Kiss my kiss... xDDD

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kiss my kiss... xDDD

przez Lilith 22 sie 2016, 14:49
Ano, przydałoby się trochę wsparcia. Jak Lord poczuje się na tyle dobrze, żeby zajrzeć na Forum, to dawka pozytywnych fluidów Mu się przyda...
Konkurs forumowy "Twarze Depresji" - głosowanie

Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.
Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 30 wrz 2016, 21:50
Obrazek
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

Kiss my kiss... xDDD

przez Lilith 01 paź 2016, 09:58
Powietrzny Kowal, bez przesady, mówiłeś, że tak nie było :D

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kiss my kiss... xDDD

przez JERZY62 01 paź 2016, 11:08
Powietrzny Kowal, to się zmieniło... a gdzie się podziało powiedzenie "upił się jak świnia" teraz będzie "upił się jak pies" :smile:
®

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 02 paź 2016, 22:28
Hahahahahhah... Pies se smacznie śpi a jedynie jakieś lumpy mu pranka zrobiły.... :D
Po zalogowaniu się na forum polecam wejść na SZUKAJ oraz w polu AUTOR wpisać własny nick zawsze... ułatwia wszystko od A do Z :D

Kiss my kiss... xDDD

przez Lilith 03 paź 2016, 10:20
Powietrzny Kowal, ciekawe, jakby wyglądał kot zamiast psa Obrazek

Administrator

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 03 gru 2016, 23:42
Obrazek

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 03 gru 2016, 23:45
JERZY62 napisał(a):Powietrzny Kowal, to się zmieniło... a gdzie się podziało powiedzenie "upił się jak świnia" teraz będzie "upił się jak pies" :smile:

Yórek!!! Pacz... gdzieś Ty mi umknął że dopierosz teras Ciem widzę i Twój elegancki fpizdoksięgi! Obrazek
Pijonteczka ziomuś! :D

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 04 gru 2016, 00:00
A poza tym nie ma co się smucić bo okazuje się, że Dulferowa dalej żyje! Obrazek

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 10 gru 2016, 01:47
Coś ode mnie dla Pelasi! xDDD

(nie to żebym cokolwiek sugjerowau!... ale radzę tak całkowicie na offtopie pszetudjować text! xD)

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 21 gru 2016, 00:57
No dobra.. temat istnieje już jakiś czas... ale niewiele w nim mnie samego (poza moimi kofanymi linkami + bzdetami)
Kilku ludzi być może wie o koneksjach pomiędzy mną a niemną.... Jeszcze kilku nie ma zielonego pojęcia, a reszta... nie wie nic :D
No to nieco wyjaśnijmy:

Aleksytymia (łac. alexithymia, z gr./łac. stgr. λεξις, θυμος, a – przedrostek negujący, lexis – słowo, thymos – emocja) – niezdolność do rozumienia lub identyfikowania emocji oraz ich nazywania i wyrażania. Doprowadza to do braku rozładowania napięć i niepokoju. Aleksytymicy nie potrafią odróżniać pobudzenia emocjonalnego od fizjologicznego, skupiają się na fizjologicznych objawach towarzyszących przeżywaniu emocji i przypisują im zewnętrzne źródła (np. dreszcz wywołany podnieceniem jako efekt przeciągu). Nie rozumieją, że odczuwane przez nich doznania fizjologiczne są przejawem doznawanych przez nich emocji. Często jest to dla nich źródłem troski o ich zdrowie, gdyż sądzą, że te wrażenia cielesne są objawami choroby somatycznej. Osoby te nie potrafią scharakteryzować swoich uczuć i wyrazić ich słowami, mają ograniczone słownictwo określające emocje. Termin wprowadził do medycyny Peter Sifneos w 1973 roku.

Zasadniczo zaburzenie polega na utracie zdolności przeżywania uczuć, nadmiernym napięciu psychicznym, zaburzeniach seksualnych. Powodowane jest stresem w połączeniu z brakiem relaksu i brakiem umiejętności wypoczywania. Coraz częściej aleksytymia jest powodem, dla którego mężczyźni szukają porady seksuologa. A nawet nie tyle oni, co ich partnerki, zaniepokojone brakiem zainteresowania ze strony swoich mężczyzn i ich trudnościami w osiąganiu erekcji i satysfakcji seksualnej. Tymczasem zaburzenie to, jeśli zostanie w porę uchwycone, może być przy odpowiedniej terapii zlikwidowane. Jak oceniają seksuolodzy, najważniejszy w tym jest właśnie kontakt z lekarzem, nawet niekoniecznie od razu seksuologiem, ale lekarzem pierwszego kontaktu[1].

Typowy bełkot jaki towarzyszy pobieraniu pensji, niejasnych grantów czy też opcji z mojego linka z podpisu...
Aleksytymia nie jest chorobą - podobnie jak homoseksualizm czy daltonizm. Jedyne czym jest to oczywiście jakąś formą syndromu NIEDOROZWINIĘCIA, a skoro tak... to definicji siłą rzeczy musi być więcej niż kilka...
Syndrom aleksytymiczny jest tak samo rzadki jak savantyzm - i tak samo "genialny" sam w sobie (choć równocześnie sam w sobie niczego KOMPLETNIE nie wnosi nigdy do życia "nosiciela" na szczęście) jak na przykład słuch muzyczny (gdzie KAŻDY słyszy fałsz... ale tylko 1/10000 może go udowodnić wykonawczo)

Ale w końcu nie zawsze i wszędzie musi być o mnie, nie?... :D
Niejako jesteśmy na forum dla ludzi zaburzonych psychicznie. I kogo tu głownie mamy?.... Zgadując.................. Egocentryków?... Schizofreników?... Szukających Szybkiego Zarobku?... Mgr gwałtownie szukających wszelkich form pomocy?... Pedofilów?.... Zachłannych i obrzydliwych do bólu katolików?... Chamów?... Sexy dziewczyny?..... Potencjalnych Sex Instruktorów + Sex Powalających z Wyglądu?.... Nieszczęsnych Prawiczków z ich Bólami Porodowymi?... Młodych Gniewnych wraz z Młodymi Nieodnalezionymi?.... Szalone Starcze Umysły Niespełnione?....

Niby......... jedno co wszystko to wyżej łączy dla przeciętnego logika to "POLSKA PUSTKA UMYSŁOWA W PIERWSZEJ DEKADZIE 2010 roku "... Nikt nie pisze stricte do siebie na tym dziwnym forum (poza mną - gdzie oczywiście też jestem ZAJEBISTYM DZIWOLĄGIEM :D ) - Każdy używa jak mu narzucono - FORMA + COPY LINK FROM AVATAR... Miśki Wy moje (często debilne :D ) ... Widzicie jak łatwo oszukać boty?... a nie widzicie jak łatwo nawiązać połączenia pomiędzy samymi sobą? Hehehheheeh.... Zacznijcie używać mowy potocznie przyjętej jako MIŁEJ dla własnego gatunku jako normy oraz własnego myślenia i stylu jako formy komunikacji a znajdziecie radochę i partnera w moment :D Inaczej brniecie, gubiąc się przez lata w pustym buncie + pustce bez kufa słowa wyjaśnień ze strony na przykład nie dbających starszych....

Tyle w formie aleksytymii. Reszta jest jak zawsze milczeniem na moment... Obrazek

Kiss my kiss... xDDD

przez Kontrast 21 gru 2016, 01:40
Czyli mamy pisać do siebie?:) Z tymi ego to mi sie kojarzy.
Nie znam roli którą gram, wiem tylko, że jest moja - niewymienna.

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 23 gru 2016, 00:27
Eehehehehhe.... Dokładnie :D - macie pisać do siebie (brzmi poetycko - ale tylko na pozór - to logika :D )

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 25 gru 2016, 23:52
Moja ulubiona zakonnica!... Obrazek

Sortuj wg