happysad - Jakby Nie było Jutra - opinia

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

happysad - Jakby Nie było Jutra - opinia

przez SinnerInHeaven 16 lis 2014, 23:50
Jak chce posłuchać ironicznie czegoś to odpalam np. "mów mi dobrze" (dla wtajemniczonych zrób mi dobrze) happysadu ale nie w orginalnej wersji ale w wersji remix...dobre polecam na każdą wiejską imprezkę. Nawet do starego golfa by pasowało.

monk.2000, Commodore c64, co prawda nie do końca moje czasy bo ja bardziej pamiętam dyskietki i Windowsa 95 ale też ujdzie.

Powietrzny Kowal, przynajmniej jest, bo jakby słuchał happysadu to tak jakby go nie było. Wkurza mnie to że wszyscy recenzenci teraz się podlizują bo zespół ma spory fanpage na facebboku. Chyba tylko dlatego bo innego powodu nie widzę. I że zamiast mieć jakiś dystans do tego co tworzą to się tym podniecają jakby byli sławni na całym świecie. Ale nie będą bo świat wyprzedza ich o lata świetlne. Lata, to znaczy że przy tym progresie który teraz prezentują dogonią świat za jakieś 100 lat może. happysad - poprawni politycznie i tyle. Wszystko źle tylko oni idealni.
SinnerInHeaven

Sortuj wg