Kiss my kiss... xDDD

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Kiss my kiss... xDDD

przez neon 18 paź 2015, 11:40
ale remont i tak zrobiłeś fajny :D
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 11 lis 2015, 02:17
Miły sciebie niby ziom nigga ....
Swoją drogą zapomniałem dodać względem non-nigga, że nie zawsze panuję nad pamięcią :D
Nie bez kozery powstał dokładnie ten temat :D
Nie bez jaj z jajami "walczyłę" z tępym (jak sie okazało) ustrojem o pisanie post'by'post - szło
mi głównie o to żeby było dobrze xD
Moja pamięć jest z biegiem czasu coraz.... bardziej wyrafinowana xDDD
(zwłaszcza jak się nachlam z benzo) :D
Więc jakby co to "mnie nie ma" nawet jak piszę po uwaleniu benzo zawsze po alku ;)
Pisać zresztą może każdy - nie każdy może się przyznać do tego co napisał (nawet off mind) xDDDDDDD
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 02 mar 2016, 03:45

Obrazek Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 16 mar 2016, 02:19
To forum może i jest drętwe od jakiegoś czasu jak flak na Arktyce - ale przynajmniej se "wygospodarowałem" na tej plugawej ziemi przygłupów i nieudaczników własny koncik! Obrazek
I weftym konciku aktualnie mam ochotę i kaprycho właśnie od długiego czasu opisać se cuś :D
A mianowicie:
U ludzi (w sensie homo sapiens - bo ponoć canis lupus familiaris też niejako nazywa się "ludziem") denerwują mnie 3 rzeczy:
1. Kurewska łatwość w momentalnym podjęciu decyzji o fałszowaniu rzeczywistości w danej
sekundzie (tylko po to żeby ów człowiek coś z tego miał - nie zawsze wiadomo co - kłamanie kompulsywne niemal w hooj... bo przecież posiadanie to nie choroba psychiczna)
2. Złudzenia głupio oceniane logiczne w sferze czasowej (w zasadzie niemal zawsze u tych przygłupów pod tym względem następuje drastyczne niedoszacowanie lub przecena - pomijam już
sam fakt, że złudzeń w ogóle nie powinno się traktować jakkolwiek)
3. Zachłanność, pazerność, chciwość i każda niegodziwość pod tym wymiarem myślenia w KAŻDEJ kategorii - zwłaszcza skrzętnie woalowane i uprzednio przed danym działaniem skrywane.
Czas sam w sobie nie gra tu jakoś wielkiej roli - ale z pewnością nie ułatwia nikomu życia z tej trójeczki co wymieniłem.

Kiss my kiss... xDDD

przez NN4V 18 mar 2016, 09:56
Powietrzny Kowal napisał(a):To forum może i jest drętwe od jakiegoś czasu jak flak na Arktyce...

Wreszcie skumałem czemu eskimosi na pal nie nabijajo... :mrgreen:
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 20 mar 2016, 03:53
Heheh... ja rozumiem... ale moja relatywnie dotychczasowa partnerka jedzie na non stopie na dwóch pierwszych, a zwłaszcza na ostatnim prawku jak na dzikiej świni...
Więc pewnie choćby przez samą ta całą przygłupawą i bezmyślną "solidarność jajników" nie bardzo wiesz co to jest "wreszcie", "skumałam" i "nabijano" (pomijam "eskimosi") :D

Kiss my kiss... xDDD

przez agusiaww 20 mar 2016, 04:03
Nie pisz nieudacznikow bo nie wiesz że tu trzeba współczuć tym co zamiast tyłek ruszyć to siedzą i nic nie robią bo umierają. A tak w ogóle co to za temat pisze z fona i ciężko przewinąć nauka cmokow z jezyczkiem? :mrgreen:
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Kiss my kiss... xDDD

przez Reynevan 20 mar 2016, 04:38
Nie ma to jak publiczne pranie brudów.
Reynevan

Kiss my kiss... xDDD

przez NN4V 20 mar 2016, 09:29
Powietrzny Kowal napisał(a):Heheh... ja rozumiem... ale moja relatywnie dotychczasowa partnerka jedzie na non stopie na dwóch pierwszych, a zwłaszcza na ostatnim prawku jak na dzikiej świni...
Więc pewnie choćby przez samą ta całą przygłupawą i bezmyślną "solidarność jajników" nie bardzo wiesz co to jest "wreszcie", "skumałam" i "nabijano" (pomijam "eskimosi") :D

Jakich jajników?

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 30 mar 2016, 02:00
agusiaww napisał(a):Nie pisz nieudacznikow bo nie wiesz że tu trzeba współczuć tym co zamiast tyłek ruszyć to siedzą i nic nie robią bo umierają. A tak w ogóle co to za temat pisze z fona i ciężko przewinąć nauka cmokow z jezyczkiem? :mrgreen:

Nie wiem?.... Nie wiesz?.... Nie wiecie?.... Ciekawa ta "nacja homo sapiens"..... :D

NN4V napisał(a): Jakich jajników?

Obrazek

Reynevan napisał(a):Nie ma to jak publiczne pranie brudów.

Masz z tym jakiś problem Przerażony Kotku? Bo logicznie ludzie "niepiorący" to w zasadzie nawet logicznie nie czytają takich tematów (o pseudofilozoficznych i głupawych odpowiedziach w/w typu nawet nie wspomnę...) Mam nadzieję również, że tym wpisem Cię jakkolwiek nie uraziłem, ponieważ chcę (ewentualnie chciałbym) żebyś czynił ten temat żywym - czyli COKOLWIEK pisał lub czytał... nie zawiedź tutaj mnie - a przede wszystkim nie zawiedź tutaj samego siebie... nie ma niczego gorszego niż hejt w najmniej oczekiwanym momencie życia.....

Kiss my kiss... xDDD

przez Pasażer 30 mar 2016, 07:41
qrwa bez kitu same koty w tym tredzie
"Biegnę przez ten świat jak dusza bez zameldowania,
Obserwator i szyderca, spec od brudów świata prania,"

Kiss my kiss... xDDD

przez Reynevan 30 mar 2016, 15:57
i niewidomy murzyn

Powietrzny Kowal napisał(a):Masz z tym jakiś problem Przerażony Kotku?

tak, mam.
Reynevan

Kiss my kiss... xDDD

przez NN4V 31 mar 2016, 07:54
Powietrzny Kowal napisał(a):
NN4V napisał(a): Jakich jajników?

Obrazek

Wiem jak to wygląda z grubsza, tylko nie rozumiem kontekstu solidarności.
Znaczy mam być solidarny z jajnikami, bo używam pochwy mojej dziewczynki dla przyjemności?
Czy jak?

Kiss my kiss... xDDD

przez Powietrzny Kowal 02 kwi 2016, 23:27
Nocoty???!!!.. Głownie dlatego bo używasz odbytu swojego chłopaka dla odczucia czegoś w rodzaju wstrętu głównie!.... (no wiesz?!).... Obrazek

Sortuj wg