Skocz do zawartości
Nerwica.com

Z czego byłbyś w stanie zrezygnować / ograniczyć ( ankieta )


Arasha

Co byłbyś w stanie ograniczyć / zrezygnować w swoim życiu ?  

14 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byłbyś w stanie ograniczyć / zrezygnować w swoim życiu ?

    • 1) jedzenie dla przyjemności ( ponad to, co jest mi do życia potrzebne )
      4
    • 2) szeroko pojęte używki ( kawa, alkohol, fajki )
      6
    • 3) dostęp do mass mediów ( ponad niezbędna minimum )
      5
    • 4) współżycie seksualne
      2
    • 5) szeroko pojętą kulturę ( wyjścia do kina, teatru, klubów, etc )
      3
    • 6) kontakty z innymi ludźmi
      5
    • 7) przyjmowane leki
      4
    • 8 ) podróżowanie w zakresie większym niż niezbędne minimum
      5
    • 9) kontakt z przyrodą
      5
    • 10) pracę, ponad niezbędną do zagwarantowania sobie podstawowych potrzeb życiowych
      5
    • 11) nic ( życie jest tylko jedno i należy z niego wycisnąć, ile się da )
      1
    • 12) wszystko ( mógłbym stać się kompletnym nihilistą / ascetą )
      4
    • 13) korzystanie z forum lub innych portali społecznościowych ( opcja dla prawdziwych hardkorów ! )
      6


Rekomendowane odpowiedzi

Ankiety są bardzo dobrą formą zebrania informacji na temat pewnych ogólnych tendencji w danej sprawie, bez utraty anonimowości i personalnych wycieczek. Nie widzę w nich nic niestosownego ! A jak komuś się nie podoba, to zwyczajnie nie musi ich wypełniać.

 

Btw To jest moja 4 ankieta na forum, więc bez przesady :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arasha, wypełnić nie wypełnie bo nie ma jak ale i też nic nie zaznaczę.

 

Ankiety są bardzo dobrą formą zebrania informacji na temat pewnych ogólnych tendencji w danej sprawie, bez utraty anonimowości i personalnych wycieczek. Nie widzę w nich nic niestosownego ! A jak komuś się nie podoba, to zwyczajnie nie musi ich wypełniać.

 

Btw To jest moja 4 ankieta na forum, więc bez przesady :pirate:

 

To spyknij się z khalesbi.

 

dc7c5118d0e1.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ankiety są bardzo dobrą formą zebrania informacji na temat pewnych ogólnych tendencji w danej sprawie, bez utraty anonimowości i personalnych wycieczek.:

 

 

Arasha , A o co Ci te informacje? To tak po 1. A po 2 , jesli już chcesz takową przeprowadzić , to byłoby fajnie jakby naprawdę miała sens ;) Bez obrazy ,bo zapewne zaraz napiszesz , że jak zwykle na Ciebie napadamy ,ale ja nie rozumiem :bezradny:

 

Mamy z czegoś zrezygnować , ale dlaczego , po co ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, widzisz - też nie zauważyłam wcześniej. Uff dobrze, że nie została usunięta bo chyba bym się załamała, że nie zdążyłam się wypowiedzieć :D.

Ale o co w ogóle chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3,5,6,8.

 

3- bo media to zakłamanie. Nie mówiąc już o wpędzaniu w depresje.

Do czego to dochodzi , by w dobie ultra jakości , super nagłośnień i efektów ,powstawały tak szajskie filmy.

Wszystko co mogło powstać - powstało. Wszystkie pomysły zostały wyczerpane.

Lepiąc pierogi oglądam stare filmy ( Armagedon, Gladiator ) albo nawet stare bajki ( Bambi , Mulan, Mój Brat Niedźwiedź ) .

Wszędzie idzie doszukać się manipulacji , Tv, radio , sieć ... a te wyżej wymienione " starocie " wydają się takie pierwotnie czyste, niskokaloryczne, nieszkodliwe....

 

5- trochę łączy się to z punktem trzecim. Do kina chodzę kiedy jestem w Polsce, ale co film to większe rozczarowanie, uwielbiam efekty kina, wielki ekran , nagłośnienie.... ale zaczyna mnie przytłaczać to co się dzieje. A nie będę patrzeć na kiepską treść dla samej formy .

Klubów nigdy nie lubiłam . Nie wiem jak jest z teatrem , nie interesowałam się ....

 

6-ogólnie zabrzmi to pewnie okropnie, ale ludzie - doszłam do tego wniosku po dłuższej kontemplacji - zaczęli mi być potrzebni kiedy pojawiły się problemy z którymi sobie nie radzę . Muszę się komuś wygadać . Ale gadać można również do ścian, zwierząt i siebie.

Byłoby mi na początku ciężko , przestawić się z powrotem na funkcję " alone" , ale po dłuższym praktykowaniu przestałoby to być problemem...

( pewnie do czasu gdy znów by się nie nazbierało ...duszonych w sobie emocji )

 

8-jestem domatorem. Stara dusza w młodym ciele. Wolę ciepło domu i książkę , kojącą muzykę , dobry film, bratnią duszę ....od jakichś podróży. Oczywiście są miejsca które chciałabym odwiedzić - Norwegia , Japonia, Austria, Hawaje, USA... ale gdybym je odwiedziła.. mogłabym wrócić do mojej przystani czterech ścian , by karmić swój umysł barwnymi wspomnieniami.

Jedynie okna mam ciągle w domu otwarte.... bo uwielbiam świeże powietrze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×