Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ile śpicie?


Gość Black*Lace

Rekomendowane odpowiedzi

nie wiem czy juz taki byl temat czy nie.

ja gdzies tak ok 12h, lubie duzo spac i juz. chociaz dosyc trudno zasypiam i czasem budze sie okolo 6 nad ranem ale juz potem spie mocno ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:D ze mna jest roznie, wczesniej nie moglam spac (mniej wiecej 4 godziny na dobe) i chodzilam wiecznie niewyspana, od tygodnia to sie zmienilo i teraz moge spac caly czas...i rowniez jezlei tylko mam cos zrobic to zaraz chce mi sie spac i ciagle ziewam. Wole obecny stan poniewaz uwielbiam spac, a odkad biore leki mam fantastyczne sny. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to różnie z tym jest u mnie. Ostatnio dużo śpie (podobno misie tak mają :mrgreen: ) to idę o 22:00, a wstaję następnego dnia w południe. A bywa, że kładę się o 1:00 w nocy i wstaję o 6:00. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mało śpię, mam trudności z zasypianiem, więc np. kładę się o 20...tak, tak, kładę się zaraz po wieczorynce...;-)) Jak się łatwo domyślić, po prostu totalnie nic nie chce mi się robić i wolę iść wcześnie spać. No, więc, jak idę o 20, zasypiam o 23, budzę się kilka razy w ciągu nocy, a potem tak już całkiem koło 6. I nigdy nie mogę się wyspać! Czasami zdarza się że śpię długo. Np. od 21 do 9. I też niewyspany...taka to historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam spać i mogę długo, ale staram się pilnować bo kiedyś zdarzało mi się wstawać o 17pm i kłaść o 4am. Potrafiłem nie oglądać słońca miesiącami. Dziwne to było i bardzo smutne. Teraz śpię max 10 godzin i staram się wstawać rano 8am najpóźniej.

Pozdrawiam :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mialam straszne klopoty ze snem bo po odstawieniu lekow nasennych mialam dziure w snie ze tak powiem i strasznie to przezylam bo okolo miesiaca sie meczylam spiac po 2 godziny albo wcale.teraz spie 8 godzin (o ile zasypiam normalnie )i na tym koniec.juz nie siegam po tabletki nasenne-lykam kilka kropelek waleriany-haha,co kiedys moglo by sie wydawac smiesznym lekiem nasennym teraz dziala i wysypiam sie nareszcie po zwyklych kropelkach-polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie 10-12h (leki- Lerivon, Cloranxen) i nie czuje sie z tym dobrze, staram sie "panowac" no ale od słowa do czynu długa droga ... smiem przypuszczac, ze jak nie podniosłabym sie z wyra to dalej bym spała, no ale jako tako trzeba egzystentowac.

Jeszcze nie tak dawno temu wystarczały mi 4-6h snu i było git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tygodniu krótko, często kilka dni z rzędu po 5-6 godz. ale potem cały dzień muszę walczyć ze sobą, szczególnie na wykładach ;). To szczególnie irytujące, że zwykle zasypiam dopiero po ok. 2 godzinach leżenia w łózku.

A w weekendy to śpię z 12 godzin, ale to za dużo. :smile:

Mnie najlepiej służy tak ok. 8 w tygodniu i 10 w weekend :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei to skowronkiem nie jestem. Gdy następnego dnia idę do szkoły, to zazwyczaj kładę się o 23. Wstaję o 7 i jakoś wyrabiam. Dziwne, że jestem bardziej wsypana, jak położę się o 2 i wstanę ok. 9 . . .

 

Zaś budzę się kilka razy, tak sama z siebie, lub przez mojego chrapiącego tatę.

Pozdrawiam (:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem tak ....pisalam wczesniej 5/6 h

Tak pozostało....tylko dlaczego nie mogę spac o przyzwoitej porze ? ;/

Nie czuję senności,nie umiem się zmusic ,,,,nawet myslę o tych "rózowych swinkach",liczę barany.....leżę na plaży ,słucham szumu morza........itp......

Przyjemne to ale...."oczy szeroko otwarte",,,,

Ale dzis muszę.....muszę spac ...do 7....pomyślę sobie o...... :roll:

Dobranoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×