Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez carlosbueno 02 cze 2015, 21:34
inne zwyczaje kulturowe to niechpraktykują u siebie, choć przymusowe zasłanianie całego ciała powinno być wszędzie zakazane jako godzące w prawa kobiet czy ogólnie jednostki abstrahując od względów kryminalno-prawnych.
Największy Forumowy Maruda

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 02 cze 2015, 21:43
Jeśli dziewczyna umie prowokować ubiorem (lub jego brakiem) to nawet zdejmowanie takiej rękawiczki do łokcia (pewnie to się jakoś nazywa) może być seksowne. Była taka scena w jakimś starym filmie... Mrrr :)

uhmu Gilda z Rita Hayworth :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Prowokowanie ubiorem!

przez bittersweet 02 cze 2015, 21:51
refren napisał(a):bittersweet, jesteś nietolerancyjna i zamknięta na inne zwyczaje kulturowe.
Moja tolerancja sie kończy, kiedy ktos bez mojego pozwolenia wykorzystuje moje ciało, nawet jezeli polega to tylko na oblesnym gapieniu sie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez Wolfx 02 cze 2015, 23:02
Nieogarniam niektórych wypowiedzi ;)
Wolfx

Prowokowanie ubiorem!

przez ekstraktzaloesu 03 cze 2015, 00:19
NN4V napisał(a):Chłopie - jeśli coś wzbudza Twoje emocje, to jest to Twój problem emocjonalny, nie obiektu wzbudzającego.
Zrozum to wreszcie, a na psychikę Ci pomoże.
Ja się nie zgadzam, by Twoje problemy emocjonalne miały nakazywać cokolwiek mojej kobiecie.
A jeśli mojej nie, to każdej innej również nie.
Rozumiesz?
Nie spinaj się tak, kocie, bo sam sobie coś nadwerężysz i Ci to w końcu pęknie. Po pierwsze, po co piszesz tyle postów? Ciężko Ci wylać wszystkie swoje żale w jednym, czy po prostu chcesz zostać Królem Postów tego forum?

Nic nie wiesz o moich problemach emocjonalnych. Myślisz, że przypisując mi swoje problemy i podkreślając to w każdym kolejnym zdaniu jakoś mnie zdyskredytujesz? Aż taki dzieciak z Ciebie? Przecież to Ciebie zabolało to, co napisałem, więc zastanów się, kto tu ma prawdziwe problemy z emocjami. Wracaj do działu "Niedowartościowani ludzie i ich problemy" i nie miaucz mi tu więcej.

NN4V napisał(a):Wygląda, że zrozumienie różnicy miedzy brakiem zakazu, a nakazem, Twoje intelektualne możliwości przekracza - a to nieskomplikowana logika jest.
Ty mnie logiki chcesz uczyć? Sam najpierw naucz się składni, a potem dopiero bierz się za takie rzeczy.

NN4V napisał(a):Jak chcesz dyskutować merytorycznie, to daj sobie na wstrzymanie z personalnymi przytykami. Mi się z dupkami manipulującymi treścią gawędzić nie chce.
Więc zrób to, co Ci już radziłem w którymś z wcześniejszych postów - zamilcz.

Prowokowanie ubiorem!

przez ekstraktzaloesu 03 cze 2015, 00:26
ego napisał(a):A propo tematu, dla mnie Arasha była prowokująco ubrana na pewnych swoich zdjęciach...
A gdzie można zobaczyć jakieś zdjęcia Arashy? :D

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 03 cze 2015, 00:47
ekstraktzaloesu, ja myślałam, że już dawno wpadłeś na moje foty... ale nie powiem Ci, gdzie są, trzeba sobie poszukać ( trochę ich jest ), jedno chyba powinnam usunąć :mrgreen:

To może napisz, jak mnie sobie wyobrażasz... jestem ciekawa, jak ludzie wyobrażają sobie dziwaków 8)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Prowokowanie ubiorem!

przez joaszka 03 cze 2015, 00:48
refren napisał(a):
joaszy napisał(a):
elo napisał(a):mega podchodzi mi taka mentalnosc spoleczenstwa zero wstydu czy krepacji

Mi tez totalnie podchodzi. Tak jak na przykład w Skandynawii gdzie ludzie nie wstydzą się swoich ciał i chodzą np z sąsiadami do sauny :) Bo moim zdaniem sama nagość nie równa się od razu seks. Nagość to ciało, to człowiek, to to, jak zostalismy stworzeni i moim zdaniem może być kompletnie aseksualna.

Kilkoro Was jest, idźcie razem do sauny albo na siku, opowiecie jak było. Gadać to każdy potrafi.

:( jakoś nie miałam problemu z sauną albo z przebierniem się w szatni na siłowni... Cos jest ze mną nie tak?
joaszka

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 03 cze 2015, 00:53
joaszy, ale szatnia chyba damska była :?

joaszy napisał(a)::( jakoś nie miałam problemu z sauną albo z przebierniem się w szatni na siłowni... Cos jest ze mną nie tak?

Nie, po prostu jesteś wyzwoloną kobietą i tyle... lata świetlne ode mnie ;)
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Prowokowanie ubiorem!

przez ekstraktzaloesu 03 cze 2015, 01:07
Arasha napisał(a):To może napisz, jak mnie sobie wyobrażasz... jestem ciekawa, jak ludzie wyobrażają sobie dziwaków
Wyobrażam sobie Ciebie jako przeciwieństwo osoby, którą masz w awatarze (jeżeli chodzi o wygląd).

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 03 cze 2015, 01:26
ekstraktzaloesu napisał(a):
Arasha napisał(a):To może napisz, jak mnie sobie wyobrażasz... jestem ciekawa, jak ludzie wyobrażają sobie dziwaków
Wyobrażam sobie Ciebie jako przeciwieństwo osoby, którą masz w awatarze (jeżeli chodzi o wygląd).

Czyli jak? Coś mi się zdaje, że zmierzasz w złym kierunku :mhm:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 03 cze 2015, 05:58
carlosbueno napisał(a):inne zwyczaje kulturowe to niechpraktykują u siebie, choć przymusowe zasłanianie całego ciała powinno być wszędzie zakazane jako godzące w prawa kobiet czy ogólnie jednostki abstrahując od względów kryminalno-prawnych.

Wszystko, co przymusowe, powinno być zakazane.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Prowokowanie ubiorem!

przez jetodik 03 cze 2015, 07:46
Candy14,
Jaka role odgrywa sex lub jego brak w jej zyciu wiemy od miesiecy wiec jaki jest sens pisania o tym w kazdym temacie o seksie?

może lubi :] zresztą to był tylko przykład, dyskusja na temat seksu rozciąga się daleko poza własne życie :)

Czy jezeli nie zazywam tabletek to powinnam wypowiadac sie kazdym temacie tabletkowy piszac ze ja nie zazywam i to jest cool a ci co zazywaja to jakis gorszy gatunek bo ja np. nie musze ?

pokaz cytat gdzie Arasha pisze o seksualnych jako o gorszym gatunku :]
a czy chcesz sie wypowiadać o braniu tabletek czy nie to już Twój wybór, ja nie z tych którzy mówią innym co powinni pisać ;)
są tacy co piszą w kółko o swoich pieskach, o religii itp., nic mi do tego.

W ogole nie rozumiem jak mozna nie rozumiec co Wiola i Monia mialy na mysli piszac swoje posty.

ja wiem co miały na myśli, Wiola i Monia tylko się z nimi nie zgadzam, nie poczułem się jako człowiek uprawiający seks dyskryminowany przez Araszę, moim zdaniem to już jest przesada.
nie trawią Araszy i tyle, tylko nie napisały tego wprost a ubrały w jakieś argumenty, przy czym te argumenty były kulawe, co nie tylko ja zauważyłem ;)
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 03 cze 2015, 08:16
jetodik napisał(a):....ja wiem co miały na myśli, Wiola i Monia tylko się z nimi nie zgadzam, nie poczułem się jako człowiek uprawiający seks dyskryminowany przez Araszę, moim zdaniem to już jest przesada.

No ja w sumie też nie.

jetodik napisał(a):....nie trawią Araszy i tyle, tylko nie napisały tego wprost a ubrały w jakieś argumenty, przy czym te argumenty były kulawe, co nie tylko ja zauważyłem ;)

Szkoda czasu rozkminiać.
My faceci i tak nie załapiemy o co im się rozchodzi. :twisted:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Sortuj wg