają instruktaż "Jak przypodobać się mężowi? PORADY". Znajdziemy tu m.in. takie stwierdzenia, jak:

Pochwal go, gdy z własnej inicjatywy pozmywał naczynia.

Jeśli jest zmęczony, zaakceptuj to.

Do miłości i gotowania podchodź z bezgranicznym oddaniem.

Rozpieszczaj męża, ale nie dzieci.

Nie dbaj o kota kosztem męża.

Dbaj o swoją bieliznę.

Bądź zawsze czysta i ładnie pachnąca.

Nie przekładaj rzeczy na jego biurku bez uprzedzenia. :nono:

Lektura jest fascynująca, jak większość rzeczy, który pochodzi z frondy. :105: Kobiety, do czytania!
bonsai

Pytanie do pań.

przez emilk 07 lip 2015, 21:43
bonsai napisał(a):Najlepiej wejść na fronda.pl i tam wszystkie panie mają instruktaż "Jak przypodobać się mężowi? PORADY". Znajdziemy tu m.in. takie stwierdzenia, jak:

Pochwal go, gdy z własnej inicjatywy pozmywał naczynia.

Jeśli jest zmęczony, zaakceptuj to.

Do miłości i gotowania podchodź z bezgranicznym oddaniem.

Rozpieszczaj męża, ale nie dzieci.

Nie dbaj o kota kosztem męża.

Dbaj o swoją bieliznę.

Bądź zawsze czysta i ładnie pachnąca.

Nie przekładaj rzeczy na jego biurku bez uprzedzenia. :nono:

Lektura jest fascynująca, jak większość rzeczy, który pochodzi z frondy. :105: Kobiety, do czytania!

No to do dziela drogie Panie ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez Nicholas1981 07 lip 2015, 21:49
Emilk, to brzmi jak bajki - jak uwierzysz, że tak będziesz miał, to przeżyjesz srogie rozczarowanie
Nicholas1981

Pytanie do pań.

przez NN4V 08 lip 2015, 13:08
emilk napisał(a):...No to sie ciesz,bo inna kobieta mogla by Cie pogonic,sa kobiety nie zalezne i takie ktore bez faceta nie przezyja proste ;)

A my (przynajmniej nieliczny odsetek) też mamy mózgi i niekoniecznie musimy wybierac jarzyny, co nic nie potrafią poza gotowaniem, praniem i dawaniem.
Jarzyn mogę sobie nazrywać kilka w miesiącu.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Pytanie do pań.

przez emilk 08 lip 2015, 17:21
NN4V napisał(a):
emilk napisał(a):...No to sie ciesz,bo inna kobieta mogla by Cie pogonic,sa kobiety nie zalezne i takie ktore bez faceta nie przezyja proste ;)

A my (przynajmniej nieliczny odsetek) też mamy mózgi i niekoniecznie musimy wybierac jarzyny, co nic nie potrafią poza gotowaniem, praniem i dawaniem.
Jarzyn mogę sobie nazrywać kilka w miesiącu.

Dla chcacego nic trudnego,Panowie jakie mamy korzysci z kobiet oprocz tego ze ugotuje,wypierze,wyprasuje,posprzata i da tylka jak trzeba ? :P
emilk

Sortuj wg