Koncerty i Teledyski

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Koncerty i Teledyski

przez monk.2000 27 maja 2015, 22:26
Utworzyłem sobie ostatnio na komputerze folder o nazwie takiej jak tytuł wątku.
Zbieram różne koncerty, ewentualnie teledyski. Część musiałbym też zgrać z płyt na dysk.

Zapraszam do stworzenia listy z ciekawymi nagraniami. Na początek przytoczę koncert Live Aid z 1985 roku.

Było to wielkie wydarzenie muzyczne. Nawet znalazło się w mojej książce od angielskiego technicznego. :D
Dwa koncerty po dwóch stronach Atlantyku. Znane gwiazdy muzyki popularnej zebrane po to by nagrać koncert charytatywny, który zbierze pieniądze dla głodujących w Afryce. Wydanie, które posiadam na dysku jest czteropłytowe. Na razie oglądam DVD nr 1.

Najbardziej spodobał mi się do tej pory występ The Cars.

Koncerty i Teledyski

przez na_leśnik 27 maja 2015, 22:32
No to ja od siebie dorzucam nagranie z Crossroads Guitar Festival z 2010. W kółko mógłbym tego słuchać :mrgreen: .

"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Koncerty i Teledyski

przez monk.2000 27 maja 2015, 22:57

Była taka seria programów TV w USA przez długi czas. Soul Train się nazywała. Jak określenie wskazuje główny obszar to muzyka soul.
Ale także pokrewne. Na przestrzeni lat dużo się zmieniło. Pełno mają tych nagrań na pewno gdzieś na taśmach, ale niestety nie do nich dostępu.
Szkoda, bo leżą i się kurzą. Polacy mogli pozazdrościć takiego show, u nas co najwyżej w TV Jaka to melodia, czy Szansa na sukces. :-)

Podane nagranie to przedstawiciel gatunku Minneapolis Sound. Główną jego ostoją była działalność Princa. Polecam wszystko co z nim związane, między innymi film Purple Rain. Niezłe jest też nagranie z Lovesexy Tour '88, ale nie ma go na YouTube, więc jak ktoś chce to musi poszukać po necie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Transport na koncerty bus autokar

przez gobus1 11 lip 2015, 22:11
Zawiozę na koncert.

Sortuj wg