Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez NN4V 23 cze 2015, 07:02
Moja obecna przyszła powiada, że nie przepada za facetami typu pedant.
Nieskłonna jest zaprzyjaźniać się z burakami bez wrażliwości, jak również z ciotami bez własnego zdania.
Odpadają też bardzo silnie związani z mamusią.
Tyle się dowiedziałem jak dotąd. :lol:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Pytanie do pań.

przez wiejskifilozof 23 cze 2015, 09:31
kotek em napisał(a):detektywmonk, a co dokładnie oznacza facet typu milasek-przytulasek :D ?

Taki misiowaty :D co to nie podniesie głosu,co to pozmywa naczynia,takie ciepłe kluchy ?

Pytanie do pań.

przez Yvaine 23 cze 2015, 09:38
To, że facet nie podniesie głosu lub pozmywa naczynia, świadczy o tym, że jest ciepłymi kluchami? Dziwne definiowanie. Nie podnosi głosu, bo ma szacunek do drugiej osoby i potrafi kulturalnie dyskutować i wyrażać swoje zdanie. Myje naczynia, bo wie, że czasem trzeba i że nie jest to zajęcie przypisane tylko kobietom. Noc w tym z misiowatości czy ciepłych kluch.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez NN4V 23 cze 2015, 10:28
detektywmonk napisał(a):
kotek em napisał(a):detektywmonk, a co dokładnie oznacza facet typu milasek-przytulasek :D ?

Taki misiowaty :D co to nie podniesie głosu,co to pozmywa naczynia,takie ciepłe kluchy ?

A po co miałbym podnosić głos? To raczej przejaw słabości.
Jaki problem w zmywaniu naczyń? Zadanie jak każde inne.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Pytanie do pań.

przez joaszka 23 cze 2015, 12:25
Myślę, że Twojej koleżance chodziło o to, że nie lubi ciepłych kluchów. Co innego jest być czułym wobec osoby, którą się kocha, a czym innym bycie niezdecydowaną miągwą.
joaszka

Pytanie do pań.

przez joaszka 23 cze 2015, 12:28
A skoro pytasz nas - ja np. lubię jak facet lubi się poprzytulać i ma w sobie coś z misia. Byleby w parze z tym szła decyzyjność, odpowiedzialność no i poje*ane poczucie humoru ;d
joaszka

Pytanie do pań.

przez ChrisMessina 23 cze 2015, 12:45
Jedne lubią przytulaski, drugie ostry seks, trzecie francuskie pocałunki, czwarte namiętne igraszki, piąte wszystko po trochu, a te szóste mają fobie i się całkowicie boją facetów lub są aseksualne jak Arasha.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

Pytanie do pań.

przez SrebrnaSowa 23 cze 2015, 12:53
ChrisMessina napisał(a):Jedne lubią przytulaski, drugie ostry seks, trzecie francuskie pocałunki, czwarte namiętne igraszki, piąte wszystko po trochu, a te szóste mają fobie i się całkowicie boją facetów lub są aseksualne jak Arasha.

Dałbyś już spokój .

Pytanie do pań.

przez suiseiseki 23 cze 2015, 12:53
NN4V napisał(a):Moja obecna przyszła powiada, że nie przepada za facetami typu pedant.

Ja to bym chciała pedanta :D.

Misiowatość (w sensie rozmemłanie i ciągła chęć tulenia) jest okropna. Wolę nieczułych drani :roll:.

Pytanie do pań.

przez ChrisMessina 23 cze 2015, 13:03
Wolę nieczułych drani.

Do czasu, potem Ci się to zmieni, jak się porządnie sparzysz.
Z przodu plecy, z tyłu plecy, pan Bóg stworzył ją dla hecy!

Pytanie do pań.

przez jetodik 23 cze 2015, 15:36
Co ma bycie milaskiem przytulaskiem do niezdecydowania? Ja tam jestem dobry w podejmowaniu decyzji a jestem milaskiem przytulaskiem, lubię też ostry seks :)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Pytanie do pań.

przez suiseiseki 23 cze 2015, 18:27
ChrisMessina napisał(a):Do czasu, potem Ci się to zmieni, jak się porządnie sparzysz.

Było to napisane oczywiście z przymrużeniem oka. Istnieje taki typ mężczyzny, od którego uciekam (i większość kobiet chyba też) - misiowaty, szukający w kobiecie pocieszycielki-opiekunki, budzący instynkt macierzyński. Z umiarem wszystko jest w porządku :P.

Pytanie do pań.

przez jetodik 23 cze 2015, 19:13
suiseiseki, znowu jakaś krzywa definicja :evil: ja się wpisałem do tematu jako milasek przytulasek i musze bronić tego określenia przed wypaczeniami, więc napisze, ze jesli milaski przytualski wywoluja w Tobie instynkt macierzynski, to nie znaczy, ze tego chcą i ze tego szukają, sama projektujesz na nich swoje reakcje i imputujesz im dziwne oczekiwania.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Pytanie do pań.

przez wielbłądzica 23 cze 2015, 19:40
To określenie kojarzy mi się z podrywaczem. Inteligentnie potrafi wkupić się w łaski kobiet mamiąc je pochlebstwami i łatwą dostępnością.

Sortuj wg