Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez takie tam 19 lip 2015, 19:36
Artemizja napisał(a):takie tam, a czy ja gdzieś zniknęłam? :D A u mnie...jakoś ;) Jutro znowu do pracy. Urlop zleciał w mgnieniu oka...

Nie wiem, nie było Cię na forum widać, więc za jakieś zniknięcie, myślę, to uznać można ;)
takie tam

przez emilk 20 lip 2015, 07:52
Czesc ;) wrocilem po krotkim urlopie :D
emilk

przez Nicholas1981 20 lip 2015, 07:55
emilk, bardzo tęskniliśmy :hide:
Nicholas1981

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez emilk 20 lip 2015, 08:07
Nicholas1981 napisał(a):emilk, bardzo tęskniliśmy :hide:

wiem wiem,ponoc byla zaloba nawet z czarnymi wstarzkami,a forum przybralo szare barwy :P
emilk

przez Nicholas1981 20 lip 2015, 08:31
emilk napisał(a):
Nicholas1981 napisał(a):emilk, bardzo tęskniliśmy :hide:

wiem wiem,ponoc byla zaloba nawet z czarnymi wstarzkami,a forum przybralo szare barwy :P

Ja sobie zieloną przywiesiłem wstążeczkę. Zielony to kolor nadziei... :yeah:
Rozsadza mnie energia. Kuźwa coś bym zrobił...
Nicholas1981

przez emilk 20 lip 2015, 08:45
Nadzieja umiera ostatnia ;) Masz fajnie z ta energia.Dlugo juz utrzymuje Ci sie ta hipomania ?
emilk

przez Nicholas1981 20 lip 2015, 08:55
emilk napisał(a):Nadzieja umiera ostatnia ;) Masz fajnie z ta energia.Dlugo juz utrzymuje Ci sie ta hipomania ?

A skąd mam wiedzieć? Biorę cholerne leki, więc może krótko. Rzadko miewałem tylko hipomanię, poprzednio od razu wskakiwałem na wyższy poziom. W sumie fajny stan teraz - chęć do życia jest, seks, dużo czasu, spać się nie chce. Tylko kobieta się złości, że jej się wyspać nie daję :D
Nicholas1981

przez emilk 20 lip 2015, 09:02
Nicholas1981 napisał(a):
emilk napisał(a):Nadzieja umiera ostatnia ;) Masz fajnie z ta energia.Dlugo juz utrzymuje Ci sie ta hipomania ?

A skąd mam wiedzieć? Biorę cholerne leki, więc może krótko. Rzadko miewałem tylko hipomanię, poprzednio od razu wskakiwałem na wyższy poziom. W sumie fajny stan teraz - chęć do życia jest, seks, dużo czasu, spać się nie chce. Tylko kobieta się złości, że jej się wyspać nie daję :D

Tez bym tak chcial ;) Bo ja z sennoscia to mam problem.
emilk

przez Nicholas1981 20 lip 2015, 09:05
emilk, wydaje Ci się, że byś chciał :nono: to chwilowa radocha. A potem zwykle tylko gorzej. Dziś spałem dwie godziny z przerwami. Dobrze, że jeszcze nie wariuję całkiem, chociaż momentami zaczynam tracić poczucie realności
Nicholas1981

przez emilk 20 lip 2015, 09:29
Nicholas1981 napisał(a):emilk, wydaje Ci się, że byś chciał :nono: to chwilowa radocha. A potem zwykle tylko gorzej. Dziś spałem dwie godziny z przerwami. Dobrze, że jeszcze nie wariuję całkiem, chociaż momentami zaczynam tracić poczucie realności

Meczy Cie to bardzo ? Mnie czesto meczy to ze musze sie polozyc popoludniu i przespac z 2 godziny,wstane to i tak nie czuje ze bym cos spal,taka wegetacja.
emilk

przez Nicholas1981 20 lip 2015, 09:32
Nie, nie męczy mnie to. I właśnie dlatego jest nienormalne. Normalnie człowiek jak nie śpi, to czuje się zmęczony, nie? A w stanie hipomanii lub manii nie. I mózg głupieje. Jeszcze trochę i będę rozmawiał z kosmitami :) hi hi
Nicholas1981

przez emilk 20 lip 2015, 09:37
Nicholas1981 napisał(a):Nie, nie męczy mnie to. I właśnie dlatego jest nienormalne. Normalnie człowiek jak nie śpi, to czuje się zmęczony, nie? A w stanie hipomanii lub manii nie. I mózg głupieje. Jeszcze trochę i będę rozmawiał z kosmitami :) hi hi

Mozesz w takim stanie pracowac 24h i nie bedzie Ci sie chcialo spac ;) Nie zwariujesz,poprostu tryskasz energia a jest to bardzo pozytywne ;)
emilk

przez Wolfx 20 lip 2015, 09:42
Dżem dobry ;)
Wolfx

przez emilk 20 lip 2015, 09:52
Dobry Dobry Wilku ;)
emilk

Sortuj wg