Jakim idiotą jesteś?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Jakim idiotą jesteś?

przez mark123 25 lut 2015, 17:21
Arasha napisał(a):Ale to akurat jestem w stanie zrozumieć, bo z czegoś w końcu trzeba żyć, a wiadomo, że apetyt rośnie w miarę jedzenia 8)

Ja rozumiem, że z czegoś trzeba żyć, ale postawienie sobie za cel bycie bogatym, to jest dla mnie chore. A bycie milionerem, miliarderem to już w ogóle powinni być zakazane. Powinny być w każdym kraju ograniczenia na prywatny majątek, który można mieć.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Jakim idiotą jesteś?

przez i_am_a_legend 25 lut 2015, 17:23
Arasha napisał(a):Btw Rzadko kiedy podaje się prędkość w km/s :shock: ( owszem, można ), najczęściej w m/s ( w-g jednostek układu SI ), a w codziennym użyciu zazwyczaj w km/h. W km/s to już prędzej prędkość jakiegoś tornada :mrgreen: I gwoli wyjaśnienia jeszcze, poprawnie powinno się mówić szybkość, bo prędkość jest wielkością wektorową, czyli uwzględnia również kierunek i zwrot ruchu, a podając wartość liczbową mówimy o szybkości ( która jest wielkością skalarną ). Ale to już taki niuans :mhm:

Tak, napisałem tak z przyzwyczajenia, dość często operowałem niegdyś wielkościami zbliżonymi do prędkości światła i choć i tak zamieniało się potem jednostki na metry, to łatwiej mówić 300 tys. km/s niż 3*10^8 m/s. ;). Co do kwestii wektorowych i skalarnych - pełen szacunek. Nie sądziłem, że spotkam tutaj kogoś, kto w ogóle rozróżnia te "niuanse". Niestety, nie mogę już edytować opinii o Tobie w wiadomym wątku, ale na pewno dopisałbym coś o zaletach umysłu!
i_am_a_legend

Jakim idiotą jesteś?

przez Arasha 25 lut 2015, 17:29
Kuźwa, coraz bardziej mnie intrygujesz Hitman :105: ( serio ! )

Hitman napisał(a):Arasha, Tak samo masz z seksem tylko pewnie nie jest to wtórne a wrodzone i masz to szczęście, że nie musisz pragnąć miłości, związku i seksu. Nie sterują Tobą te zwierzęce popędy więc można powiedzieć, że jesteś wyżej rozwinięta. Zazdroszczę Ci tego.

Tylko, ze to nie do końca tak jest. Wydaje mi się, że potrzebuję miłości, ale takiej bardziej romantycznej, a w związku chciałabym kiedyś być, ale takim bez konsumpcji ( co najwyżej pocałunki i przytulanie, to jak najbardziej ), więc tak całkiem innego mózgu to nie mam :mrgreen: Obrzydza mnie po prostu samo współżycie jako czynność i narządy płciowe :pirate:

Hitman napisał(a):To jest skojarzone z ośrodkami przyjemności, zaspokojenia. Na szczęście natura nie jest tak okrutna dla słabych jednostek i dała im narkotyki, które zaspokajają tę samą potrzebę.

I like it :great: ( znaczy się określenie mi się podoba, bo drugów nie próbowałam :roll: )

Hitman napisał(a):Przykładów słów, których nie rozumiem nie mam teraz na poczekaniu. To wychodzi w praniu kiedy coś mówię i przychodzi mi do głowy coś mądrego czego nie rozumiem

To zarzuć przykładem, jak coś sobie przypomnisz ;)

Hitman napisał(a):A do tematu dodam jeszcze, że słucham muzyki dla idiotów i mi się tylko taka podoba.

Ja słucham Arasha ( chociaż nie tylko ) i nie mam w związku z tym problemu. Z gustami muzycznymi ( podobnie i innymi ) się nie dyskutuje. To, co dla jednego może być największym badziewiem, dla drugiej osoby może być sztuką !

Hitman, ja bym Ci bardzo chętnie wytłumaczyła, dlaczego dany wzór przekształca się w taki, a nie inny sposób. A z racji, że jestem cierpliwa i wyrozumiała, to w końcu bym Ci to wyjaśniła :lol: Nie takie rzeczy się tłumaczyło. Tylko pytanie, czy jest Ci ta wiedza do czegoś w życiu potrzebna :roll:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jakim idiotą jesteś?

przez Hitman 25 lut 2015, 17:35
mark123, nie może być takich ograniczeń bo to zabija gospodarkę. Ludzie muszą mieć motywację a miliarderzy też są potrzebni. Problem jest raczej w wysokich podatkach i taki bogacz czuje się oszukiwany przez państwo więc sam oszukuje. Limity majątku spowodowałyby tylko ukrywanie pieniędzy na nielegalnych kontach u podstawionych osób bo jeśli ci bogacze to faktycznie chuje to tak by zrobili. Podobnie biedni, na których idą podatki od bogaczy to często zwykłe lenie i nieroby chcący sobie dostawać kasę za darmo. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest zmuszenie bogatych do tego żeby tworzyli nowe miejsca pracy, nowe inwestycje, na których korzystają wszyscy - np ośrodki szkolenia ludzi żeby z taniej siły roboczej produkować wykwalifikowanych pracowników, uczyć ich i dostosowywać do rynku pracy.

Arasha, co do muzyki to niestety pewne gatunki są dla idiotów a pewne dla ludzi bardziej rozwiniętych, z wyższym gustem. Wiem bo obserwuję kto czego słucha i łączę fakty. Nie znam nikogo z wyższych sfer kto słucha hip hopu i trance a łysy dresik raczej nie słucha Chopina. A na resztę postanowiłem odpisać na priv :D

Jakim idiotą jesteś?

przez MadGregor 25 lut 2015, 17:42
Na wstępie- zajebisty temat!
Hitmana chyba interesuje to w jaki sposób starożytni Egipcjanie odkryli, że kiedy dodamy sumę kwadratów przyprostokątnych otrzymamy kwadrat przeciwprostokątnej et cetera. Bez problemu większość z nas rozwiązałaby równanie znając wzór i zależności, nawet niekoniecznie je rozumiejąc. I tu niestety jest pies pogrzebany, bo nasze funkcjonowanie w sytuacjach nowych determinuje zdolność rozumienia (kojarzenie, syntezowanie, wyciąganie wniosków itd.), czyli moim zdaniem ta inteligencja uwarunkowana wyłącznie biologicznie.
Od siebie dodam, że mam problem z orientacją w przestrzeni. Na papierze dość zgrabnie manipuluję figurami, jednak w plenerze nie potrafię ustalić swojego położenia. Wystarczy nieznaczna zmiana organizacji ruchu w mieście, pojadę ulicę dalej i próbuję znaleźć znany punkt wyobrażając sobie drogi jako boki kwadratu. Gorzej jak jest rondo, z którego odchodzi więcej niż 4 ulice, nagle docieram do kolejnego ronda i czuję się jak w hipersześcianie, przeważnie długo błądzę bo obciach zapytać przechodniów.
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

Jakim idiotą jesteś?

przez Arasha 25 lut 2015, 18:31
Hitman napisał(a):mark123, nie może być takich ograniczeń bo to zabija gospodarkę. Ludzie muszą mieć motywację a miliarderzy też są potrzebni. Problem jest raczej w wysokich podatkach i taki bogacz czuje się oszukiwany przez państwo więc sam oszukuje. Limity majątku spowodowałyby tylko ukrywanie pieniędzy na nielegalnych kontach u podstawionych osób bo jeśli ci bogacze to faktycznie chuje to tak by zrobili. Podobnie biedni, na których idą podatki od bogaczy to często zwykłe lenie i nieroby chcący sobie dostawać kasę za darmo. Myślę, że najlepszym rozwiązaniem jest zmuszenie bogatych do tego żeby tworzyli nowe miejsca pracy, nowe inwestycje, na których korzystają wszyscy - np ośrodki szkolenia ludzi żeby z taniej siły roboczej produkować wykwalifikowanych pracowników, uczyć ich i dostosowywać do rynku pracy.

W tym kraju, a właściwie to na świcie nikogo do niczego zmusić już nie można :bezradny:

Hitman napisał(a):Nie znam nikogo z wyższych sfer kto słucha hip hopu i trance a łysy dresik raczej nie słucha Chopina.

E tam ... ja dresem nie jestem, a Chopina nie słucham :lol: :lol: :lol:

Hitman napisał(a):A na resztę postanowiłem odpisać na priv :D

O ... i teraz inni będą mieli czarno na białym, że to nie zawsze ja pierwsza zaczepiam panów na pw :lol:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Jakim idiotą jesteś?

przez Hitman 25 lut 2015, 18:46
Można zmusić ludzi np do płacenia podatków więc zamiast tego lepiej by było zmusić ich do korzystnych społecznie inwestycji ;)

Arasha napisał(a):E tam ... ja dresem nie jestem, a Chopina nie słucham :lol: :lol: :lol:

Ale gdybyś była dresem to byś tym bardziej go nie słuchała :D

O ... i teraz inni będą mieli czarno na białym, że to nie zawsze ja pierwsza zaczepiam panów na pw :lol:

Ja tam nie zaczepiam, po prostu piszę pw ;)

Jakim idiotą jesteś?

przez Arasha 25 lut 2015, 18:58
Hitman, żartowałam, mnie to w ogóle nie przeszkadza ... tylko nie miałam czasu, żeby na spokojnie przeczytać.
Słowa zaczepiać użyłam w przenośni. Nikogo do kontaktu zmusić się nie da, jak ktoś sam nie będzie wykazywał ku temu chęci ;)

-- 25 lut 2015, 18:02 --

i_am_a_legend napisał(a):Tak, napisałem tak z przyzwyczajenia, dość często operowałem niegdyś wielkościami zbliżonymi do prędkości światła i choć i tak zamieniało się potem jednostki na metry, to łatwiej mówić 300 tys. km/s niż 3*10^8 m/s. ;).

Czyżbyś odbywał jakieś podróże międzyplanetarne ? A może jesteś po astronomii ? Mnie tam życie pozaziemskie średnio interesuje :roll:

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Jakim idiotą jesteś?

przez na_leśnik 25 lut 2015, 19:04
Tytuł tematu prima po prostu!

Niestety wiele tu nie mogę napisać, bo nie jestem idiotą.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Jakim idiotą jesteś?

przez elo 25 lut 2015, 21:22
ja tez nie jestem idiotom moi mili

he lars von trier bylby z nas dumny
f20.0 f42.2 g40
kweta 100
akineton 2
klorazepan 20
propranolol 30
abilify 30
solian 400
potas 540
klonik 2 okazjonalnie
depakine chrono 600

https://www.youtube.com/watch?v=_xUFjl8LzmY&feature=kp
https://www.youtube.com/watch?v=RFzi8IQS-yY
elo

Jakim idiotą jesteś?

przez mark123 28 mar 2015, 23:55
- nie wiem dokładnie, na czym polega lewica, a na czym prawica
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Jakim idiotą jesteś?

przez Argish 28 mar 2015, 23:56
A ja wiem, że nic nie wiem :P
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Jakim idiotą jesteś?

przez wiejskifilozof 29 mar 2015, 16:16
Ja w katolickim państwie nie lubię kościoła.
Wolę Pierwszą Miłość od seriali z USA.
Nie jestem za PIS jak 90 % tu na forum.

Jakim idiotą jesteś?

przez Arasha 29 mar 2015, 23:27
detektywmonk, bez przesady. Trzeba by zrobić ankietę, żeby móc stwierdzić, ile osób popiera daną partię ... sądzę, że zadeklarowanych PIS-owców będzie nie więcej jak 30%.
A w kościele dzisiaj byłam, chociaż nie chodzę regularnie przez lęki oraz fakt, że z regularnego chodzenia nic konkretnego dla siebie nie wyniosłam ... myślę, że wiara nie polega wyłącznie na odstaniu godzinki w niedzielę na mszy. Wiarę ma się przede wszystkim w sercu, a na zewnątrz powinny z mniej wynikać uczynki wobec bliźnich !

a miłości bym nie miał,
albo cymbał brzmiący.
zbanowany

Sortuj wg