Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 31 maja 2015, 15:49
Prowokowanie to nie, ale zagrożenie ruchu już tak. :twisted:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Prowokowanie ubiorem!

przez mark123 31 maja 2015, 15:54
*Monika* napisał(a):Jeśli ktoś nie akceptuje swojego ciała to niestety... w większości przypadków do wszystkiego będzie miał awersje...

Można akceptować swoje ciało, a nie akceptować nagości.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 31 maja 2015, 15:58
NN4V, mógłbyś rozwinąć myśl?

mark123 napisał(a):
*Monika* napisał(a):Jeśli ktoś nie akceptuje swojego ciała to niestety... w większości przypadków do wszystkiego będzie miał awersje...

Otóż to :great:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 31 maja 2015, 16:08
Arasha napisał(a):NN4V, mógłbyś rozwinąć myśl?...

Jadąc przez miasto jestem rozpraszany. Znaczy moja uwaga jest. :D

Prowokowanie ubiorem!

przez Hans 31 maja 2015, 17:12
Arasha, aseksualni, żeby się mogli lepiej rozpoznawać i łączyć w pary, powinni nosić włosiennicę jako koszulę, a spodnie czy sukienkę zrobione z worka po ziemniakach. :pirate:

Mi to dosyć obojętne kto jak się ubiera. Owszem, lubię popatrzeć na zgrabne ciała skąpo/dobrze ubrane, natomiast wyrażanie poglądów poprzez ubiór/owczy pęd za modą mnie czasem śmieszy. Od lat chodzę w jeansach i podkoszulkach, a cały mój indywidualizm i moje "ja" znajduje się pod kopułą gromu i wyrażam siebie zdecydowanie werbalnie.
Feed your head
Feed your head

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 31 maja 2015, 17:40
Hans napisał(a):....natomiast wyrażanie poglądów poprzez ubiór/owczy pęd za modą mnie czasem śmieszy. Od lat chodzę w jeansach i podkoszulkach, a cały mój indywidualizm i moje "ja" znajduje się pod kopułą gromu i wyrażam siebie zdecydowanie werbalnie.

Mamy zgodność w temacie.

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 31 maja 2015, 18:12
mark123 napisał(a):

Ale swojej czy ogolnej? Bo jezeli ktos akceptuje swoje cialo to i nagosc mu nie przeszkadza. Chyba ze ma kiepskie to wtedy najchetniej te ladne, zgrabne, jedrne z wszystkim na miejscu ubral w worek od stop do glow bo zazdrosc o zzera. Ja tam lubie sobie popatrzec na ladne, zgrabne dziewczyny
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Prowokowanie ubiorem!

przez mark123 31 maja 2015, 18:23
Candy14 napisał(a):
mark123 napisał(a):

Ale swojej czy ogolnej? Bo jezeli ktos akceptuje swoje cialo to i nagosc mu nie przeszkadza. Chyba ze ma kiepskie to wtedy najchetniej te ladne, zgrabne, jedrne z wszystkim na miejscu ubral w worek od stop do glow bo zazdrosc o zzera. Ja tam lubie sobie popatrzec na ladne, zgrabne dziewczyny

Ogólnie, w tym swojej. Ja akceptuję swoje ciało, a zbyt skąpego ubioru nie, ani u innych, ani u siebie. Nawet, gdy jestem sam w domu i jest mi gorąco, to tułów i tak muszę mieć zakryty. Po prostu coś we mnie mówi mi, że nie można być zbyt "odkryty".
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 31 maja 2015, 18:29
mark123, ale wiesz ze to mozna leczyc? ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Prowokowanie ubiorem!

przez bonsai 31 maja 2015, 18:40
Po domu chodzimy tak jak lubimy - to pierwsza zasada. Po ulicach też tak jak lubimy - to druga zasada.

Kogo to obchodzi czy inną osobę to sprowokuje do czegoś? Teraz jest pełno golizny wszędzie, ona sama w sobie nie stanowi jakiegoś wielkiego halo. Zresztą, często jest tak, że coś, co jest choć trochę zakryte rozbudza wyobraźnię i działa bardziej pobudzająco. Ja lubię kobiety zarówno zimą, jak i latem. Najważniejsze to mieć dobry gust, ładnie dobierać stroje.

A u mężczyzn to jest tak, że powinniśmy mieć czyste buty i zadbane dłonie, to taka podstawa. ;)
bonsai

Prowokowanie ubiorem!

przez carlosbueno 31 maja 2015, 19:39
Arasha, myślałem że zamieścisz tu swoje zdjęcia w bikini albo z dużym dekoltem a tu nic z tego, rozczarowałem się. :bezradny:
Największy Forumowy Maruda

Prowokowanie ubiorem!

przez Przemek_44 31 maja 2015, 20:19
Arasha napisał(a):Dziękuję wszystkim za podjęcie dyskusji ;) Cieszy mnie, że macie takie podejście ( w większości ) w sumie zbliżone do mojego ( żeby wyglądać gustownie, stosownie
Liczę, że może jeszcze jacyś panowie się wypowiedzą :comone:

Arashka Skoro zachęcasz do wypowiedzi panów, to się też wypowiem..mianowicie, ja też uważam, że kobieta powinna wyglądać przede wszystkim biustownie i stosownie do sytuacji :mrgreen:

A tak poważnie, to jeśli stosownie do sytuacji, to także w stroju kąpielowym na plaży, prawda? mam na myśli strój dwu częściowy..No bo jak siedzisz na "otwartym" słońcu w upał, to raczej jest trudno siedzieć w t-shircie, a nawet w koszulce na ramączkach, a jak sama nazwa wskazuje w "stroju kąpielowym", czyli przeznaczonym do kąpieli, no bo trochę trudno i dziwnie kąpać się np w morzu w t-shrcie, a później siedzieć w mokrej koszulce, nieprawdaż ? nawet jeśli słońce szybko suszy
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Prowokowanie ubiorem!

przez Przemek_44 31 maja 2015, 20:30
poza tym nie bardzo rozumiem, dlaczego kobiety miałyby nie prowokować ?! albo dlaczego zaraz używać słowa prowokacja??

Od zarania dziejów kobiety pragnęły się podobać mężczyzną, stosowały różne malowidła i upiększenia,a mężczyźni chcieli robić wrażenie na kobietach np swoją odwagą, wygrywając wojny (duży skrót) :mrgreen:

Prowokacja ubiorem, makijażem, zachowaniem, czy nawet nagością, ale w dobrym guście jest wbudowana w tzw "grę miłosną", zaloty, pomiędzy kobietą i mężczyzną, może to będzie uproszenie, ale kobieta chce się spodobać mężczyźnie, który jej się spodoba i vice versa, po co? żeby dobrać się w parę, stworzyć związek, małżeństwo, mieć potomstwo, powiedzmy jest pewien porządek na świecie, który daje jakieś WZGLĘDNE szczęście ludziom, najpierw radość z "z chodzenia", później małżeństwo, kolejne etapy, macierzyństwo, radość z wychowywania dzieci, patrzenia jak rosną, później np z wnuków, no jest co robić w życiu, takie prawo natury, prawo boskie jak ktoś wierzy i chyba prawo ludzkie..

Zwierzęta też mają często podobnie, np samica pawia stroszy, prezentuje swoje piękne pióra w całej okazałości, gdy samiec jest w pobliżu

Nie bardzo rozumiem, co w prowokowaniu złego (?) oczywiście nie mówię o jakichś super wyzywających, seksistowskich strojach..Faceci też chcą robić na kobietach wrażenie, choć trochę inaczej
Artykuł o uzależnieniach od leków BDZ na potralu kobieta.wp.pl Tabletka na życie - A.Wawrzyńczak

Mój blog o lekomanii.

Prowokowanie ubiorem!

przez carlosbueno 31 maja 2015, 20:32
trochę trudno i dziwnie kąpać się np w morzu w t-shrcie, a później siedzieć w mokrej koszulce,
mokra koszulka bez stanika rzecz jasna może być bardziej sexy od bikini. Ale ostatnimi laty na plażach widać się starzejące społeczeństwo dominują panie po 40-ce zwykle z nadwagą, młodych kobiet jak na lekarstwo( a bez facetów to już rzadkość) przynajmniej na półwyspie helskim i ogólnie w powiecie puckim. Jak ja byłem młody to pół plaży to były młode zgrabne laski :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg