Gdzie wynająć mieszkanie w Katowicach?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Przasny 26 mar 2015, 16:45
Witam Forumowicze :) Mam taki problemik, za jakiś czas muszę przeprowadzić się do Katowic. Może ktoś spośród Was mieszka w tym mieście i może polecić mi sprawdzoną lokalizację (bezpieczną i w miarę tanią) żeby wynająć mieszkanie? Będę zobowiązany :)

przez JohnnyLittleHeart 09 kwi 2015, 09:46
Jak dla mnie to najciekawszą częścią Katowic jest Brynów. Może tam? Dużo zieleni, parki, ładne kościoły... Mieszkań też trochę do wynajęcia oferują, przejrzyj sobie oferty na stronie http://www.klikmapa.pl/mieszkania-do-wynajecia,mi-katowice,dz-brynow.html. Mam nadzieję że pomogłem :)
Agent F.45

przez blah! 09 kwi 2015, 10:05
Przasny, najtańsze mieszkania/kawalerki/pokoje znajdziesz w centrum w kamiennicach.
Co do bezpieczeństwa - nie da się tego okreslić - w każdej dzienicy możesz natknąć się na wandala i złodziena. Jednak wg. mnie jedna z bezpieczniejszych dzielnic to Ligota (nie wliczając w to biegających między blokami dzików ;)). Nie polecam z kolei Nikiszowca, Giszowca, Bogucic, Zawodzia i Załęża (tego strzeż się jak ognia ;)).

JohnnyLittleHeart napisał(a):Jak dla mnie to najciekawszą częścią Katowic jest Brynów. Może tam? Dużo zieleni, parki, ładne kościoły... Mieszkań też trochę do wynajęcia oferują, przejrzyj sobie oferty na stronie http://www.klikmapa.pl/mieszkania-do-wynajecia,mi-katowice,dz-brynow.html. Mam nadzieję że pomogłem :)

Brynów to jest dosyć nieciekawa pod względem bezpieczeństwa dzielnica, poza tym ze względu na WST mieszkania są tam drogie ;).
blah!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Geniale 09 kwi 2015, 10:22
Polecam Koszutkę :)

przez ska1977 09 kwi 2015, 13:19
Zdecydowanie Koszutka - piękne modernistyczne domy ale i niskie bloki z lat 50tych. No i cała południowa część Kato z pięknymi secesyjnymi ale i modernistycznymi kamienicami. Tamże jest wiele knajp.
Parogen 20mg

przez MichalStan 03 paź 2015, 08:46
Mnie także interesuje mieszkania w Katowicach, też szukam odpowiedniej dzielnicy. Od znajomych słyszałem, że Koszutka jest przyjazna i tam zamierzam coś znaleźć.

Sortuj wg