Życzenia Świąteczne 2 - Indywidualnie

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez wariott 23 gru 2006, 18:53
Dzięki za życzenia, jesteście wielcy :oops: :mrgreen:

Od jakiegoś czasu zastanawiam się, co tutaj napisać i doszedłem do wniosku, że indywidualne życzenia to spore ryzyko pominięcia kogoś. Wszak z koncentracją i prostata problemy już mam ;)

Każdemu jednemu ja dobrych świąt życzę ja. Zeby nie było bandytyzmu, żeby nie było alkoholu, żeby nie było niczego.

Zebyście beztrosko spędzili te święta, kolejne święta i przerwy między świętami. Zebyście budzili się w nocy tylko z powodu pęcherza a tramwaj Waszym przyjacielem był.

http://www18.patrz.pl/uplx/swf/3229.swf

przez bibi 23 gru 2006, 21:17
Shadow-no; Lith; Agnes; Cicha Wodo; Olka; DA; Korek; Snaefridur; Fermina; Pestka; Reirei; Melisso; Kasiek; Drań; Atrucha; Elficzka; Poetka; toya75; Lu 80; Dodado1; Cenedra 20; Marzenko;
Agnes635; Aniołku
;
kochani moi :) życze Wam..
Życzę Wam nadziei,
własnego skrawka nieba,
zadumy nad płomieniem świecy,
filiżanki dobrej, pachnącej kawy,
piękna poezji, muzyki,
pogodnych świąt zimowych,
odpoczynku, zwolnienia oddechu,
nabrania dystansu do tego co wokół,
chwil roziskrzonych kolędą,
śmiechem i wspomnieniami.
Wesołych Świąt!!! Pamiętam o Was :) ciepło pozdrawiam :)

:* zdrówka,bibi :) *atrucha
dobrze jest, dobrze jest, dobrze jest , DOBRZE JEST!
Nikt nie jest bezużyteczny na świecie, jeśli pomaga w trudnościach komukolwiek innemu.

przez meskalina 23 gru 2006, 22:10
Dziekuje za piekne zyczenia, jestescie naprawde nizewykli.
Ja wszystkim forumowiczom zycze sily do nieustajacej walki ze swoimi problemami i zmaganiem sie z rzeczywistoscia, ktora czasami plata nam psikusy.
Zycze wam duzo milosci i radosci w nadchodzacym roku, zeby kazda chwila pelna byla usmiechu, wiary w siebie i w mozliwosc spelniania marzen. Bo przeciez wszystko zalezy tylko od nas....

Kasienko - Tobie zycze zebys wreszcie przestala ogladac sie za siebie i smialo spojrzala w przyszlosc. Zobaczysz wtedy cudowna, przepiekna, wrazliwa i niezwykle inteligentna osobke, ktora ma prawo tanczyc w chmurach jezeli tylko tego zapragnie.

Atruszko - Tobie zycze milosci i ciepla rodzinnego, zeby zawsze bylo obecne w Twoim domku, no i jeszcze calej gromadki malych brzdacow zeby tej radosci bylo bardzo, bardzo, bardzo duzo, z kazdym rokiem coraz wiecej ;)

Ewunia125 - Tobie zycze najcudowniejszego Sylwestra razem z ukochanym oraz zebys nie rezygnowala ze swoich marzen bo na ich realizacje nigdy nie jest zbyt pozno.

Albinko - Tobie zycze doceniania kazdej mijajacej chwili i szybciutkiego pozbycia sie wszelkich zmor, a takze chociez jednej lezki wzruszenia w te Swieta.

Dark - Tobie zycze wiecznego usmiechu i optymizmu, ktorego co prawda i tak masz mnostwo ale tego nigdy w zyciu za duzo. Rozwijania swoich pasji oraz zrealizowania jednego najskrytszego marzenia w nadchodzacym roku, bo wiem, ze stac Cie na bardzo wiele.

Hyte - Tobie zycze zebys spotykal na swojej drodze same anioly, a zlo i nienawisc nigdy juz nie mialy dostepu do Twojego Swiata.

Martusia i Shad - Wam zycze aby Wasza milosc trwala juz zawsze i potrafila wytrzymac i zwalczyc wszystkie przeciwnosci i przeszkody jakie niesie zycie.

I gwiazdki z nieba zycze takze: Gusience, Didado, Wariotowi, Malcolmowi, Madzi669, Michalowi33 i Ekade

Sciskam cieplutko i sle calusy.
hmmm...co tu dzisiaj wpisac???

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez gusia 23 gru 2006, 22:57
Wzruszyłam sie bardzo życzeniami od Was kochani.Dziekuję.
Ja nie potrafię chyba każdemu z Was złozyc indywidualnych życzeń,ale mimo wszystko jest parę osób takich którym jestem wdzieczna za to o owo i w tym miejscu myślę mam okazję je wyszczególnic...jesli pozwolicie..

Oczywiście życzenia te kieruję do wszystkich forumowiczów bez wyjątku...

Snae,artucho,maskalino,ewo125,Magdo669

Lusi.maiev,DA,Plejady,wariott,michał33,Malcolm

god's Top10

Spokojnych Swiąt Bożego Narodzenia,duzo prezentów pod choinką,wielkiego leniuchowania,szalonego Sylwestra,wspaniałego Nowego Roku,duzo usmiechu i radosci,nie zważania na uciekający czas tylko życia daną chwilą i wykorzystywania jej w pełni siły i wytrwałosci,w dązeniu do celu sukcesów,tylko słonecznych dni,przyjaźni,miłosci i wielu buziaków,oraz przyjemności aby te Swieta uskrzydliły Was,a gdy kiedys przjdą dni gdy staniecie się upadłym Aniolem,wtedy życzę Wam by obok Was pojawil sie przyjaciel,który pomoże Wam znów wzieśc sie w górę ponad to wszystko co przyziemne...

Szczególne życzenia kieruję również w stronę
Makci.Cieszę się że jesteś tak blisko.

Wesołych Swiąt!!!

shad,w tym miejscu dziękuję z całego serca za forum ,które stworzyłes i na którym przebywają ludzie dający nadzieję.
Wszystkiego co najlepsze shad dla Ciebie i Twojej ukochanej.[/b]
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez agnes635 24 gru 2006, 13:34
Bardzo dziękuję tym,którzy jeszcze o mnie pamiętali i za te cudne życzenia.
artucha,Madzia,snae,bibi,drań,Dark Angel,korek....i inni,których nie zdążyłam poznać życzę Wam abyście zawsze kierowali się sercem i pozostali sobą...ściskam Was najmocniej na świecie.

Agnieszka

przez TOFIK 24 gru 2006, 14:09
Jako że Święta to dość nerwowy okres ;) życzę wszystkim wytrwałości w pokonywaniu przeciwności dnia codziennego. Optymizmu i siły w zwyciężaniu lęków i nerw. Czyli w skrócie zdrowych, pogodnych, pełnych uśmiechu i życzliwości Świąt Bożego Narodzenia.

Adam.
Ostatnio edytowano 24 gru 2006, 15:49 przez TOFIK, łącznie edytowano 1 raz

przez maiev 24 gru 2006, 14:19
Chciałabym WSZYSTKIM złożyć najserdeczniejsze życzenia.
Wesołych, pogodnych i spokojnych Świąt. Spełnienia marzeń, jak najmniej smutków i jak najwięcej radości i uśmiechu. Oczywiście dużo, dużo zdrówka i ogólnie wszystkiego świetnego. Taki wierszyk: na szczęście nie ja pisałam
Wesołych Świąt!
Bez zmartwień,
Z barszczem, z grzybami, z karpiem,
Z gościem, co niesie szczęście!
Czeka nań przecież miejsce.
Wesołych Świąt!
A w Święta,
Niech się snuje kolęda.
I gałązki świerkowe
Niech Wam pachną na zdrowie.
Wesołych Świąt!
A z Gwiazdką! -
Pod świeczek łuną jasną
Życzcie sobie - najwięcej:
Zwykłego, ludzkiego szczęścia
W tym miejscu ja również chciałabym wyróżnić parę osóbek. Szczególne zyczenia ślę do : Al, gusi,michała33,Czarownicy Akary, hyte, Lusi, Plejad, Samotniczki ,Meskaliny, Neśki, Różyczki , Kecaja- Wszystkiego naj...sami wiecie najlepiej czego sobie życzycie i mam nadzieję że Wasze życzenia się spełnią.
Jeszcze dla Madziowaaatej i Człowieka Nerwicy - powodzenia na studiach i znalezienia tam bratnich dusz. :) Wiecie że trzymam kciuki.
Dołączam się do życzeń dla Shada - bez tego że stworzyłeś forum nie poznałabym tylu świetnych ludzi - i jego kochanej Martusi. Żebyście byli jak najszczęśliwsi razem.
No, to tyle. mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam. W razie "w" jeszcze raz życzę Wszystkim Wszystkiego najlepszego.
Ewcia!
"I need a new version of me..."

przez Aga1 26 gru 2006, 15:42
Na ten Nowy Rok zyczenia dla didado aby znalazla prace na pelny etat i i spelnily sie jej te najbardziej skryte marzenia, dla kochajacegoaby znalazl odrobine czasu i wpadal na forum zeby w niedoli czasem nas wesprzec i aby jego zycie ukladalo sie tak jak on sam je sobie chcialby kierunkowac,dla Martusi aby miala wiecej wiary w siebie , i pomyslnie zdala mature , dla Tomka aby byl cierpliwy i wspieral Marte i oby wreszcie same spokojne pelne milosci i zaufania dni byly na ich drodze. Skladam tez serdeczne zyczenia wszystkim tym ktorych spotkalam tu na forum, aby nie tracili wiary i kazdy dzien byl dla nich nowym wyzwaniem w tej nowej drodze do wolnosci. Szczesliwego Nowego Roku.

przez kretka 29 gru 2006, 18:48
Z opóźnieniem dołączam się, bo rzadko tu ostatnio zaglądam, ale- jak mówią- lepiej późno niz wcale;-p
Dziękuję za życzenia (Aniołku!:-)) i składam również wszystkim forumowiczom noworoczne życzenia: przede wszystkim spokoju ducha i optymistycznego podejścia do naszej dziwnej przypadłosci. A także miłości duuużo, samoakceptacji, wytrwałości w walce o swoje marzenia i samych pogodnych dni w 2007 roku:-)

przez IceMan 30 gru 2006, 03:38
A ja się na świąteczne życzenia nie załapałem, więc pozostaje mi tylko życzyć wszystkim forumowiczom udanego sylwestra i wszystkiego najlepszego w nadchodzącym 2007 roku!
Przyjaciel forum

przez Martusia 31 gru 2006, 20:25
Witam.
wiem, że późno, jednak szczerze Dziękuję tym, którzy o mnie pamiętali.
Mam nadzieje, że Wam święta upłynęły w szczęściu i radosnym nastroju.hyte DarkAngel snaefridur didado1 meskalina życzę Wam szczęśliwego Nowego Roku, by Wasze troski odeszły na zawsze. Zyczę zdrowia i radości z każdego sukcesu. Milości i zrozumienia. Szacunku.
shadow_no
Jesteś dla mnie Wszystkim co najważniejsze, najpiękniejsze.
Kocham Cię z całych sił i pragnę byśmy wytrwali wszystkie próby na jakie naraża Nas los. Byśmy zawsze byli razem.
Zawsze możesz na mnie liczyć. Jeśli tylko zachcesz, będę zawsze.
Zyczę Ci Kochanie wielu radosnych chwil, dalszej wytrwalości, bo teraz radzisz sobie doskonale. Żyj tak, byś był Szczęsliwy, niezależnie co to oznacza.
Kocham Cię i pragnę byś był Szczęśliwy. Zasługujesz na to.
Tak, niedlugo będziemy już zawsze razem, bez rozstań. Marzę o tym.
Kocham Cię Tomasz.
Przyjaciel forum

przez Moniczka 01 sty 2007, 19:07
Wlasciwie oprocz didado nikt tutaj nie pamietal o zyczeniach dla mnie i moim slubie, ale coz....Dziekuje Ci didado1 z calego serca, a wszystkim ktorzy maja chociaz troche serca, zycze abyscie spelniali w tym roku wszystkie wasze marzenia, a jesli i one sie spelnia to stawiali przed soba nowe cele, bo czymze bez nich byloby zycie? Zycze odpuszczenia spraw malo istotnych, sukcesow prywatnych i zawodowych, duzo sil i zdrowia psychicznego by przetrwac najgorsze ataki nerwicy. Zreszta, niech ta nerwica zniknie na dobre!Kocham Was i dziekuje,ze co niektorzy wspierali mnie caly rok i nadal to robia.Pozdrawiam!
Moniczka

przez Hayron 02 sty 2007, 00:30
Hej!Proszę powiedz coś ,co podniesie mnie na duchu i da nowe siły do życia i działania.Pozdrawiam serdecznie!Grzegorz.

przez agapla 02 sty 2007, 16:32
Dziękuje wszystkim za życzenia świąteczne z mojej strony składam ciepłe życzonka Noworoczne abyśmy WSZYSCY w Nowym Roku byli zdrowi i wspierali sie wzajemnie( uściski dla mojej kochanej Didado która od początku mnie wspierała ) :lol: Hayron uszy do góry uśmiechnij się pozdro

Sortuj wg