Skakanka

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Skakanka

przez PannaNatalia 28 paź 2014, 14:19
Hej,od kilku dni skaczę na skakance,póki co tylko po 10min bo mam straszne zakwasy w łydkach. Czy ktoś z forumowiczów skakał? Po jakim czasie widać efekty? Ile dziennie skakaliście? Chodzi mi przede wszystkim o poprawienie kondycji i zagubienie 2-3kg. Wybrałam skakankę ponieważ nie mam czasu na siłownię,nie mam też kasy na jakieś wymyślne urządzenia do ćwiczeń...
"Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
wtedy czuję, jak uchodzi ze mnie zło"Dżem

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Skakanka

przez Infinity 28 paź 2014, 21:57
Półtorej godziny :mrgreen: Dawno.. dawno temu

Skakanka

przez monk.2000 28 paź 2014, 22:00
Ja bym poskakał czasem, ale mam za niski pokój na takie herce.
Mam ciężarki, ale elektronika mnie odciąga od tego. Może jakby wyłączyli prąd to bym zaczął trenować z nudów.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Skakanka

przez PannaNatalia 29 paź 2014, 13:46
Półtorej godziny bez przerwy? :o ja sobie robię teraz serie po 100skoków-mam nadzieję,że z czasem się wyćwiczę i będę w stanie dłużej skakać

"A gdy serce Twe przytłoczy myśl,że żyć nie warto,z łez ocieraj cudze oczy,chociaż Twoich nie otarto."Maria Konopnicka

Citabax 10mg

Skakanka

przez Arasha 29 paź 2014, 14:16
PannaNatalia hej :D

Dawno Cię nie widziałam na forum ... Wszystko u Ciebie w porządku ? Co tam na Podlasiu słychać ;) ?

Co do skakania, to nie ma co przesadzać, zwł. gdy się skacze na twardym podłożu ( typu podłoga ), bo od tego po jakimś czasie kręgi siadają i nie jest za fajnie :? Zalecany umiar, jak we wszystkim :D No, chyba, że w lecie na trawce, to co innego :105:
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

Skakanka

przez Ginny 29 paź 2014, 17:28
Skaczę codziennie ponieważ robię "The 30 days jump rope challenge". Jest to dobry sposób na zmotywowanie się do skakania :) Ciężko powiedzieć mi o efektach, bo dopiero zaczęłam, ale myślę, że skoro skaczesz po 10 minut dziennie to niedługo zobaczysz efekty. Zakwasy świadczą o tym, że skakanie nie idzie na marne :)

Skakanka

przez Infinity 29 paź 2014, 17:33
PannaNatalia, bez przerwy.

Arasha, pewnie że to przesada, ale człowiek młody był to i rozsądku niewiele.

Skakanka

przez PannaNatalia 29 paź 2014, 18:10
Arasha-cześć kochana miło,że pamiętasz o mnie :) U mnie jako tako się toczy życie. W dzień jest ok ale wieczorami koszmar,znowu sobie nie radzę z lękami-to wszystko dlatego,że boję się święta zmarłych..nie wiem jak przeżyję te dni,ciągle się dołuję...

A co do skakania postanowiłam ćwiczyć żeby zająć czymś ten mój głupi łeb a przy okazji trochę poprawić kondycję.

-- 29 paź 2014, 17:12 --

Ginny-na czym polega to wyzwanie?

Citabax 10mg

Skakanka

przez Ginny 29 paź 2014, 19:19
PannaNatalia - Jest to wyzwanie które polega na skakaniu codziennie z wyjątkiem jednego dnia w tygodniu. Najpierw zaczyna się od 100 skoków i potem zwiększa się ich ilość o 50. Po jakimś czasie jest przeplatanka tzn. raz robimy 50 skoków więcej, a raz 100.
Są różne wersje tego wyzwania. Są Polskie i Angielskie, takie które określają ilość skoków lub ilość minut poświęconych na skakanie. Ja korzystam z tego planu ( przepraszam jeśli nie można wrzucać linków).

http://3.bp.blogspot.com/-7GXugbCu-G4/Ut1S-i74XxI/AAAAAAAACeg/7GC2swznRxA/s1600/wyzwanie+skakankowe+30-dniowe.png

Skakanka

przez PannaNatalia 29 paź 2014, 20:42
Ginny dziękuję Ci bardzo :)

Citabax 10mg

Skakanka

przez joaszka 29 paź 2014, 20:44
Ile czasu zajmuje wyskakanie 100 skoków? :-)
joaszka

Skakanka

przez PannaNatalia 29 paź 2014, 21:50
Joaszy- nie wiem,nie mierzę teraz czasu ale pewnie 1-2minuty

Citabax 10mg

Skakanka

przez bittersweet 29 paź 2014, 22:55
Ja nie ma zakwasów po cwiczeniach jezeli nie zapominam o suplementacji - proszek zasadowy /magnez- wapn/ i witaminy, aktualnie łykam cynk i drożdzę piwowarskie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

Skakanka

przez joaszka 16 lis 2014, 22:31
Hej, jest ktoś chętny do wspólnego wyzwania? Tak zeby się wzajemnie motywować :great:
joaszka

Sortuj wg