Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 03 cze 2015, 17:29
Arasha, wolnosc slowa tez ma swoje graniceJak bede chciala posluchac co biblia o tym mowi to pojde do kosciola
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 03 cze 2015, 17:36
Candy14, ale co on złego napisał? Nawet gościa nie znasz, bo to jest nowa osoba.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 03 cze 2015, 17:42
Arasha, dlatego tez na jego temat nie mam nic do powiedzenia ..najwyzej jego posta. Biblijny belkot niech zostanie w tematach o religii do ktorych nie zagladam
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez ego 03 cze 2015, 18:00
Candy14, ślepa to Ty byś była, gdybyś nie zauważyła, że Arasha ma tu niezłe branie. ;)

bittersweet napisał(a):To jest raczej kuriozalne, dlatego dyskutowałam z Toba ocb.
O tym właśnie mówię, ze mną dyskutujecie o tym co napiszę, a po Arashy sobie jeździcie, gdy coś takiego napisze... :D

I dziewczyny, po Waszych odpowiedziach , to jestem pewna, że nawet u Freuda bym miała piątkę z psychoanalizy. :]

A Ty Ambaras, przekaż księdzu egzorcyście, żeby swoje problemy seksualne leczył, a nie przelewał na innych ludzi.:)
ego

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 03 cze 2015, 18:04
Candy14 napisał(a):Bittka przeciez my po to jestesmy na forum zeby zarywac facetow ( chu*j z naszymi osobstymi) :mrgreen: ja pierdziele ..ludzie to maja fantazje :roll:

No wreszcie się wyjaśniło. :twisted: :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Prowokowanie ubiorem!

przez Wolfx 03 cze 2015, 18:10
ego napisał(a):Candy14, ślepa to Ty byś była, gdybyś nie zauważyła, że Arasha ma tu niezłe branie. ;)

Toś dowaliła do pieca ;)
Ja uważam że większość się wypowiedziała i uważam temat za wyczerpany.
Zastanawia mnie fakt że to co wszyscy uważają za normalne i co rzeczywiście jest normalne dla Arashy jest ,,nienormalne,, i powtarza się ten schemat w większości jej wątków.
Ja to czytam jako swoisty kabaret.
Powtarzam uwielbiam dobrze ,gustownie ubrane panie,które potrafią pokazać swoja kobiecość ;)
Ostatnio edytowano 03 cze 2015, 18:14 przez Wolfx, łącznie edytowano 1 raz
Wolfx

Prowokowanie ubiorem!

przez bonsai 03 cze 2015, 18:12
Wolfx napisał(a):Toś dowalił do pieca ;)

Wolfx, ego to kobieta. Lekko odjechana, ale jednak baba. ;)
bonsai

Prowokowanie ubiorem!

przez jetodik 03 cze 2015, 18:15
to jest dosyć ciekawa kwestia sam się nad tym zastanawiałem: czy jak ktoś jest religijny i swoje zdanie opiera na tym co mówi Biblia na dany temat nie powinien go wygłaszać w debacie publicznej związanej właśnie z tym tematem? zwolennicy tego stanowiska maja swoje argumenty, przeciwnicy powiedza ze jest to juz spychanie ludzi na margines - tworzenie religijnych gett.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Prowokowanie ubiorem!

przez Wolfx 03 cze 2015, 18:15
bonsai, Może nie czytałem zbyt uważnie ,ale już poprawiłem,jakbym miał szukać po nickach kto jest On a kto Ona to by mi życia brakło ;)
Tymczasem korzystając z pięknej pogody idę pojeżdzić na moto może spotkam jakieś prowokacyjnie gustownie ubrane damy i nacieszę swe oczy tym jakże pięknym normalnym widokiem ;)
Wolfx

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 03 cze 2015, 18:23
Candy14, ślepa to Ty byś była, gdybyś nie zauważyła, że Arasha ma tu niezłe branie. ;)

a tak jakos nie interesowalam sie kto na kogo leci :D ale mowisz ze dziewice maja branie? No to ni mam szans :evil:
A swoja droga wlasnie zobaczylam ten filmik i wyobrazilam sobie obroncow tekstylnych :P
https://www.facebook.com/10000963348835 ... 661716783/

Prowokowanie ubiorem!

przez bonsai 03 cze 2015, 18:24
jetodik, mnie to w sumie zwisa, ale jednak nie da się nie zauważyć, że ostatnio coraz więcej pojawia się tutaj nawiedzonych osób. Religia to głównie kwestia ducha, wszystko, co najfajniejsze z szeroko pojętej seksualności, prowokowania, erotyki, jest w niej zakazane lub jednoznacznie nieczyste. Skoro ktoś lubi żyć w nienaturalnym stanie i w dodatku uważa to za wartość, to jego rzecz, ale po co wklejać jakieś durne wersety, które wzbudzają jedynie politowanie?
bonsai

Prowokowanie ubiorem!

przez carlosbueno 03 cze 2015, 18:29
religia to jak seks opium dla mas, ale seks przynajmniej jest rzeczywisty. w ogóle to dziewice zwykle tłumaczą swoje dziewictwo wyborem religijnym nie wiem czy to prawda tylko próba jego wytłumaczenia, popatrzcie ile tu mamy prawiczków a chyba żaden nim nie jest nim z powodów religijnych a kobiety głównie lub m.in przez to unikają seksu.
Największy Forumowy Maruda

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 03 cze 2015, 18:32
bonsai napisał(a):jetodik, mnie to w sumie zwisa, ale jednak nie da się nie zauważyć, że ostatnio coraz więcej pojawia się tutaj nawiedzonych osób.

I w dodatku to nie są moje multikonta :lol: :lol: :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Prowokowanie ubiorem!

przez jetodik 03 cze 2015, 18:36
bonsai,
generalnie widze 4 warianty takich dyskusji:

1.

A: - erotyka jest be, bo religia tak mówi
B: - a dla mnie jest okej.
A: - aha

2.

B: - ja uważam, że erotyka jest fajna,
A - a ja uważam, że erotyka jest be bo religia tak mówi, a za to, że ty uważasz ją za coś fajnego spale Cię na stosie.

3.

A: - erotyka jest be
B: - nie wygłaszaj tu swoich poglądów bo są religijne.

4.

A: - erotyka jest be bo religia tak mówi
B: - nie wygłaszaj tu swoich poglądów bo są religijne
A: - sam nie wygłaszaj swoich bo są bluźniercze i spale cie za nie na stosie.

troche przejaskrawiłem żeby było wiadomo o co chodzi.

i teraz nachodzi takie pytanie: czy przestrzeń publiczna jako przestrzeń świecka z zasady aprobuje postawe nr 1, nr 3, czy nr 1 lub 3 do wyboru?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Sortuj wg