Relacje między forumowiczami i stosunek administracji do nic

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez szrama 21 cze 2015, 00:08
Dlaczego konto naszej koleżanki Arashy zostało usunięte nagle, bez jej wiedzy? Pytam, ponieważ daje mi to do zrozumienia, że może to spotkać każdego z nas na forum, kto myśli inaczej niż grupa pozostałych osób. Nie wiem jakie skargi były na nią, ale czytałem to forum nawet zanim się zarejestrowałem i od tego czasu nigdy nie spotkałem się z sytuacją by komuś ubliżyła lub zrobiła coś negatywnego, wręcz przeciwnie. Osoba, która starała się podtrzymywać na duchu wiele szukających, chodź minimalnego ukojenia bólu na tej stronie osób powinna zasłużyć chodź na swego rodzaju upomnienie w postaci tymczasowego bana, ale wychodzi na to, że lepiej i szybciej jest poświęcić jednego użytkownika by kilku innych było zadowolonych. Powinniście być świadomi, że dzięki tak aktywnym forumowiczom, poświęcającym swój czas by móc ulżyć innym w cierpieniu to forum funkcjonuje. Może warto czasem pomyśleć, że osoba osamotniona bardzo łatwo przywiązuje się do internetowych znajomości i to forum nie było przez nią traktowane jak "zwykły czat". Takie coś daje do myślenia i jest sprzeczne z celem istnienia tego forum. Swoją drogą kiedyś napisałem na forum tutaj głupiego posta pod wpływem leków, gdy ból wywołany samotnością osiągnął punkt kulminacyjny i zamiast jego usunięcia i ukarania mnie ostrzeżeniem moderator wstawiał głupie obrazki i podpisy, prosiłem o usunięcie tej wiadomości, nie wiem czy na dzień dzisiejszy została usunięta. Ciepłe powitanie ma tu miejsce zawsze, chyba tylko tyle z poszanowania samopoczucia, potrzeb czy stanu użytkowników.

przez Masturbow 21 cze 2015, 00:11
dobra kvrwa przywrócić araszę
Masturbow

przez Artemizja 21 cze 2015, 00:11
Arasha dostała wyjaśnienie w wielu pw ;) Póki co, do podtrzymywania kontaktów na PW Arasha ma drugie konto ( tak, wiemy o nim), a zatem stwierdzenie, że została odcięta od znajomych również mija się z prawdą ( o tym, że aktywnie z niego korzysta również wiemy). Nie dostała bana na pisanie postów bez powodu. Na Forum nie będziemy roztrząsać tej sprawy, ponieważ chcemy uniknąć niepotrzebnych spięć głównie między Użytkownikami, którzy wypowiedzieliby się w tym wątku, a także "wywlekania" na Forum różnych brudów, które wzajemnie zarzucają sobie Userzy. Dodam, że decyzja nie była łatwa, a sprawa przewijała się już kilka miesięcy. W końcu musieliśmy podjąć decyzję i zadecydowaliśmy o banie. Z perspektywy czasu widzimy, że decyzja była słuszna, ponieważ atmosfera na Forum już uległa zmianie. Niestety, ale to forum jest wyjątkowo specyficzne i Ekipa czasami musi podejmować niekonwencjonalne i trudne decyzje, z którymi nie wszyscy się zgadzają.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg