Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez jetodik 03 cze 2015, 21:08
na_leśnik, no najbardziej dosłowny, w sensie, że tak jak chciał to przekazać autor.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 03 cze 2015, 21:12
„Idźcie na cały świat i głoście Ewangelię” (Mk 16, 15-18)

no i poszli a potem wymarli a pewna zazdrosna grupa ich niewyznawcow zwietrzyla swietny interes :D i pociagnela to po swojemu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Prowokowanie ubiorem!

przez ego 03 cze 2015, 21:33
Candy14, no co Ty, poczytaj sobie w dziejach apostolskich, co się stało z Ananiaszem, gdy śmiał nie oddać apostołom całej mamony. Od początku istnienia chrześcijaństwo było nastawione, na dojenie kasy z ciemnej masy. :lol:
https://www.biblegateway.com/passage/?search=Dzieje+Apostolskie+5&version=SZ-PL
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 03 cze 2015, 21:42
ego, odarlas mnie ze zludzen :? myslalam ze oni jeszcze nie doili wiernych
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Prowokowanie ubiorem!

przez bonsai 03 cze 2015, 21:48
ego napisał(a):Od początku istnienia chrześcijaństwo było nastawione, na dojenie kasy z ciemnej masy. :lol:

Wow, nie sądziłem, że kiedykolwiek zgodzę się z ego. :D
bonsai

Prowokowanie ubiorem!

przez Wolfx 03 cze 2015, 21:50
,,Będę księdzem jak mój Ojciec,, :twisted:
Wolfx

Prowokowanie ubiorem!

przez bonsai 04 cze 2015, 11:15
"Przeciwko kobietom, które nie zakrywają się "jak worek mąki", należałoby wszcząć działania wojskowe - stwierdził podczas konferencji prasowej lider nacjonalistycznej pakistańskiej partii politycznej. Przekonywał, że kobiety noszące dżinsy są odpowiedzialne za trzęsienia ziemi, inflację i przerwy w dostawie energii.

Maulana Fazlur Rehman jest liderem pakistańskiego konserwatywnego ugrupowania Jamiat Ulema-e-Islam (Zgromadzenie Kleryków Islamskich). Sądzi on, że brak skromności wśród kobiet jest przyczyną wielu katastrof, w tym trzęsień ziemi, inflacji oraz przerw w dostawie energii."

Doskonałe podsumowanie tematu. :uklon: W dodatku z religią w tle, a przecież państwo wyznaniowe to marzenie wielu osób. :great:
bonsai

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 04 cze 2015, 12:01
ego napisał(a):
Candy14 napisał(a):mirunia, a gdzie tam mowa o ksiedzu?
Ja bym zapytała jeszcze głębiej, gdzie jest mowa tym, że grzechy należy koniecznie wyznać księdzu, aby uzyskać ich odpuszczenie.

"Weźmijcie Ducha Świętego. Którym grzechy odpuścicie, są im odpuszczone, którym zatrzymacie, są im zatrzymane" ( tymi słowami Jezus zwrócił się do Apostołów zsyłając na nich Ducha Św.). Natomiast rzeczywiście nie jest napisane, w jaki sposób mają zostać wybierani następcy Apostołów ( ja nie kojarzę :? )

ego napisał(a):mirunia, Ja też jestem księdzem , Bóg mnie powołał i namaścił mą duszę kapłaństwem, to co? kiedy przyjdziesz do mnie do spowiedzi? :P

To jest lekko niestosowne. Bez przesady. Można w coś nie wierzyć, ale kpiny można sobie darować.

Ja też mam wątpliwości co do spowiedzi, ale w tym sensie, że np. jeden ksiądz może nie dać rozgrzeszenia, bo tak uzna za właściwe, a inny tej samej osobie... da :? Inna sprawa, że pójście do spowiedzi, bo tak trzeba, mnie nie przekonuje, uważam, że to powinno wypływać z głębi serca.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 04 cze 2015, 12:09
bonsai napisał(a):"Przeciwko kobietom, które nie zakrywają się "jak worek mąki", należałoby wszcząć działania wojskowe - stwierdził podczas konferencji prasowej lider nacjonalistycznej pakistańskiej partii politycznej. Przekonywał, że kobiety noszące dżinsy są odpowiedzialne za trzęsienia ziemi, inflację i przerwy w dostawie energii.

Uśmiałam się z tej inflacji :lol: Ale to jest inna kultura, inne zwyczaje, tam tak było od zawsze. Przechył w żadną stronę nie jest dobry!
Ani topless panienki na plaży, ani kompletne zasłanianie ciała, że tylko oczy widać :? Nie mam nic przeciwko strojom kąpielowym ( chociaż sama nie czułabym się komfortowo ), ale trzeba wziąć pod uwagę, że na plaży znajdują się różne osoby, także dzieci, które nie powinny być narażane na takie widoki od najmłodszych lat. Wystarczy, że internet za parę lat zrobi im wodę z mózgu. Może przyjść także ksiądz ( często rekolekcje odbywają się w okresie wakacyjnym nad Bałtykiem ) i dlaczego ma oglądać coś, czego w teorii mu nie wolno :?
Ostatnio edytowano 04 cze 2015, 12:13 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Prowokowanie ubiorem!

przez na_leśnik 04 cze 2015, 12:09
To jest lekko niestosowne. Bez przesady. Można w coś nie wierzyć, ale kpić nie trzeba.

Nie trzeba. Ale jeśli coś jest bez sensu to kpić można.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Prowokowanie ubiorem!

przez *Wiola* 04 cze 2015, 14:54
Arasha napisał(a):Nie mam nic przeciwko strojom kąpielowym ( chociaż sama nie czułabym się komfortowo ), ale trzeba wziąć pod uwagę, że na plaży znajdują się różne osoby, także dzieci, które nie powinny być narażane na takie widoki od najmłodszych lat. Wystarczy, że internet za parę lat zrobi im wodę z mózgu?
[/quote]

O matko , dziewczyno , jakim to gorszącym widokom :hide: , dla dzieci naturalna jest nagość i gdyby nie hipokryci dorośli nie dostrzeglyby w niej nic złego czy nie naturalnego.
Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez Psychotropka`89 04 cze 2015, 15:15
*Wiola*, to akurat fakt. Moja mama dłuuugi czas najzwyczajniej w świecie się przebierała przy nas i nie było to nic nadzwyczajnego. :shock: Mój podopieczny widział mnie sikającą wiele razy, mamusię nago też i wierzcie lub nie ale totalnie nie interesuje go nagość! To dorośli ŹLE robią wprowadzając taboo, wstyd. Co innego kurewski wygląd, a co innego nagość sama w sobie. Serio nie umiecie tego rozgraniczyć?! :shock: Jestem za uświadamianiem dziecku jego seksualności i granic intymności. Dorastającej córce nie kazałabym się myć przy otwartych drzwiach łazienki ale nie róbmy z własnych ciał jakiś "gorszych", czy "lepszych" stref! Z tego się właśnie rodzą kompleksy i kłopoty z późniejszym życiem seksualnym.
Mnie mamusia wycałowywała od stóp do głów, dmuchała w majtusie przed ubraniem, żeby mi w "pupinkę" było ciepło, gilgotała "pierdząc ustami" w brzuszek <tak! czasem ciut niżej TEŻ, jak się zanosiłam śmiechem>. I co?! To jest molestowanie?! Sorry, nie dla mnie. To jest miłość każdego miejsca istotki, którą się stworzyło. Wspominam to miło i ciepło. Nie ze względu na to, że podczas ubierania miałam pierwsze orgazmy, przez to, że czułam w tym miłość! MATCZYNĄ <żeby nie było :roll: >.
Niektóre wypowiedzi mnie po prostu miażdżą... :hide:
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

Prowokowanie ubiorem!

przez mark123 04 cze 2015, 15:16
Ja uważam, że w nagości samej w sobie nie ma nic złego, odczucia zniesmaczenia do nagości samej w sobie, są nieprawidłowością.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 04 cze 2015, 15:38
mark123, a kto pisał jakiś czas temu, że wywaliłby nagą dziewczynę ne zbity pysk :lol: ?

Ja jestem zdecydowaną przeciwniczką tego, żeby dzieci oglądały nago dorosłych, bez względu czy to rodzina czy obcy ludzie. Trzeba zachować pewien umiar, bo potem
dochodzi do dewiacji. Bodźce należy przekazywać dziecku stopniowo, dostosowane do wieku. A szkraby bawiące się na plaży powinny być skoncentrowane na grabkach,
łopatce i wiaderku oraz budowaniu zamków z piasku. Bo tak to się zaczyna, a kończy na kolorowankach z treściami genderowskimi :pirate: To właśnie dorośli swoją totalną nieodpowiedzialnością sprawili, że świat wygląda jak wygląda!

W zasadzie to najbardziej podobały mi się czasy strojnych, długich sukien i mocno ściśniętych gorsetów, gdzie nagi tors faceta to uświadczyć można było chyba tylko na roli. Zdaję sobie sprawę, co się działo w alkowach... ale przynajmniej publicznego zgorszenia nie było!
Ostatnio edytowano 04 cze 2015, 15:46 przez Arasha, łącznie edytowano 4 razy

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Sortuj wg