Czy potrafisz utrzymac tajemnice?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez GITS 12 sie 2014, 14:03
Doberman napisał(a):
chcezyc napisał(a):Czasem wiedziałem o niektórych osobach takie rzeczy, że mógłbym zniszczyć im życie. Jak ktoś jest mi bliski to nigdy nie obgaduję go, o wygadaniu jakieś tajemnicy to nawet nie wspomnę. W sumie ludzie mi ufają i mówią mi o swoich tajemnicach.
Ja za to bardzo rzadko mówię o jakiś dyskretniejszych rzeczach dotyczących mnie. Jestem tajemniczy i dotrzymuję tajemnic.

Gdybym ja wiedział o kimś coś, co mogłoby zniszczyć tej osobie życie, wykorzystałbym to bez skrupułów.

Ja wiem o wielu osobach rzeczy które wiem ,ze mogłyby zniszczyć ich życie rodzinne/zawodowe/towarzyskie. Parę osób podłożyła mi świnię ale mimo to nie wykorzystałam tego co wiem/mam.
Mam nadzieję, że to się we mnie nie zmieni. Jeden przypadek kiedy mogłyby mi puścić moralne hamulce - dobro mojej rodziny w tym przyjaciół.

przez Psychoanalepsja_SS 12 sie 2014, 15:37
Umiem, ale kiepsko. Czuję, że wypaplanie czegoś to świetna okazja do zaprezentowania swojej wiedzy na czyjś temat, pokazania trochę swojej pozycji społecznej. Daje to przyjemność, czasem ciężko sobie odmówić.

Sortuj wg