Muzyka metalowa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Muzyka metalowa

przez Pieprz 05 sty 2015, 02:05
albo Cock and Balls Torture
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Muzyka metalowa

przez Reiben 05 sty 2015, 02:10
Pieprz, to jest to Twoje udane życie seksualne? :smile:
Reiben

Muzyka metalowa

przez Pieprz 05 sty 2015, 02:16
widzę że kolejny raz próbujesz mi dogryźć ale w na tyle dziwny sposób że nawet nie wiem jak zareagować :bezradny:
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Muzyka metalowa

przez Reiben 05 sty 2015, 02:23
no bez jaj, tylko żarty, ta nazwa tego zespołu...nie mogłem napisać nic innego, ktokolwiek by jej nie podał
Reiben

Muzyka metalowa

przez Pieprz 05 sty 2015, 02:24
a dobra nie zajarzyłem spox
wcześniej też cośtam chlapnąłeś i nie skumałem, nie pamiętam co to było coś o Candy chyba.
Król Balu

Muzyka metalowa

przez Reiben 05 sty 2015, 02:27
nope, nic o Candy
Obrazek
Reiben

Muzyka metalowa

przez Pieprz 05 sty 2015, 02:30
mozliwe, pamietasz lepiej ode mnie
so srs bo myslalem ze masz do mnie jakieś ale
Król Balu

Muzyka metalowa

przez cyklopka 05 sty 2015, 02:45
Reiben napisał(a):Ciekawi mnie czy macie w głowie jakąś listę ulubionych płyt z 2014 i jakie głównie gatunki metalu by się tam znalazły, ja standardowo najszybciej w połowie 2015 roku będę mógł taką stworzyć i na pewno nie będzie na podstawie wszystkiego co mogłem usłyszeć, mam chyba 110 ulubionych płyt z 2013 i miałem ze 150 do odsłuchania, których nie tknąłem i ostatecznie przeglądając i nie znajdując nic z nazwy znajomego usunąłem ten folder. Ale już teraz patrząc na te opublikowane listy z takich najpopularniejszych anglojęzycznych serwisów o metalu widzę, że nie podzielam ich opinii, ogólnie wszystkie trącają masówką i miejscami na liście za przeszłość a nie za najświeższe produkcje.

Zwykle takich rankingów nie robię, bo najczęściej po płyty sięgam dopiero po kilku latach od wydania. Nawet recenzje mi się zdarza pisać delikatnie wstecz. A serwisami żadnymi się nie sugeruję, bo niezależni piszą co im tam do łba przyjdzie a oficjalne pod wytwórnię.
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Muzyka metalowa

przez Reiben 05 sty 2015, 08:06
Pieprz, jedną z ostatnich rzeczy, na którą mam ochotę to realizowanie się w odnajdywaniu wirtualnych konfliktów z wirtualnymi ludźmi, do tego i tak nawet teraz znalazłbym dwucyfrową liczbę użytkowników przed Tobą, a jeśli kiedyś uznam to za dobrą formę autoterapii to myślę i tak zacząć od forum sióstr boremeuszek. Po prostu źle odebrałeś/nie zrozumiałeś moich 'wysmakowanych żartów', głównie nie zastanawiam się zbytnio co piszę, jeszcze hułejn & bułka też nie wiedzą co piszą, I miss them, miss them so much ;_;

cyklopka, to dlatego, że tak długo słuchasz wcześniejszych? Czy Ty czasem nie posunęłaś do granic to czego wymaga metal, czyli wielokrotnego odsłuchania i analizy przy rozbiciu na mikro części żeby finalnie poddać ocenie. Niby racja z tymi serwisami, a z drugiej strony to tyle ich jest i każdy najzajebistszy i najbardziej tru, że powinni się silić na oryginalność i szykować swoje naj listy od pierwszego kwartału a tu prawie 2/3 się pokrywa i w dodatku albumy, które już większość nawet fanów uznała za niewypały.
Reiben

Muzyka metalowa

przez cyklopka 05 sty 2015, 17:08
Reiben, nie, nie dorabiam filozofii do słuchania, po prostu mam spóźniony zapłon :mrgreen: Jak mam napisać recenzję to fakt, ze 3 razy w skupieniu wysłucham, natomiast jak odkrywam coś sama dla siebie to często znajduję starocie, bo np. zespół X wydaje teraz nową płytę, a ja nie słyszałam osiemnastu poprzednich, więc wolę zacząć od tamtych. Albo nawet jak któryś z ulubionych zespołów coś wydaje to nie siedzę w blokach startowych, żeby ściągnąć/kupić, bo przecież nie ucieknie.

Kiedyś trafiłam na jakiegoś bloga, który zespołom łaskę robił, że w ogóle o nich pisał i twierdził, że się dopraszają jak nie wiem co, a płytą roku oczywiście ogłosił najbardziej rozreklamowane wydanie z Nuclear Blasta ;)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Sortuj wg