Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wraca najgroźniejszy człowiek w Polsce!!!


Gość SinnerInHeaven

Rekomendowane odpowiedzi

Wraca Marcin Najman !!!

 

 

Jestem w siódmym niebie :105:

 

Niczego mi do szczęścia nie potrzeba wraca mój idol. Mam nawet plakat w pokoju. :shock:

 

To jest człowiek terminator. Ma w sobie tyle testosteronu że na miejscu tego dziennikarza bałbym się cokolwiek powiedzieć żeby nie dostać. Do tego ta wspaniała dykcja i umiejętność zręcznego odpowiadania na pytania.

 

A no i oczywiście z Saletą wygrał, mój idol mój król Marcin Najman, pokłony dla mistrza :uklon:

 

I oczywiście okradziono go z walki to powtarza zawsze w każdym wywiadzie i mówiąc w każdym mam na myśli dosłownie każdy nie co drugi.

 

I najciekawsze na koniec musi schudnąć 10 kilo :shock: Bardziej się boje o to że nie zdoła zrzucić tych kilogramów niż o to że przegra walkę. :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tej wspaniałej dykcji, właśnie dzięki niej nawet Najman zaczął zyskiwać w moich oczach... ;)

A to po przerobieniu kilku materiałów na Tubie z wywiadami polskich pięściarzy...

Konferencje, spięcia na ważeniu... Other shit...

Ale przyznam też uczciwie, że po czasie zmieniam nieco zdanie i to co z początku wydawało się tak odpychające, naraz zupełnie pozytywnie zaskakuje... ;)

Niektórzy po prostu tacy już są... I chwała im za spontaniczność w tym ich byciu :!::uklon:

Z pominięciem może jakichś zakwasów spod podwórkowego trzepaka rodem... :?

 

[videoyoutube=FedMYclbVzc][/videoyoutube]

 

Szacunek za poobdzierane kolana :!:8);)

 

[videoyoutube=0dbbUuIZQh0][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×