Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez *Monika* 31 maja 2015, 11:09
Wolfx napisał(a):*Monika*, Monia,Monisia ;)

O co chodzi? :smile:
Obrazek
Główny Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez Wolfx 31 maja 2015, 12:31
*Monika*, O Twoje poglądy, o styl ubioru,całokształt.
Uwielbiam dobrze ubrane kobiety,które znają swoja wartość ;)
Wolfx

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 31 maja 2015, 12:32
Wolfx, i amen. Tez tak mysle o naszej Moni i chwale sie nia :P Jak ktos mowi "ale super laska" to spokojnie odpowiadam "MOJA KUMPELA" 8) :D
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez Wolfx 31 maja 2015, 12:56
Candy14, Tez uważam się za kumpla Moni,no chyba że jest inaczej a ja o tym nie wiem ;) Monisia super się ubiera ;)
Wolfx

Prowokowanie ubiorem!

przez wiejskifilozof 31 maja 2015, 13:20
Wolfx napisał(a):detektywmonk, To znaczy że w pewnej sferze jesteś całkiem zdrowy :mrgreen:

W tej tak.

Prowokowanie ubiorem!

przez nieboszczyk 31 maja 2015, 13:21
na_leśnik napisał(a):Arasha, kobiety się tak ubierają, bo faceci zwracają wtedy uwagę na ich wdzięki. Nie widzę tu nic dziwnego ani "niestosownego".

to niech ubiorą kombinezon kosmonauty.też zwrócą na siebie uwagę,bedą oryginalnie wyglądać i zrobią z siebie widowisko.da się?da!może nawet tego typu stroje dodadzą im sexapeelu prosto z NASA.oczywiście używane.

Prowokowanie ubiorem!

przez *Monika* 31 maja 2015, 14:13
Wolfx napisał(a):*Monika*, O Twoje poglądy, o styl ubioru,całokształt.
Uwielbiam dobrze ubrane kobiety,które znają swoja wartość ;)

No toś Chłopie posłodził... fiu... fiu... zaraz odlecę :oops:

Candy14 napisał(a):Wolfx, i amen. Tez tak mysle o naszej Moni i chwale sie nia :P Jak ktos mowi "ale super laska" to spokojnie odpowiadam "MOJA KUMPELA" 8) :D

Powiedziała, co wiedziała zadbana, zgrabna kobietka, której nie jedna nastolatka mogłaby pozazdrościć wielu atrybutów kobiecości... :D

Dziękuję Kochani... człowiek od razu lepiej czuje się gdy zostaje tak skomplementowany :oops:

Wolfx napisał(a):Candy14, Tez uważam się za kumpla Moni,no chyba że jest inaczej a ja o tym nie wiem ;) Monisia super się ubiera ;)

Jesteś moim kumplem Jacku :smile:
Obrazek
Główny Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 31 maja 2015, 14:19
A wracajac do tematu ...to co masz Arasha na mysli piszac "prowokowanie ubiorem" ...do czego prowokowanie?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Prowokowanie ubiorem!

przez *Monika* 31 maja 2015, 14:21
Candy14, prowokowanie do grzesznych myśli o tej kobiecie w skąpym stroju? :P
Obrazek
Główny Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 31 maja 2015, 14:22
No a co w tym zlego? Niech dobie mysla :D

Prowokowanie ubiorem!

przez bittersweet 31 maja 2015, 14:25
Uwazam, ze sztuka sie ubrac niewyzywajaco, a jednoczesnie seksownie. Żeby atrakcyjnie wygladac nie trzeba wcale świecić golizną.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 31 maja 2015, 14:31
bittersweet, no ba> Ale mozna umiejetnie podkreslic swoje atuty

Prowokowanie ubiorem!

przez Psychotropka`89 31 maja 2015, 14:37
Wypowiem się <jeśli mogę oczywiście, jeśli nie, proszę o pw, usunę swoją wypowiedź>.
Tytuł postu jest troszkę niefortunny, bo moje skojarzenie: prowokowanie do czego? Do gwałtu? Ale nie było opcji zmiany, rozumiem.

Przechodząc do tematu. Ja sama nie ubieram się wyzywająco, nie odkrywam za wiele ale też nie chadzam jak zakonnica. Uważam, że jest to u mnie wypośrodkowane. Nie lubię gdy ktoś gapi się na mnie jak na kawał mięcha. Poza tym mam takie zdanie, że mam faceta i dla niego jestem ja i niektóre części ciała.

Jeśli chodzi o innych ludzi, to jestem estetką. Nie podoba mi się kobieta w rozmiarze XXL w obcisłych leginsach i obcisłym podkoszulku, spod którego wszystko "faluje" przy każdym kroku. Tak samo nie podobają mi się mega szczupłe dziewczyny w spodenkach, gdzie widać półdupki i dekolt do pasa. Jakiegoś wielkiego zgorszenia to we mnie nie budzi. Prędzej śmiech. Można się na serio ładnie ubrać, mając kilka kg za wiele, lub za mało. Ze smakiem, seksownie i nie wyglądać ani komicznie, ani jak zakonnica. Umiar jest ważny.

Co do facetów, kwestia gustu. Osobiście nie podobają mi się faceci z gołymi klatami np. w miejskim autobusie. Niezależnie, czy jest to opasły 60latek, czy 20letni paker z kaloryferem. Trzeba ubierać się stosownie do miejsca i okazji.
Na plaży w zasadzie nic mnie nie gorszy <oprócz całkowitej nagości>. To jest miejsce gdzie człowiek chce się opalić, ukąpać... Nigdy nie patrzyłam na grubszych ludzi z jakimś obrzydzeniem. Tak się tam chodzi i tyle. Nie każdy jest top-model. Np, kim ja jestem, żeby kręcić głową na panią w bikini, która przeszła 3 ciąże i ma brzuch poorany rozstępami? Ja ją nawet podziwiam, bo nie wstydzi się, akceptuje swoje ciało, nie uważa tego za coś szpecącego ale za swoistą pamiątkę po ciąży.

Na co dzień nie jestem zwolenniczką negliżu ale nie podniecam się tym zbytnio. Jeśli kobieta idzie praktycznie z gołym dupskiem i piersiami ściśniętymi pod brodę, triumfalnie zerkając na facetów, wodzących za nimi wzrokiem, to... trochę współczuję. Bo taka dziewczyna prócz fizyczności chyba nie ma za wiele do zaoferowania.

Oto moje stanowisko w dyskusji.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 31 maja 2015, 15:43
Dziękuję wszystkim za podjęcie dyskusji ;) Cieszy mnie, że macie takie podejście ( w większości ) w sumie zbliżone do mojego ( żeby wyglądać gustownie, stosownie do sytuacji, jednocześnie samemu dobrze się ze sobą czując... też uważam, że to podstawa ). Tak myślę, że słowem-klucz jest w tym przypadku UMIAR :mhm:
Liczę, że może jeszcze jacyś panowie się wypowiedzą :comone:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Sortuj wg