Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 02 cze 2015, 01:25
*Wiola* napisał(a):Hm, tylko ,ze ta większość z nowoczesnymi poglądami nie przekonuje Arashy i jej świty do swoich . dla mnie może ona nie uprawiać sexu, chodzić we wlosienicy i nawet nie spojrzeć na faceta do końca życia , mam to naprawdę gdzieś, ale niech nie głosi tu tego jak nowej religii i nie nagradza brawami tak samo skrzywionych w poglądach .

Nie wiem, do kogo to stwierdzenie, miłe na pewno nie jest... mnie na szczęście nie rusza, bo ja nie wstydzę się swoich poglądów. Ale ktoś niby sympatyzujący ze mną mógł się poczuć urażony :?

*Wiola* napisał(a):Reszte tez uprosciles i nagiales do swoich potrzeb, wszyscy pisali , ze stroj ma być przede wszystkim stosowny do okoliczności, .

*Wiola*, widać, jak czytasz uważnie cały temat, w tym moje wypowiedzi, do których masz zastrzeżenie. Pozwól, że zacytuję Ci moje własne słowa, sprzed paru stron :

Arasha napisał(a):Dziękuję wszystkim za podjęcie dyskusji ;) Cieszy mnie, że macie takie podejście ( w większości ) w sumie zbliżone do mojego ( żeby wyglądać gustownie, stosownie do sytuacji, jednocześnie samemu dobrze się ze sobą czując... też uważam, że to podstawa ). Tak myślę, że słowem-klucz jest w tym przypadku UMIAR :mhm:

Ja osobiście nie widzę żadnych powodów do nieporozumień :bezradny:
Ostatnio edytowano 02 cze 2015, 01:27 przez Arasha, łącznie edytowano 1 raz
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Prowokowanie ubiorem!

przez ekstraktzaloesu 02 cze 2015, 01:26
*Wiola* napisał(a):Hm, tylko ,ze ta większość z nowoczesnymi poglądami nie przekonuje Arashy i jej świty do swoich . dla mnie może ona nie uprawiać sexu, chodzić we wlosienicy i nawet nie spojrzeć na faceta do końca życia , mam to naprawdę gdzieś, ale niech nie głosi tu tego jak nowej religii i nie nagradza brawami tak samo skrzywionych w poglądach .
Nie odebrałem jej tekstów jako prób głoszenia nowej religii. Zdałem sobie za to sprawę, że jest to bardzo specyficzna osoba i do jej wypowiedzi również należy mieć specyficzne podejście. Nie czuję się w żaden sposób pokrzywdzony i lubię czasem zostać nagrodzony brawami, więc nie pisz, co kto ma robić, a co nie, bo, cytując jednego z wiedzących wszystko najlepiej, "nic Ci do tego".

Także uważaj, złość nie popłaca. Jeszcze dostaniesz drugie ostrzeżenie i co wtedy?

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 02 cze 2015, 01:35
*Monika* napisał(a):Nie uważam się za wszechwiedzącą, ale stronniczość w stosunku do określonej grupy użytkowników zauważam. Nie zależy mi na tym, aby ktoś miał podobne poglądy do moich. Tym różnię się od autorki wątku.

To masz bardzo dziwny obraz mojej osoby ( Twoje prawo ), bo odnoszę się z takim samym szacunkiem do osoby homo-, hetero-, zaburzonej mniej lub bardziej, nawet widzącej czerwonych ( co wiele osób wkurza )... owszem mogę się z czyimiś poglądami nie zgadzać, ale staram się nikomu nie sprawiać przykrości, co niestety wielu osobom się nie udaje. I na pewno nie oceniam kogoś przez pryzmat tego jak się ubiera i jakie ma podejście do życia.

Btw Stronniczość da się wyczuć w tylu wątkach i od tylu osób, że naprawdę dziwi mnie, że widzisz ją tylko u mnie, podczas gdy ja rozmawiam z różnymi ludźmi, na różne tematy
( także lekowe ) i nikt mi gorszego traktowania jak dotąd nie zarzucił. Więc te zarzuty to są chyba z kosmosu.
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez *Wiola* 02 cze 2015, 01:41
Arasha napisał(a):

Nie wiem, do kogo to stwierdzenie, miłe na pewno nie jest... mnie na szczęście nie rusza, bo ja nie wstydzę się swoich poglądów. Ale ktoś niby sympatyzujący ze mną mógł się poczuć urażony :?

Seks jest naturalną potrzebą fizjologiczną , więc nie widzę w tym nic niestosownego , ze nazwałam brak tychże skrzywieniem .

Arasha napisał(a):
*Wiola* napisał(a):
*Wiola* napisał(a):Reszte tez uprosciles i nagiales do swoich potrzeb, wszyscy pisali , ze stroj ma być przede wszystkim stosowny do okoliczności, .

*Wiola*, widać, jak czytasz uważnie cały temat, w tym moje wypowiedzi, do których masz zastrzeżenie. Pozwól, że zacytuję Ci moje własne słowa, sprzed paru stron :

Arasha napisał(a):Dziękuję wszystkim za podjęcie dyskusji ;) Cieszy mnie, że macie takie podejście ( w większości ) w sumie zbliżone do mojego ( żeby wyglądać gustownie, stosownie do sytuacji, jednocześnie samemu dobrze się ze sobą czując... też uważam, że to podstawa ). Tak myślę, że słowem-klucz jest w tym przypadku UMIAR :mhm:

No i gdzie to co cytujesz zaprzecza temu co ja napisałam ?? I świadczy o tym ,ze czegoś nie docyztalam , bo ja jakoś nie kumam :?

Ps. Póki co to ,dyskusja , nie nieporozumienia.
Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez *Monika* 02 cze 2015, 01:41
Arasha, Nadinterpretujesz, pisałam już wcześniej...cedzisz wypowiedzi, wyrywasz zdania z kontekstu.
Ciężko się z Tobą rozmawia, przynajmniej mi.
Dobranoc.
Obrazek
Główny Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez *Wiola* 02 cze 2015, 01:47
ekstraktzaloesu napisał(a):
*Wiola* napisał(a):
Także uważaj, złość nie popłaca. Jeszcze dostaniesz drugie ostrzeżenie i co wtedy?

Wiesz , ja jestem tak piękna , ze złość mi na pewno nie zaszkodzi, a co do ostrzeżeń to juz nie Twoje zmartwienie ;)
Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 02 cze 2015, 06:02
ekstraktzaloesu napisał(a):
NN4V napisał(a):To jest jednak jej decyzja, w czym się czuje dobrze i nikomu nic do tego.
Idąc Twoim tokiem rozumowania, jak na przykład pani sędzina wejdzie na salę rozpraw w dresie, gdy wokół niej wszyscy będą ubrani w stroje oficjalne, to będzie to normalne, bo przecież założyła coś, w czym czuje się dobrze i nic pozostałym do tego, prawda?....

Prawda. Chirurg będzie zaś dezynfekował skalpel w muszli klozetowej - idąc jeszcze dalej. Szerokiej drogi.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 02 cze 2015, 06:08
ekstraktzaloesu napisał(a):...
Enii napisał(a):Dlamnie najbardziej nie pojęte jest jak dziewczynki w podstawówce juz chodza ubrane. Posladki na wierzchu, staniki z poduchami (nawet w 3/4 kl.), pazury wymalowane... Nie wiem gdzie Ci rodzice
No weź, przestań! Zaraz Cię tu zrugają, bo co to, nie można już nastolatkom chodzić z pośladkami na wierzchu i z wypchanymi stanikami? Przecież to takie nowoczesne, a one pewnie świetnie się z tym czują i nic nikomu do tego…...

Chłopie - jeśli coś wzbudza Twoje emocje, to jest to Twój problem emocjonalny, nie obiektu wzbudzającego.
Zrozum to wreszcie, a na psychikę Ci pomoże.
Ja się nie zgadzam, by Twoje problemy emocjonalne miały nakazywać cokolwiek mojej kobiecie.
A jeśli mojej nie, to każdej innej również nie.
Rozumiesz?

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 02 cze 2015, 06:52
ekstraktzaloesu napisał(a):....Nie czuję się w żaden sposób pokrzywdzony i lubię czasem zostać nagrodzony brawami, więc nie pisz, co kto ma robić, a co nie, bo, cytując jednego z wiedzących wszystko najlepiej, "nic Ci do tego".

Obyś sobie zwoja nie nadwyrężył gigantycznym wysiłkiem intelektualnym.
Do czego Ci powyższa manipulacja potrzebna? Chciałeś mnie sprowokować? No to Ci się udało. Zadowolony?

Wygląda, że zrozumienie różnicy miedzy brakiem zakazu, a nakazem, Twoje intelektualne możliwości przekracza - a to nieskomplikowana logika jest.
Zdecyduj się w końcu, czy rozmawiasz na poziomie emocjonalnym, czy racjonalnym.

Jak chcesz dyskutować merytorycznie, to daj sobie na wstrzymanie z personalnymi przytykami. Mi się z dupkami manipulującymi treścią gawędzić nie chce.

Prowokowanie ubiorem!

przez jetodik 02 cze 2015, 07:09
Wiola, Monika, no z boku wygląda to tak jakbyście zabraniały Arashy lubić kogoś bardziej czy mniej ze względu na podobne poglądy, do czego każdy ma prawo:
niech nie głosi tu tego jak nowej religii i nie nagradza brawami tak samo skrzywionych w poglądach .

człowiek ma pełne prawo do głoszenia swoich poglądów i sympatyzowania z tymi którzy mają podobne :)
dopóki nie szykanuje tych co mają odmienne poglądy wszystko jest w porządku, więc postawa Arashy jest okej, natomiast Wy już można powiedzieć "wsiadłyście" na autorkę za to - narzucacie jej w ten sposób swoją filozofię - same robicie coś co jej zarzucacie, a czego ona nie robi.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Prowokowanie ubiorem!

przez *Wiola* 02 cze 2015, 09:49
jetodik, dno widzisz, a tu się z Toba nie zgadzam. Ja nie wchodze do wątku a seksualność i nie piszę , ze brak seksu jest wstrętny , a ludzie go nie praktykujący to gorsza kategoria itp. To oczywiście lekkie przejaskrawawienie, ale często czytając posty Arashy takie właśnie się wrażenie odnosi. Ona propaguje swój styl życia i poglądy jako te lepsze , mądrzejsze i słuszniejsze, natomiast my jesteśmy fu , grzeszni , brudni itd. Oklaski i uklony wobec popleczników zabronione nie są , ale dość wyraziście wyrażają poparcie i poglądy i są zwyczajnie irytujące :?
Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez ego 02 cze 2015, 10:17
*Wiola*, ja w przeciwieństwie do mającej wyczucie taktu Arashy, bez żadnego przejaskrawienia i ogródek, wprost Ci powiem, że przynajmniej na polu seksualności , czuję lepsza od innych ludzi, dlatego, że tego seksu nie uprawiam .. i co? zabronisz/cie mi o tym pisać ? :smile:

Ja naprawdę nie kapuję, co dla Was jest kurde gorszącego w tym, że ktoś swoje własne poglądy uważa za lepsze od innych i tym pisze(nie zauważyłam żeby tak było w przypadku Arashy, osobiście wrażenia moderatorek na temat Arashy nie podzielam)?... Sorry, ale dla mnie dużo bardziej skrzywione byłoby, gdyby swoje własne poglądy uważał za gorsze...bo normalny człowiek w chwili, gdy sobie coś takiego uświadamia to zmienia poglądy.
Ciekawe czy dużo na tym forum jest ludzi, którzy swoje własne poglądy, uważają za gorsze od innych poglądów i co w takim razie sprawia, że pomimo tego przy nich trwają... ;)

A propo tematu, dla mnie Arasha była prowokująco ubrana na pewnych swoich zdjęciach...

Po za tym to mam jeszcze jedno pytanie, czy kobieta chodząca bez stanika każdorazowo prowokuje? Jeśli tak, to dlaczego? :mrgreen:
Ostatnio edytowano 02 cze 2015, 10:26 przez ego, łącznie edytowano 1 raz
ego

Prowokowanie ubiorem!

przez jetodik 02 cze 2015, 10:25
ego, czemu czujesz sie lepsza, ze nie uprawiasz seksu? :]
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

Prowokowanie ubiorem!

przez ego 02 cze 2015, 10:47
jetodik, ale to nie temat o seksie...myślę, że u podstaw mojego poglądu stoją podobne mechanizmy co u podstaw poglądów, że seks, miłość, za kasę, są gorsze, od tych za wygląd. ;)
Tak pokrótce, gdyby chcieć mój pogląd zracjonalizować, to brak seksu uważam za wyraz panowania nad popędami, a więc coś co wymaga więcej wysiłku niż niepanowanie. Do tego brak seksu, to wzniesienie się ponad zwierzęce uwarunkowania ludzkiej natury, a więc większy stopień uczłowieczenia. A i to, o czym kiedyś jeszcze pisałam, że w przypadku kobiet, seks z facetem jest wyrazem ich upodlenia, podkreślenia ich niższości, wobec płci męskiej i takie tam.. :hide: :mrgreen:

A teraz proponuję wrócić do tematu wątku i mojego pytania o cycniki.:]
ego

Sortuj wg