Uszkodzenie kolana, stawów - kuleję - pomocy . !

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez hetera 01 kwi 2015, 08:17
Rebelia napisał(a):dicloziaja czy jakiś inny szit w tym klimacie, tańsza i lepsza odpowiedź na altacet (i nie śmierdzi jak alta)

zapach to najmniejszy problem. Dip Rilif też nie ma ciekawego zapaszku ale przynajmniej działa.

przez monapayne 01 kwi 2015, 12:37
hetera, omg, serio taka nazwa? czy fonetycznie napisałaś
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez hetera 09 kwi 2015, 20:48
Michał.z.Łodzi napisał(a):Jeśli boli Cię jedno kolano, to zastanów się czy obu używasz tak samo..

to dość znany problem np. w kolarstwie albo na siłowni.

doraźnie w takim przypadku pomaga mi nurofen forte, maść z diclo w nazwie i gorący tefmofor na kolano na noc

nie jestem pewien czy rozgrzewanie tego miejsca będzie ok. Jeśli jest to bolesna kontuzja to mamy stan zapalny. Raczej trzeba na tym etapie schłodzić miejsce i uśmieżyć ból. A środek który przytoczyłam właśnie do tego jest. Rozgrzewanie pomaga np. przy bólach stawów albo przewlekłych schorzeniach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez blah! 10 kwi 2015, 18:44
Jeśli są jakiekolwiek problemy z kolanami to mimo wszystko trzeba zrobić badania. "kolano" to bardzo poważna sprawa i polecam zgłoszenie się do lekarza w razie jakichkolwiek problemów. Ja raz sobie naderwałam zaledwie troczki i niby przeszło ale przez osłabione więzadła potem przez przypadek zerwało się całe i potem, to już tylko stół operacyjny i przeszczep. Także uważam, że w takich sprawach nie ma co się zastanawiać i szukać przyczyny w sieci, tym bardziej, że to na tyle skomplikowane organ, że ciężko bez badań ustalić w czym problem ;).
blah!

przez monapayne 10 kwi 2015, 20:34
blah!, racja... Eh, znowu do lekarza... Już mi przeszło, dzisiaj znowu się odezwało... Blah, masz rację.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

przez hetera 22 kwi 2015, 10:21
z tymi badaniami to prawda. Święta prawda. Ale polska służba zdrowia jest jaka jest i na wizytę do lekarza trzeba poczekać. Do tego czasu jednak można działać i próbować zmniejszać stan zapalny.

przez milena.ana 11 maja 2015, 21:12
I wiesz już jak z tym kolanem?
Radzę zrobić badania krwi AOS.
Ja miałam tak samo i nie wiedziałam co mi jest. AOS gdzie norma jest od 0-200 wyszło mi 817 i okazało się, że to reumatoidalne zapalenie stawów. Nie lekceważ sobie tego. Pozdrawiam.

przez milena.ana 11 maja 2015, 21:13
I wiesz już jak z tym kolanem?
Radzę zrobić badania krwi AOS.
Ja miałam tak samo i nie wiedziałam co mi jest. AOS gdzie norma jest od 0-200 wyszło mi 817 i okazało się, że to reumatoidalne zapalenie stawów. Nie lekceważ sobie tego. Pozdrawiam.

przez Pieprz 11 maja 2015, 21:34
Jeśli boli Cię jedno kolano, to zastanów się czy obu używasz tak samo. Ja np kiedyś miałem tak, że przy wstawaniu z krzesła, łóżka, fotela, kibelka bardziej używałem prawej nogi/prawego kolana.

Podobnie jest z w(y)siadaniem do samochodu.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg