Wszechobecny seks

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Wszechobecny seks

przez Loopy'7 31 paź 2014, 15:12
Ciekawe macie niektórzy poglądy ... Wygląda na to, że nie tylko ja mam zrytą banię. I tak trzymajmy :great:

Ma ktoś coś jeszcze do dodania ... ???

Wszechobecny seks

przez mark123 16 sty 2015, 15:43
Wszechobecność seksu to chyba częściowo zasługa komercji i mediów.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Wszechobecny seks

przez Pieprz 16 sty 2015, 15:43
mark123 napisał(a):Wszechobecność seksu to chyba częściowo zasługa komercji i mediów.

W większości, amerykanie mają (bardzo trafne) powiedzenie: sex sells.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wszechobecny seks

przez ego 17 sty 2015, 16:24
monooso napisał(a):Dlatego w procesie wychowywania nowych pokoleń trzeba wyeliminować taką cechę jak strach przed oceną innych ludzi. Nie wiem kto tego zaczął uczyć i skąd się to w ogóle wzięło.
Dobór naturalny, korzyści płynące z posiadania dobrej reputacji wśród innych... Marzenie ściętej głowy, że ludzie przestaną zwracać uwagę na reputację np.swoich potencjalnych partnerów seksualnych, z którymi planują potomstwo. ;)
ego

Wszechobecny seks

przez SelinaKyle 18 sty 2015, 16:44
O kurczę ktoś ma tak samo jak ja! :D A myślałam że tylko ja mam z tym problem ;) to jest jakaś moja obsesja...wszędzie gołe baby, pokazywanie kobiety jako rzecz. Piosenki, które obrażają kobiety. Panowie bardzo potrafią pokazać nam za co nas mają :/ oczywiście nie wszyscy! Jak mówiłam jest to mój problem ;) totalnie nie potrafię się zdystansować.

Wszechobecny seks

przez monooso 18 sty 2015, 23:52
Nie wiem co Wy macie z tym seksem. Mnie on ani ziębi, ani grzeje. Od dzieciństwa do dnia dzisiejszego nie rozumiem tego wszystkiego co się wyprawia wokół seksu. Jakieś kłótnie, cenzury i inne cuda wianki. Dla mnie to coś niebywałego. O co tyle krzyku i zachodu? O cipkę i kutasa? O zwykłe, naturalne narządy takie jak ręka czy ucho, którym nadało się tylko jakieś niebywale ważne i wstydliwe zabarwienie? Bo chowamy je w majtki i staniki? Jakieś wielkie tabu zrobione zostało, majteczki, ubranka i w ogóle masakra jakaś. Szok. Widzę, że wszystko u Was się kręci w obrębie seksu, normalnie jak zwierzęta.
monooso

Wszechobecny seks

przez SelinaKyle 19 sty 2015, 00:13
Monosso tzn że masz normalne, zdrowe podejście. A innym to przeszkadza bo właśnie z jakiegoś powodu mają problem. Ja bardzo lubię seks z moim facetem ale denerwuje mnie wszechobecna golizna (ale kobiet) :P więcej zrozumienia dla ludzi z jakimiś problemami bo chyba po to tu jesteśmy? a nie po to żeby się z siebie śmiać i szydzić?

Sortuj wg