Pytanie do pań.

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:31
jetodik napisał(a):Candy14, milasek przytulasek było określeniem które padło z jej strony odnośnie detektywamonka, więc milasek przytulasek znaczy taki jak detektywmonk.

Skad ja mam wiedziec jaki jest /cenzura/ detektywmonk ? :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:32
agusiaww napisał(a):
mada1987 napisał(a):Dajemy od siebie zazwyczaj tym facetom, którzy stanowią dla nas jakieś wyzwanie i widzimy, że są coś warci, a nie ci, którzy się plaszczą przed nami :P. Tak samo faceci starają się o babeczki, które wymagają trochę zachodu, a nie o takie, które są łatwe i mają napisane na czole "desperatka, zrobię co zechcesz, tylko bądź ze mną" :P. Szanuje się to, co przychodzi nam z lekkim trudem, a nie przypełzło podane na tacy.

mada na forum takie poglady jak Twoje czy moje nie sa uznawane bo tutaj polowa facetow to jęczy i smeczy ze umiera. Takze dalsze tłumaczenie nie ma sensu, tyle, ze beda siedziec x lat sami, albo leciec na takie panny ktore same nie maja nic do zaoferowania i psioczyc ze wszystkie sa do bani :mrgreen:

Guzik prawda spojz na mnie agus ;)
emilk

Pytanie do pań.

przez agusiaww 26 cze 2015, 19:33
emilk, dlatego napisałam ze polowa, jakies indywidualnosci sie zdarzaja :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytanie do pań.

przez jetodik 26 cze 2015, 19:35
emilk, hehe, no nie wiem, wypowiada się tu często, pisze tez duzo o sobie, wiec jakis tam obraz jego osoby mozna sobie stworzyc, mysle ze podobny do tego jaki ona sobie stworzyla i okreslila slowami "milasek przytulasek".
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Pytanie do pań.

przez mada1987 26 cze 2015, 19:40
Heheh, wychodzi na to, że się wywyższam, czy coś, ale nie, sama byłąm też w sytuacji, gdzie dałam sobą pomiatać, ale to nic nie zmienia. Nie lubię ściemy i niektórym faktom trzeba po prostu spojrzeć w oczy i przestać się oszukiwać. Zaakceptować, że jest tak, mimo, że chciałoby się inaczej. Im szybciej się zmądrzeje, tym więcej zawodu się sobie oszczędzi :P. A faceci...z tego, co zauważyłam, to jednak wzdychają i tak do tych, których nie mogą mieć :)...lub tych, które zdobyli, ale kosztowało ich to wiele wysiłku. Niech nikt mi nie mówi, że tak nie jest. Kobieta-desperatka, która wierzy w to, że tylko z facetem jest coś warta i zrobi wszystko, by tylko z kimś być odstrasza, a nie jest obiektem marzeń. To samo jest z facetami, którzy znoszą wszystkie nasze humory, zawsze przytakują, przepraszają, że żyją i że nam w ogóle czas zajmują itd. No kurde ludzie....Każdy chce mieć partnera, a nie dziecka uwieszonego na szyi, które trzeba prowadzić za rękę przez życie. Każdy ma wystarczająco dużo własnych problemów..
Mam jednego kumpla, który zrobi dla mnie wszystko, mimo tego, że jestem czasem dla niego wstrętna, olewam go itd. Nie pastwię się nad nim, staram się być ok, ale dla mnie jest aseksualny i to jego oddanie w momencie, kiedy wiem, że na to nawet nie zasłużyłam nie jest dla mnie pociągające. Wystarczyłoby, żeby raz miał swoje zdanie i się postawił, sprzeciwił, upomniał o coś i już by nabrał plusów. Trzeba mieć jaką ikrę w sobie.

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:52
mada1987 napisał(a):Heheh, wychodzi na to, że się wywyższam, czy coś, ale nie, sama byłąm też w sytuacji, gdzie dałam sobą pomiatać, ale to nic nie zmienia. Nie lubię ściemy i niektórym faktom trzeba po prostu spojrzeć w oczy i przestać się oszukiwać. Zaakceptować, że jest tak, mimo, że chciałoby się inaczej. Im szybciej się zmądrzeje, tym więcej zawodu się sobie oszczędzi :P. A faceci...z tego, co zauważyłam, to jednak wzdychają i tak do tych, których nie mogą mieć :)...lub tych, które zdobyli, ale kosztowało ich to wiele wysiłku. Niech nikt mi nie mówi, że tak nie jest. Kobieta-desperatka, która wierzy w to, że tylko z facetem jest coś warta i zrobi wszystko, by tylko z kimś być odstrasza, a nie jest obiektem marzeń. To samo jest z facetami, którzy znoszą wszystkie nasze humory, zawsze przytakują, przepraszają, że żyją i że nam w ogóle czas zajmują itd. No kurde ludzie....Każdy chce mieć partnera, a nie dziecka uwieszonego na szyi, które trzeba prowadzić za rękę przez życie. Każdy ma wystarczająco dużo własnych problemów..
Mam jednego kumpla, który zrobi dla mnie wszystko, mimo tego, że jestem czasem dla niego wstrętna, olewam go itd. Nie pastwię się nad nim, staram się być ok, ale dla mnie jest aseksualny i to jego oddanie w momencie, kiedy wiem, że na to nawet nie zasłużyłam nie jest dla mnie pociągające. Wystarczyłoby, żeby raz miał swoje zdanie i się postawił, sprzeciwił, upomniał o coś i już by nabrał plusów. Trzeba mieć jaką ikrę w sobie.

Jak sie chce to mozna miec kazda kobiete tylko trza miec leb :P Widze ze Cie rajcuja faceci ktorzy beda Ci sie sprzeciwiac :P Jakis fetysz ? :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:52
Mezatka czy panna no problemo :D
emilk

Pytanie do pań.

przez Candy14 26 cze 2015, 19:53
jetodik, lubie detektywamonka ..jest fajnym kumplem . Przede wszystkim nie jeczy nieustannie a to dla mnie wazne ..bo mozna ze mna pogadac o problemach ale jeczacego defetysty nie zniesie ;) Teraz niestety znalezc faceta ktory nie piesci sie ze soba to cud. Ja jestem twarda a moj facet musi byc twardszy ode mnie. Tak wiec milasek przytulasek idealny jako kumpel ale nie facet. Ale ja nie jestem normalna wiec moze dziewczyny maja inne preferencje
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:54
Mada moze masz jakies zle wspomnienia o takich przytulaskach co ? :P
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:55
[quote="Candy14"]jetodik, lubie detektywamonka ..jest fajnym kumplem . Przede wszystkim nie jeczy nieustannie a to dla mnie wazne ..bo mozna ze mna pogadac o problemach ale jeczacego defetysty nie zniesie ;) Teraz niestety znalezc faceta ktory nie piesci sie ze soba to cud. Ja jestem twarda a moj facet musi byc twardszy ode mnie. Tak wiec milasek przytulasek idealny jako kumpel ale nie facet. Ale ja nie jestem normalna wiec moze dziewczyny maja inne preferencje[/quote

Chcesz to Ci zrobie taki hardcore ze bedziesz zalowac tego co napislas :D
emilk

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 19:57
Moze faceci niektorzy jecza zeby zwrocic na siebie uwage :P
emilk

Pytanie do pań.

przez mada1987 26 cze 2015, 20:03
To nie są przytulaski, tylko faceci bez jaj i charakteru :P. Chyba zboczyliśmy z tematu, bo nie wiem, czy o nich jest mowa :P. Ja miałam w każdym razie na myśli pantoflarzy i takie ciepłe kluchy. Dla mnie facet to musi być facet, koniec kropka. Najlepiej samiec alfa, przewodnik stada :). Wiem, że przy nim nie zginę i dodaje mi siły, jest dla mnie inspiracją i oparciem. Ciamajdy są aseksualne :P zwłaszcza ci, którzy się użalają nad sobą non stop, a nic nie robią.

Pytanie do pań.

przez emilk 26 cze 2015, 20:12
mada1987 napisał(a):To nie są przytulaski, tylko faceci bez jaj i charakteru :P. Chyba zboczyliśmy z tematu, bo nie wiem, czy o nich jest mowa :P. Ja miałam w każdym razie na myśli pantoflarzy i takie ciepłe kluchy. Dla mnie facet to musi być facet, koniec kropka. Najlepiej samiec alfa, przewodnik stada :). Wiem, że przy nim nie zginę i dodaje mi siły, jest dla mnie inspiracją i oparciem. Ciamajdy są aseksualne :P zwłaszcza ci, którzy się użalają nad sobą non stop, a nic nie robią.

To chyba duzo takich ciamajd spotkalas co ? :P
emilk

Pytanie do pań.

przez mada1987 26 cze 2015, 20:16
W sumie to nie :). Mam tu na myśli skrajne, beznadziejne przypadki :P. Każdy ma słabszy dzień, gorzej, jeśli to jest słabsze życie :P...Nie jest tak najgorzej z Wami. Jednak większość ludzi ma jakieś poczucie godności. Z drugiej strony prawie każdy przerobił historię, gdzie zdążył się jej pozbyć na jakiś czas z powodu zaślepienia toksyczną miłością, czy inna relacją.

Sortuj wg