50-te urodziny ojczulka

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

50-te urodziny ojczulka

przez antananarywa 02 gru 2014, 19:49
Prakseda, niestety mój tata nie jada zbytnio czekolady. jako konkretny mężczyzna pracy jada kiełbasę xD

50-te urodziny ojczulka

przez kupmitrumne 02 gru 2014, 19:55
Dobrym pomysłem jest fotoksiazka , że zdjęciami.

50-te urodziny ojczulka

przez Prakseda 02 gru 2014, 20:10
antananarywa, no kurczę :bezradny: Bo z kiełbasy to chyba jeszcze takich cudeniek nie robią :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

50-te urodziny ojczulka

przez Psychoanalepsja_SS 03 gru 2014, 10:23
Książki Kosidowskiego Kiedy słońce było bogiem i Rumaki Lizypa są bardzo fajne, choć raczej dosyć archaiczne. Kondratow - Zaginione cywilizacje też czytałem i było miło.
No ale skoro mówisz o II wojnie światowej, to niestety nie wiem.

proponuje kufel piwa z okresu drugiej wojny światowej wraz z krzesłem ogrodowym za astronomiczne pieniądze.

Może jeszcze niech ten kufel będzie w kształcie krasnala ogrodowego. Taki szwabski.

50-te urodziny ojczulka

przez Pieprz 03 gru 2014, 10:27
antananarywa napisał(a):Mój tata niedługo ma 50-te urodziny, a ja mam zagwozdkę, co mu z tej okazji kupic.
Poradźcie coś!

zależy, kochasz go?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

50-te urodziny ojczulka

przez wiejskifilozof 03 gru 2014, 10:33
Piękny atlas astronomii.Książkę o ogrodzie i piwko :D I atlas historii powszechnej.Szykuj wydatek.

50-te urodziny ojczulka

przez antananarywa 03 gru 2014, 22:00
Pieprz napisał(a):
antananarywa napisał(a):Mój tata niedługo ma 50-te urodziny, a ja mam zagwozdkę, co mu z tej okazji kupic.
Poradźcie coś!

zależy, kochasz go?

tak, to dobry człek

50-te urodziny ojczulka

przez monia8 04 gru 2014, 14:07
Wszystko zależy od twojego budżetu. Jeśli masz rodzeństwo to możecie się złożyć i kupić wspólnie coś większego. Dobrym pomysłem może być wycieczka. My kiedyś zrobiliśmy taki prezent babci na 70 urodziny. Składało się kilkoro osób, więc nie było to bardzo obciążające dla nikogo.
Skorzystaliśmy z oferty biura podróży http://aviatourtravel.pl/wycieczki-dla-seniorow/, gdzie mają wycieczki dla starszych osób. Dobrze zajęli się tam babcią, była bardzo zadowolona. Wysłaliśmy ją do Rzymu i Watykanu. Zawsze chciała zobaczyć papieża, jak była młodsza, to chodziła na pielgrzymki lub na spotkania z Janem Pawłem II, gdy przyjeżdżał do Polski, ale nigdy nie była w Stolicy Piotrowej. To było dla niej bardzo emocjonujące przeżycie i cieszymy się, że mogła tego doświadczyć.
Starsze osoby raczej rzadko podróżowały w młodości, bo kiedyś nie było to aż tak dostępne, dobrze więc, żeby dać im choć teraz taką szansę.

Sortuj wg