Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez mark123 04 cze 2015, 15:40
Arasha napisał(a):mark123, a kto pisał jakiś czas temu, że wywaliłby nagą dziewczynę ne zbity pysk :lol: ?

Poglądy, a emocje, to dwie różne sprawy. Wywaliłbym, ale nie z powodu poglądów, tylko emocjonalnego wstrętu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Prowokowanie ubiorem!

przez Psychotropka`89 04 cze 2015, 15:52
Arasha napisał(a):mark123, a kto pisał jakiś czas temu, że wywaliłby nagą dziewczynę ne zbity pysk :lol: ?

Ja jestem zdecydowaną przeciwniczką tego, żeby dzieci oglądały nago dorosłych, bez względu czy to rodzina czy obcy ludzie. Trzeba zachować pewien umiar, bo potem
dochodzi do dewiacji. Bodźce należy przekazywać dziecku stopniowo, dostosowane do wieku. A szkraby bawiące się na plaży powinny być skoncentrowane na grabkach,
łopatce i wiaderku oraz budowaniu zamków z piasku. Bo tak to się zaczyna, a kończy na kolorowankach z treściami genderowskimi :pirate: To właśnie dorośli swoją totalną nieodpowiedzialnością sprawili, że świat wygląda jak wygląda!

W zasadzie to najbardziej podobały mi się czasy strojnych, długich sukien i mocno ściśniętych gorsetów, gdzie nagi tors faceta to uświadczyć można było chyba tylko na roli. Zdaję sobie sprawę, co się działo w alkowach... ale przynajmniej publicznego zgorszenia nie było!

Jakich dewiacji?! O czym Ty Mówisz?! :shock: Dzieci SĄ skoncentrowane na grabkach, a obserwując swoje ciało zaczynają pytać, a po co to, a jak, a czemu, itd. To dziecko ma zamykać oczy przy sikaniu, żeby swej dziecinności nie zbrukać swym "tworem" między nogami? Każde dziecko dorasta w innym tempie, zadaje inne pytania... Arasha, znam masę dorosłych już ludzi wychowywanych świadomie, ba, kąpiących się nago z mamusią, czy tatusiem w wannie i nie są dewiantami, prostytutkami, czy zboczeńcami. Mają rodziny, partnerów... Twoje poglądy są dla mnie totalnie niezrozumiałe. Jesteś z innej bajki... :bezradny:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 04 cze 2015, 16:13
Psychotropka`89, ja nie neguję Twoich poglądów ani przekonań. Po prostu mam inne :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez Psychotropka`89 04 cze 2015, 16:18
Arasha, ja rozumiem, spokojnie. Po prostu twierdzenie, że moje poglądy <nie tylko moje> powodują wypaczenia, zboczenia i dewiacje, to lekkie przegięcie jak dla mnie. Tyle.
Ja Ci nie narzucam swoich poglądów, wyrażam swoje. Jednocześnie jednak nie twierdzę, że przekonania podobne do Twoich mogą tworzyć wynaturzeńców i popaprańców. :time:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 04 cze 2015, 16:24
Psychotropka`89 napisał(a):Arasha, ja rozumiem, spokojnie. Po prostu twierdzenie, że moje poglądy <nie tylko moje> powodują wypaczenia, zboczenia i dewiacje, to lekkie przegięcie jak dla mnie. Tyle.

Dlatego nie pisałam tego posta w odniesieniu wyłącznie do Twojej wypowiedzi, tylko bardziej ogólnie. Mam świadomość, że wiele osób tak właśnie myśli i postępuje. Pamiętam nawet, że Heidi Klum, gdy jeszcze była z Sealem opowiadała, jak to u nich w domu nie ma żadnych tematów tabu, ich dzieci widzą ich nago... mało tego, mieli nawet na ścianach powieszone swoje nagie zdjęcia :shock: I taka wielka miłość... co roku odnawiali przysięgę... i co rozpadło się... teraz już nie śledzę życia celebrytów, więc nie wiem, z kim sobie życie ułożyli :?
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Prowokowanie ubiorem!

przez Psychotropka`89 04 cze 2015, 16:29
Arasha, ja też nie wiem i to co o nich napisałaś uważam za przesadę. U mnie w domu nie było tak, że wszyscy ganiali w berka na golasa. Chodzi o to, że nie było wielkiego oburzenia jak mama się przebierała, lub gdy kąpałam się z bratem w wannie. Nie było zasłaniania, chowania, strofowania.
Nie lubię skrajności ani w jedną, ani w drugą stronę. ;) Umiar - słowo klucz.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Prowokowanie ubiorem!

przez lunatic 04 cze 2015, 19:56
niektórzy chyba nie mają poważniejszych problemów

Prowokowanie ubiorem!

przez ego 04 cze 2015, 20:21
Arasha napisał(a):Ja jestem zdecydowaną przeciwniczką tego, żeby dzieci oglądały nago dorosłych, bez względu czy to rodzina czy obcy ludzie.
To zacznij od zakazania matkom, karmienia dzieci piersią.
ego

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 04 cze 2015, 20:23
Arasha napisał(a):Psychotropka`89, ja nie neguję Twoich poglądów ani przekonań. Po prostu mam inne :?

Masz przekonania nie podparte dowodami. Są to przekonania blędne. Zostały zinternalizowane przez psychomanipulację na Twojej osobie.

Obejrzyj sobie - te panie też sa nieodpowiedzialne?

Dobrze jest mieć przekonania oparte na wiedzy.
W przeciwnym wypadku jest ciemnogród i chaos, który nakazuje rażonego piorunem zakopywać w ziemi.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 06 cze 2015, 20:19
lunatic napisał(a):niektórzy chyba nie mają poważniejszych problemów

Raczej próba odwrócenia uwagi od tych poważniejszych ;)

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 06 cze 2015, 20:20
NN4V, nikt mną nie manipulował ani w tej, ani w żadnej innej kwestii. Moje przekonania to wyłącznie moje przekonania i nic więcej!

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Prowokowanie ubiorem!

przez Wolfx 08 cze 2015, 10:41
Oj przez ostatni gorący weekend kobiety prowokowały do bólu ;)
Wolfx

Prowokowanie ubiorem!

przez *Monika* 08 cze 2015, 20:10
Psychotropka`89 napisał(a):Arasha, ja też nie wiem i to co o nich napisałaś uważam za przesadę. U mnie w domu nie było tak, że wszyscy ganiali w berka na golasa. Chodzi o to, że nie było wielkiego oburzenia jak mama się przebierała, lub gdy kąpałam się z bratem w wannie. Nie było zasłaniania, chowania, strofowania.
Nie lubię skrajności ani w jedną, ani w drugą stronę. ;) Umiar - słowo klucz.

Otóż to.
Podzielam zdanie Koleżanki :D :D :D
Obrazek
Główny Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez Psychotropka`89 08 cze 2015, 20:23
*Monika*, dziękuję za uznanie. :lol:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg