Takie tam o trollingu i psychologii tłumu ;)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez hobbyturysta 17 kwi 2015, 20:31
jesteście jak takie pajacyki na sznureczkach :great:
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez Hitman 17 kwi 2015, 20:32
Se czy wam? Bo ja w tym momencie właśnie się relaksuję i trochę mimo wszystko dziwię jak dziwnie to wygląda jak ludzkie zaburzenia grupują się w jednym miejscu i tworzą specyficzną grupę w której prawda jest czymś dziwnym ;)

przez Hitman 17 kwi 2015, 20:33
hobbyturysta, no pisz, pisz :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Kontrast 17 kwi 2015, 20:34
Relaksujesz się jak inni się mega śmieją z twojego bólu dupy? kogo ty chcesz oszukać.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Hitman 17 kwi 2015, 20:35
Kontrast, nie projektuj na mnie swoich stanów. Albo projektuj, nieźle się to czyta :)

przez Hitman 17 kwi 2015, 20:36

przez magnolia84 17 kwi 2015, 20:39
Hitman napisał(a):Wśród wariatów zdrowe poglądy mogą faktycznie wydawać się zjechane.

haahhahaa w takim razie w jakim celu przywiało Cię do przybytku wariatów?
magnolia84

przez Hitman 17 kwi 2015, 20:40
Nie spodziewałem się, że wariaci mają tu aż taką swobodę ;) W końcu nie każdy problem psychiczny oznacza zaburzenia poznawcze no ale jednak ci ludzie są najgłośniejsi.

przez Kontrast 17 kwi 2015, 20:47
Ostatnio edytowano 17 kwi 2015, 20:50 przez Kontrast, łącznie edytowano 1 raz
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez Hitman 17 kwi 2015, 20:49
Kontrast, no i ? :)

Hmm https://youtu.be/KjOLZaYc9JA?t=35s

przez jetodik 17 kwi 2015, 20:49
Hitman, hitman haha, chciałeś się tu pochwalić czymś w czym ewidentnie nie masz racji, napisałeś, że prawda w potocznym rozumieniu to rzeczywistość, a to bzdura, bo w potocznym rozumieniu prawda to twierdzenie zgodne z rzeczywistością, a to różnica, zresztą podałeś definicje słowa prawda jako rzeczywistość, zaraz później pisząc coś co sugeruje, że użyłeś tego słowa w innym znaczeniu bo napisałeś: jest wiele prawd i nic nie wskazywało na to, że piszesz "jest wiele rzeczywistości".

a Ty łączysz w niepoprawny sposób w swoim bełkocie pewne pojęcia których nie rozumiesz i się później dziwisz, że ktoś ma zastrzeżenia.
dobry jesteś :D

masz też problemy z odróżnianiem, przez ileś stron wałkowania tematu nie zrozumiałeś, że ja nie neguje różnych norm społecznych, ani tego, że dla większości ludzi Zapędowska jest brzydsza od Adriany Limy tylko, że w sensie obiektywnym taka nie jest.
nie odróżniałeś, że ktoś może się stosować do wielu norm społecznych, ale nie traktować ich jako kryterium wartościowania człowieka.
takie niuanse Ci umykają i Tworzysz wypaczony obraz wypowiedzi dyskutanta, zamiast się rzeczowo do niej odnosić.

teoria 3 czynnikowa miłości, to było coś co ja przedstawiłem jako teoria w którą osobiście uznaje, więc dlatego odniosłem do swojego doświadczenia, więc swoje doświadczenie przedstawiłem tu jako powód dla którego ją uznaje, a nie jako argument na jej udowadnianie, ja nie byłem tym zainteresowany w tamtym miejscu.

Tobie się chyba myli czasami zwykłe wyrażanie opini z dowodzeniem jakiejś teori, i zamiast przyjąć coś jako podzielenie się swoim doświadczeniem to Ty myślisz, że w debacie naukowców uczestniczysz, haha jaki gość.
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez NN4V 17 kwi 2015, 20:50
Ad. 1. Przymiotnik "lepszy" nie posiada bezwzględnego odniesienia dla jednostki.
Ad. 2. Tak.
Ad. 3 i 4. Alkohol jest twardym narkotykiem. Nalezy go zdelegalizować by wypełnić postulaty pkt. 3. Postulaty pkt. 4 odnoszą się do pkt 3.
Ad. 5. Nie. To iluzja. (Wyłączając cechy doboru naturalnego.)
Ad. 6. Tak, mają.
Ad. 7. Nie znam. Nie wiem.
Ad. 8. Tak. Na to już wpadł Immanuel K.
Ad. 9. Dla kogo ważna? W czym gorszym? Względem czego/kogo? W gadaniu głupot jestem na pewno gorszym. Bez sensu.

Wyłazi totalna zewnątrzsterowność.
Ostatnio edytowano 17 kwi 2015, 20:55 przez NN4V, łącznie edytowano 1 raz
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Hitman 17 kwi 2015, 20:54
Jetodik -
napisałeś, że prawda w potocznym rozumieniu to rzeczywistość, a to bzdura, bo w potocznym rozumieniu prawda to twierdzenie zgodne z rzeczywistością, a to różnica,

Haha no ogromna różnica :lol: Ból dupy daje się odczuć bo skompromitowałeś się a na dodatek banda oszołomów przyzna ci rację bez czytania bo ośmieszyłem ich głupoty w innych wątkach ;)

Jest wiele prawd - np prawdą jest, że z tobą dyskutuję i to że przede mną stoi komp. Level hard do zrozumienia dla jetodika filozofa :lol:

masz też problemy z odróżnianiem, przez ileś stron wałkowania tematu nie zrozumiałeś, że ja nie neguje różnych norm społecznych, ani tego, że dla większości ludzi Zapędowska jest brzydsza od Adriany Limy tylko, że w sensie obiektywnym taka nie jest.

Kilka razy ci tam pisałem, że nie ma znaczenia coś takiego jak obiektywny sens - wystarczy intersubiektywny. Ale to dla ciebie za trudne żeby to pojąć :D

nie odróżniałeś, że ktoś może się stosować do wielu norm społecznych, ale nie traktować ich jako kryterium wartościowania człowieka.
takie niuanse Ci umykają i Tworzysz wypaczony obraz wypowiedzi dyskutanta, zamiast się rzeczowo do niej odnosić.

Pisałeś, że masz w dupie te normy :) Dawaj dalej ale kolejne stwierdzenie i kolejna głupota :)

przez Hitman 17 kwi 2015, 20:58
NN4V,

1. i co z tego?
2. tak, tak ale niektórzy się nie zgadzali ;)
3. może by należało gdyby nie to, że ludzie są już do tego przyzwyczajeni a prohibicja spowodowałaby przeniesienie picia do podziemii
5. iluzja - czyli istnieje to w formie iluzji a ludzie się tym na ogół posługują. Tylko o to chodzi.
6. no mają a niektórzy nie potrafią tego odróżniać i wyciągają potem teorie z dupy zarzucając mi niekonsekwencję
8. Użytkownik Psychoanalepsja SS za to tego nie wie ;)
9. dlaczego ważna? Nie wiem ale większość ludzi tak to traktuje, takie reguły rządzą społeczeństwem. Każdy chce być lepszy, nikt nie chce być gorszy - proste. Pod jakimi względami? Społecznymi, że tak powiem :)

Sortuj wg