Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez *Wiola* 01 cze 2015, 01:02
Odpowiednie dla mężatek, czy za odważny?
Obrazek
Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez Arhol 01 cze 2015, 01:15
*Wiola*, nein
Obrazek

zbyt wyzywająco dla słoni morskich itd,toć to golizna czysta ;/
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez *Monika* 01 cze 2015, 01:22
Odnoszę wrażenie, że autorka wątku aprobuje wyraźnie tych użytkowników, którzy podzielają jej filozofię w temacie.
A niestety... wokół nas..., czy nam się to podoba czy nie istnieje różnorodność. Wiadomo, że każda skrajność zawsze będzie odbiegała od rozmytej normy, w tym normy przyjętej przez Arashę.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez jetodik 01 cze 2015, 06:14
podoba mi sie ze kobiety pokazuja swoje ciala :)
raz sie tak patrzylem na jedna ze jej facet cos sie burzyl, a przeciez ogladac mam prawo :]

jest cos jeszcze, jak czesc z Was wie, rajcuja mnie stopy ladnych kobiet dlatego latem robie zdjecia odslonietym stopom takich.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 01 cze 2015, 06:28
ekstraktzaloesu napisał(a):.... Ale gdy kobieta ma już męża i dzieci, a nadal paraduje z biustem prawie wychodzącym jej ze stanika i spódnicą do majtek, to takie coś jest normalne?

Normalne.

Przemek_44 napisał(a):....Zwierzęta też mają często podobnie, np samica pawia stroszy, prezentuje swoje piękne pióra w całej okazałości, gdy samiec jest w pobliżu...

Na pewno samica?
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 01 cze 2015, 06:43
ekstraktzaloesu napisał(a):... ale po kobietach zamężnych powinno już być widać jakieś ustatkowanie. Nadal taka kobieta może się podobać innym, ale zamiast rozpiętej do pępka bluzki może mieć na sobie elegancki żakiecik itp.

Może mieć co chce i co lubi. Niekoniecznie to, co Ty dla niej przeznaczyłeś. To jest jednak jej decyzja, w czym się czuje dobrze i nikomu nic do tego. Ty natomiast możesz się nie zadawać, jesli strój nie odpowiada. Tak jak i ja się z arabkami nie zadaję.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 01 cze 2015, 10:12
ale podobno wiele kobiet lubi facetów z brzuszkiem.

hę? kto Ci takich glupot naopowiadal

W przypadku kobiet patrzących na tak ubraną, ma to sprowokować je do zazdrości, pojawienia się myśli, że patrzą na kogoś lepszego od nich samych.

Zapewne dziala na te zakompleksione ale wierz mi ze odkrywamy sie raczej nie dla innych kobiet
A wcześniej to nie pisałem do rzeczy? :?

Nie, nie potakiwales Arashy wiec nie
Ale gdy kobieta ma już męża i dzieci, a nadal paraduje z biustem prawie wychodzącym jej ze stanika i spódnicą do majtek, to takie coś jest normalne?

takie cs bywa niesmaczne bez wzgledu na stan cywilny ale jest normalne. Wychodzac za maz i rodzac dzieci nie przestajemy byc ani seksualne ani kobietami
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Prowokowanie ubiorem!

przez jasaw 01 cze 2015, 11:29
Można odsłonić dużo, ale dyskretnie. Da się to zrobić tylko są do tego potrzebne: KLASA, WYCZUCIE I DOBRY SMAK.

Ja należę do tych zakrywających się, ale to wynika z moich kompleksów. Jednak z przyjemnością patrzę na gustownie wyeksponowane atuty kobiecości innych pań.
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 01 cze 2015, 11:29
*Monika* napisał(a):Odnoszę wrażenie, że autorka wątku aprobuje wyraźnie tych użytkowników, którzy podzielają jej filozofię w temacie.
A niestety... wokół nas..., czy nam się to podoba czy nie istnieje różnorodność. Wiadomo, że każda skrajność zawsze będzie odbiegała od rozmytej normy, w tym normy przyjętej przez Arashę.

Nie, masz takie wrażenie, chciałam poznać różne punkty widzenia, stąd pomysł na temat... ale może mi się zdanie jednej osoby podobać bardziej niż innej. To chyba naturalne ;) Co nie zmienia faktu, że jestem bardzo pozytywnie zaskoczona większością opinii dotychczas przedstawionych ;)

Candy14 napisał(a):Nie, nie potakiwales Arashy wiec nie

Wiesz, myśmy już w innym temacie dyskutowali i spoko było. Ale cieszy mnie, że facet tak zdroworozsądkowo podchodzi do tematu. Co nie zmienia faktu, że pomysł z żakietem w upały wydaje mi się średnio trafiony :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Prowokowanie ubiorem!

przez Enii 01 cze 2015, 12:05
Może jeszcze ja cos dorzuce od siebie.
Dlamnie najbardziej nie pojęte jest jak dziewczynki w podstawówce juz chodza ubrane. Posladki na wierzchu, staniki z poduchami (nawet w 3/4 kl.), pazury wymalowane... Nie wiem gdzie Ci rodzice :hide: :hide:
Ty kreujesz swoją własną prawdę. A „prawda” to jedynie to, w co wierzysz.
A „to, w co wierzysz” to jedynie to, co myślisz”.

Jerry Hicks

Prowokowanie ubiorem!

przez *Wiola* 01 cze 2015, 13:19
Arasha napisał(a):
*Monika* napisał(a):
Candy14 napisał(a):Nie, nie potakiwales Arashy wiec nie

Wiesz, myśmy już w innym temacie dyskutowali i spoko było. Ale cieszy mnie, że facet tak zdroworozsądkowo podchodzi do tematu. Co nie zmienia faktu, że pomysł z żakietem w upały wydaje mi się średnio trafiony :mrgreen:

Moja droga , pisalam juz wyżej , pomijasz, milczeniem, dodawaj , ze zdroworozsądkowo wg kryteriów Arashy, bo to naprawdę różnica. Nic mnie tak nie wkurza w Twoim wydaniu jak klaka jaka uprawiasz wobec tych , którzy się z Toba zgadzają , choćby w najdurniejszych poglądach. Głosisz , je jako prawdę jedyna i objawioną i na każdym kroku podkreślasz mądrość swoich popleczników. :evil:
Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez wiejskifilozof 01 cze 2015, 13:22
A ja dziś widziałem na mieście, dziewczyna ze 20 parę lat.Handluję ubraniami,ma taki stragan.Miała duży dekolt i było na co popatrzeć ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez Przemek_44 01 cze 2015, 13:35
*Wiola* napisał(a): Nic mnie tak nie wkurza w Twoim wydaniu jak klaka jaka uprawiasz wobec tych , którzy się z Toba zgadzają , choćby w najdurniejszych poglądach. Głosisz , je jako prawdę jedyna i objawioną i na każdym kroku podkreślasz mądrość swoich popleczników. :evil:

Arashka no niestety, święta racja, muszę się tu zgodzić z Wiolą :!: bardzo jesteś przywiązana do swoich poglądów w temacie cielesności, seksualności, "przyzwoitości" i mocno wierzysz w ich słuszność, wypowiadasz się na te tematy czasami bardzo kategorycznie jakbyś uważała że twoje normy moralne i wartości lub przekazy rodzinne były "wyjątkowe", "czyste", a większość ludzi na CAŁEJ ZIEMI była popsuta, zdemoralizowana itp
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 01 cze 2015, 13:36
Można odsłonić dużo, ale dyskretnie. Da się to zrobić tylko są do tego potrzebne: KLASA, WYCZUCIE I DOBRY SMAK.

Otoz to :D Aneczka jak zwykle krotko i na temat
Ale cieszy mnie, że facet tak zdroworozsądkowo podchodzi do tematu.

Czy ja wiem? Zadna skrajnosc nie jest zdrowa ...ani zbytnie zakrywanie ani obnazanie ..trzeba miec jak napisala Ania

KLASA, WYCZUCIE I DOBRY SMAK.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg