Czy warto szybko czytać?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Czy warto szybko czytać?

przez SrebrnaSowa 27 cze 2015, 08:41
Wrócę od kosmetyczki to odpiszę=)
INFP-T
4w5

Z każdym dniem , namiętniej całujesz swoją własną Noc...

Gustuję w tchnieniach myśli, o smaku niebieskich migdałów .

Czy warto szybko czytać?

przez SrebrnaSowa 27 cze 2015, 19:16
Widzisz Ekstrakt, Dla Ciebie to ważne rzeczy, dla innych takie nie muszą być . Dla przerażającej większości.
Wiem że to pisanie dla masówki , a nie powinno tak być , ale nie każdemu chce się czytać giganty wystukane przez na wpół wariatkę .

Wielokropki, hahahaha, prawidłowa postać . Mało co we mnie jest prawidłowego.
Ponoć po stylu pisania - tego ręcznego , można rozpoznać wiele cech charakteru danej osoby, może i z takim stukaniem w klawiaturę też tak jest ? Heh.

Tak na poważnie chyba mi to się wykluło przez pisanie wierszy. W poezji tworzę tak jakby własny styl , nie wpasowywuje się w normy, zwłaszcza jeśli nie są dla mnie ciekawe....
"Czasem obrazki , nie chcą się gnieść w jakiejś ramce":D

Tak piszę dość szybko , ale w moim mózgu jest straszny chaos, którego nawet podświadomie nie umiem odgarnąć .
Pisząc muszę , myśli przesiać , uformować , i przepisać tak by było to czytelne dla ludzi .
Bo zauważyłam że kiedy coś mówię mało kto coś z tego rozumie... zwłaszcza gdy nie " uformuję gliny " :D

Tych paznokci złamać nie idzie, tym bardziej że się zwieracz specjalnie rozluźnia a nie zaciska :d

A tak na poważnie, kwestia wprawy i przyzwyczajenia , spokojnie, w toalecie wszystko idzie mi sprawnie

Czy warto szybko czytać?

przez alone05 09 sie 2015, 21:13
SrebrnaSowa napisał(a):Kurs kosztował wtedy moich rodziców 3600zł , było to dość dawno. Ale przydało się , jeśli ktoś sądzi że czyta super szybko - zawsze można szybciej , to mozna to zrobic dla samej przygody.

Mnie niestety nie stać na taki kurs a rodziców nie będę obciążać takimi kosztami, chciałabym umieć szybko czytać, tyle jest książek na świecie, że nie zdążę wszystkich przeczytać w ciągu jednego życia, ja jedną książkę 500-stronicową czytam przez miesiąc.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Czy warto szybko czytać?

przez wiejskifilozof 10 sie 2015, 09:06
Ja czytam przez 3 dni.Ale ja nic nie robię.Cały dzień się obijam i mam czas :D

Sortuj wg