Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez Łapa 02 cze 2015, 19:55
Jeśli dziewczyna umie prowokować ubiorem (lub jego brakiem) to nawet zdejmowanie takiej rękawiczki do łokcia (pewnie to się jakoś nazywa) może być seksowne. Była taka scena w jakimś starym filmie... Mrrr :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Prowokowanie ubiorem!

przez neon 02 cze 2015, 20:04
ego, Jednak tam panują troche inne zwyczaje, na zachodzie ludzie nastawieni są na rywalizacje, powoduje to dużo napięć, agresji, coraz więcej ludzi ma zaburzenia psychiczne. Nie latałbym z toporem, tylko kupiłbym kałacha, nie, kupiłbym jakiś karabin snajperski, nie ma co ganiać za ludzkiami skoro może nas wyręczyć kuleczka.

Prowokowanie ubiorem!

przez Hans 02 cze 2015, 20:08
Arasha napisał(a):Hans, wyobrażasz sobie, co by się wtedy działo :mrgreen: Co innego sama bluzka, a co innego całkowite topless.
Inna sprawa, że spod niektórych bluzek tak prześwitują staniki, że to też może zwracać uwagę :?

Ja bym się zachowywał tak jak do tej pory się zachowywałem (czyli głowa by mi nie odpadła od kręcenia się, ani bym twarzy czerwonej od plaszczaków za obłapianie nie miał) i to nawet jakbym nie brał leków, które jednak są mocno przereklamowane, jeśli chodzi o wyhamowywanie popędu.
Ostatnio edytowano 02 cze 2015, 20:11 przez Hans, łącznie edytowano 1 raz
Feed your head
Feed your head

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez alone05 02 cze 2015, 20:08
refren napisał(a):"Prowokują" młode dziewczyny (koło 20stki) chodząc w spodenkach ledwo za pośladki i wystającymi z dekoltu cyckami, faceci nie wiedzą, co mają ze sobą zrobić, bo są pobudzeni, a nieraz dziewczyny nie zdają sobie z tego sprawy - jak miałam 18 lat chodziłam w takich spodenkach i nie widziałam w tym nic niestosownego mimo różnych komentarzy, które czasem słyszałam. Natomiast teraz jak bym zaczęła tak chodzić, to raczej bym naruszała poczucie estetyki niż prowokowała, więc temat przestał mnie dotyczyć. Jak ktoś chce prowokować to lepiej wtedy, kiedy ma jeszcze czym ;)

niektórzy nie mają za grosz gustu i ubierają się jak tanie dziwki. Klasy i elegancji nie kupi się za żadne pieniądze, trzeba się z dobrym gustem urodzić. Jeśli o mnie chodzi to nigdy nie chodziłam w obcisłych bluzkach z dekoltem, bo są wulgarne, nigdy nie chodziłam w krótkich spódnicach, bo miałam kompleks grubych nóg i nigdy nie nosiłam sukienek, bo są zbyt kobiece a ja mam bardziej męski charakter, głównie w spodniach chodzę, lubię mieć oryginalne ubrania, takie jakich prawie nikt nie ma, nie muszą się wszystkim podobać, wystarczy że mi się podobają.

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 02 cze 2015, 20:11
nie muszą się wszystkim podobać, wystarczy że mi się podobają.

i myslisz ze z dobrym gustem se urodzilas?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Prowokowanie ubiorem!

przez Łapa 02 cze 2015, 20:17
alone05 napisał(a):Klasy i elegancji nie kupi się za żadne pieniądze, trzeba się z dobrym gustem urodzić.

Co ja czytam. Kto Ci to wmówił?

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 02 cze 2015, 20:37
alone05 napisał(a):lubię mieć oryginalne ubrania, takie jakich prawie nikt nie ma, nie muszą się wszystkim podobać, wystarczy że mi się podobają.

O, to to... też lubię oryginalne ubrania, nawet jeżeli nie są super modne, lubię swój styl, czasem coś kupię spontanicznie, ale mam w tym umiar.
A co do sukienek, to zamierzam się przekonać, bo mimo wszystko są wygodne i przewiewne ;) ( na lato, jak znalazł )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Prowokowanie ubiorem!

przez refren 02 cze 2015, 21:14
joaszy napisał(a):
elo napisał(a):mega podchodzi mi taka mentalnosc spoleczenstwa zero wstydu czy krepacji

Mi tez totalnie podchodzi. Tak jak na przykład w Skandynawii gdzie ludzie nie wstydzą się swoich ciał i chodzą np z sąsiadami do sauny :) Bo moim zdaniem sama nagość nie równa się od razu seks. Nagość to ciało, to człowiek, to to, jak zostalismy stworzeni i moim zdaniem może być kompletnie aseksualna.

Kilkoro Was jest, idźcie razem do sauny albo na siku, opowiecie jak było. Gadać to każdy potrafi.

Prowokowanie ubiorem!

przez elo 02 cze 2015, 21:20
no wiesz ja jakos nie mialam problemu ze zbiorowym prysznicem
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Prowokowanie ubiorem!

przez bittersweet 02 cze 2015, 21:23
Ja tam chodziłam bardzo chetnie na FKK, czyli plaze naturystów Niemczech. Właśnie dlatego ze było swobodnie i wystawianie sie na słońce, kapiel jest o wiele bardziej przyjemniejsza bez krepujacych szmatek. Przestałam chodzic jak nalazło Turków czy innych ciapatych i zamiast swobody było wystawianie sie na spojrzenia podgladaczy. Czyli cała idea braku krepacji i swobodnego kontaktu z natura zdechła, niestety.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Prowokowanie ubiorem!

przez ego 02 cze 2015, 21:28
refren, nie ma się co krępować, Pan Bóg stworzył człowieka nagim, a człowiek zaczął się wstydzić nagości, dopiero gdy miał coś na sumieniu. Nawet Pan Jezus za wzór niewinności podał dzieci. Musisz być jak dziecko refren, jeśli chcesz wejść do Królestwa Niebieskiego, a dzieci nagości się nie wstydzą! ;)
ego

Prowokowanie ubiorem!

przez Candy14 02 cze 2015, 21:28
Kilkoro Was jest, idźcie razem do sauny albo na siku, opowiecie jak było.

spokojnie chodze na siku z dziewczynami. Po co marnowac czas stojac w kolejce do kibla jak mozna sobie pogadac kiedy sie sika
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Prowokowanie ubiorem!

przez carlosbueno 02 cze 2015, 21:30
Przestałam chodzic jak nalazło Turków czy innych ciapatych i zamiast swobody było wystawianie sie na spojrzenia podgladaczy
a oni chcą aby ich kobiety chodziły okute od stop do głów, ot muzułmańska mentalność. W "najbardziej" islamskich krajach to nawet skrawka ciała nie można pokazać a prowokacją jest odsłonienie nosa czy palca no ale to nie temat islamu. Już chyba nawet chodzenie nago publicznie jest bardziej "normalne"
Największy Forumowy Maruda

Prowokowanie ubiorem!

przez refren 02 cze 2015, 21:32
bittersweet, jesteś nietolerancyjna i zamknięta na inne zwyczaje kulturowe.

Sortuj wg