Prowokowanie ubiorem!

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez carlosbueno 01 cze 2015, 21:05
bittersweet, co to jest mechlaty
Największy Forumowy Maruda

Prowokowanie ubiorem!

przez bonsai 01 cze 2015, 21:06
carlosbueno, owłosiony, no przecież. ;)
bonsai

Prowokowanie ubiorem!

przez carlosbueno 01 cze 2015, 21:08
ja ani nie mam mechlatego ani sześciopaka, jestem jak na faceta mało owłosiony

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Prowokowanie ubiorem!

przez Hans 01 cze 2015, 21:09
Ja pamiętam, jak z ponad 10 lat temu był w pewnych kręgach taki film popularny o tytule "Golasy". Akcja toczyła się w biurze albo jakimś urzędzie i niewiele się działo, ale wszyscy aktorzy byli nadzy. Niestety tylko jedna aktorka wyglądała jako tako, a reszta miała cyce jak naleśniki do pępka. To też było prowokowanie ubiorem, a w zasadzie jego brakiem.
Feed your head
Feed your head

Prowokowanie ubiorem!

przez bittersweet 01 cze 2015, 21:18
carlosbueno napisał(a):bittersweet, co to jest mechlaty
mechlaty znaczy porosniety włoskami, byle tylko nie czarnymi , brrr.
Carlosie najłatwiejszy sposób na zyskanie owłosienia to sie kilka razy ogolic, wtedy nawet z delikatnego meszka sie robi szczecina. A nie wyrzezbiles sie od pracy ? podobno gdzies zapierdalasz
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Prowokowanie ubiorem!

przez carlosbueno 01 cze 2015, 21:22
A nie wyrzezbiles sie od pracy ? podobno gdzies zapierdalasz
na galerach nie pracuje, żeby brzuszek se wyrzeźbić trzeba raczej specjalnie ćwiczyć. Ja na brzuchu nie mam nawet meszka. :mrgreen:

Prowokowanie ubiorem!

przez *Monika* 01 cze 2015, 21:45
Arasha napisał(a):*Monika*, utrata dystansu, a brak tolerancji to są 2 zupełnie różne sprawy! Tyle w temacie ;)

Dystans stwarza możliwość w miarę uniwersalnego opisania wszystkich możliwych motywów tolerancji i nietolerancji.
I odwołuję do samej definicji dystansu, który jest odległością, po przekroczeniu której ktoś odczuwa niepokój. Tolerancja zaś odnosi się do poszanowania czyichś poglądów, wierzeń, upodobań, różniących się od własnych. U Ciebie akurat tolerancja i dystans, a raczej jego brak są od siebie zależne.
Obrazek
Główny Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez Aranjani 01 cze 2015, 21:54
*Monika* napisał(a):
Wiolciu... Ty to jakbyś ubrała nawet worek po kartoflach, to faceci oglądaliby się za Tobą. Pięknemu i zgrabnemu we wszystkim pasuje :D
Czyli... we worku też prowokowałabyś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

ładnemu we wszystkim ładnie :mrgreen:
Aranjani

Prowokowanie ubiorem!

przez Evia 01 cze 2015, 22:25
bittersweet napisał(a):Przepraszam ! ja lubie facetów z brzuszkiem pod warunkiem ze jest mechlaty

To bardzo często idzie w parze

Prowokowanie ubiorem!

przez NN4V 01 cze 2015, 22:45
Evia napisał(a):
bittersweet napisał(a):Przepraszam ! ja lubie facetów z brzuszkiem pod warunkiem ze jest mechlaty

To bardzo często idzie w parze

Jaki autorytet. :twisted:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Prowokowanie ubiorem!

przez Arasha 02 cze 2015, 00:43
Hans napisał(a):Arasha, aseksualni, żeby się mogli lepiej rozpoznawać i łączyć w pary, powinni nosić włosiennicę jako koszulę, a spodnie czy sukienkę zrobione z worka po ziemniakach. :pirate:

Hansie, to trochę bez sensu, bo skoro osoby aseksualne nie odczuwają podniecenia na widok ciała drugiej osoby, to spokojnie mogą chodzić nawet skąpo ubrane, bo i tak większego wrażenia na nich to nie zrobi :? Inna sprawa, że wtedy trudniej się poznać... w sensie, że as z asem 8) Dobre byłoby wprowadzenie jakichś elementów odróżniających takie osoby, np. fioletowych bransoletek z plastiku :mrgreen:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Prowokowanie ubiorem!

przez ekstraktzaloesu 02 cze 2015, 00:51
NN4V napisał(a):To jest jednak jej decyzja, w czym się czuje dobrze i nikomu nic do tego.
Idąc Twoim tokiem rozumowania, jak na przykład pani sędzina wejdzie na salę rozpraw w dresie, gdy wokół niej wszyscy będą ubrani w stroje oficjalne, to będzie to normalne, bo przecież założyła coś, w czym czuje się dobrze i nic pozostałym do tego, prawda?

Arasha napisał(a):Co nie zmienia faktu, że pomysł z żakietem w upały wydaje mi się średnio trafiony
Ale kto pisał o ubieraniu żakietu w upały? :mrgreen:

Enii napisał(a):Dlamnie najbardziej nie pojęte jest jak dziewczynki w podstawówce juz chodza ubrane. Posladki na wierzchu, staniki z poduchami (nawet w 3/4 kl.), pazury wymalowane... Nie wiem gdzie Ci rodzice
No weź, przestań! Zaraz Cię tu zrugają, bo co to, nie można już nastolatkom chodzić z pośladkami na wierzchu i z wypchanymi stanikami? Przecież to takie nowoczesne, a one pewnie świetnie się z tym czują i nic nikomu do tego…

*Monika* napisał(a):konserwatywne poglądy można mieć, ale trzeba umieć tolerować w rozmowie tych, którzy mają inne poglądy, niekoniecznie te, z którymi sympatyzuje autorka wątku.
Aha, szkoda tylko, że to ma działać w jedną stronę... Rozumiem, że jak większość użytkowników ma nowoczesne poglądy, przeciwne poglądom autorki i osób, z którymi ta sympatyzuje, to już nie muszą być wobec nich tolerancyjni i zwyczajnie mogą sobie drwić z tego, co tamci piszą?

Co by tu nie mówić, Arasha, mocno podpadłaś wszystko najlepiej wiedzącym i najlepiej znającym się na współczesnej modzie i dobrych obyczajach użytkownikom. Ja bym się chyba na Twoim miejscu załamał ;)

Prowokowanie ubiorem!

przez *Wiola* 02 cze 2015, 01:13
ekstraktzaloesu napisał(a):
*Monika* napisał(a):konserwatywne poglądy można mieć, ale trzeba umieć tolerować w rozmowie tych, którzy mają inne poglądy, niekoniecznie te, z którymi sympatyzuje autorka wątku.
Aha, szkoda tylko, że to ma działać w jedną stronę... Rozumiem, że jak większość użytkowników ma nowoczesne poglądy, przeciwne poglądom autorki i osób, z którymi ta sympatyzuje, to już nie muszą być wobec nich tolerancyjni i zwyczajnie mogą sobie drwić z tego, co tamci piszą

Hm, tylko ,ze ta większość z nowoczesnymi poglądami nie przekonuje Arashy i jej świty do swoich . dla mnie może ona nie uprawiać sexu, chodzić we wlosienicy i nawet nie spojrzeć na faceta do końca życia , mam to naprawdę gdzieś, ale niech nie głosi tu tego jak nowej religii i nie nagradza brawami tak samo skrzywionych w poglądach .
Reszte tez uprosciles i nagiales do swoich potrzeb, wszyscy pisali , ze stroj ma być przede wszystkim stosowny do okoliczności, .
Moderator

Prowokowanie ubiorem!

przez *Monika* 02 cze 2015, 01:24
ekstraktzaloesu napisał(a):
Aha, szkoda tylko, że to ma działać w jedną stronę... Rozumiem, że jak większość użytkowników ma nowoczesne poglądy, przeciwne poglądom autorki i osób, z którymi ta sympatyzuje, to już nie muszą być wobec nich tolerancyjni i zwyczajnie mogą sobie drwić z tego, co tamci piszą?

Co by tu nie mówić, Arasha, mocno podpadłaś wszystko najlepiej wiedzącym i najlepiej znającym się na współczesnej modzie i dobrych obyczajach użytkownikom. Ja bym się chyba na Twoim miejscu załamał ;)

Nie uważam się za wszechwiedzącą, ale stronniczość w stosunku do określonej grupy użytkowników zauważam. Nie zależy mi na tym, aby ktoś miał podobne poglądy do moich. Tym różnię się od autorki wątku.
Obrazek
Główny Moderator

Sortuj wg