Jak stać się szalonym?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Jak stać się szalonym?

przez tahela 02 paź 2014, 02:05
SinnerInHeaven,
musisz sam sie wyzwolić , nie byc sztywny, miec więcej wolnosci w sobie to odpowiednia kobieta poczuje sie przy tobie na luzie i wyzbedzie ograniczeń a jak jesteś sztywny to tworzysz atmosfere sztywnosci w okól siebie, wiec zacznij od siebie na poczatek, czuje od ciebie brak wolnosci i zamkniecie emocjonalne do wewnatrz a ludzie przy takich osobach robia sie tez takie podobne, zacznij sie wyzwalac najpierw sam, bo czuje ze rozsiewasz wokól siebie atmosfere nei sprzyjającą wolnosci
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Jak stać się szalonym?

przez SinnerInHeaven 04 paź 2014, 14:40
O tak...wyzwolenie jest potrzebne...także to seksualne...Wiem że to ciężkie dla was żeby to pojąć...ale...jedna kobieta to za mało żeby mnie zaspokoić...musi być ich wiele...i wszystkie razem może jakoś dadzą radę...wiem że będzie ciężko przejść przez to wyzwolenie...boje się kobiet szczególnie tzw. dzikusek...One nie liczą się z niczym...pragną tylko seksu i jedzenia...sterują nimi podstawowe instynkty...bywają niebezpieczne...tahela Ty też musisz uważać na dzikuski...w stanie orgii nie patrzą na płeć...są samolubne...nie dzielą się przyjemnością tylko wykorzystują po ciemku...zawsze po ciemku i z zaskoczenia...wtedy kiedy najmniej się spodziewasz...są strasznie szybkie i nieprzewidywalne...dlatego chce wyhodować tą bestię aby mieć z nimi szansę ale nie wiem czy dam radę...One też rosną w siłę z nocy na noc jak wampiry...ale nie piją krwi tylko żywią się seksualną energią...to skomplikowane istoty...trudno je pokonać...
SinnerInHeaven

Jak stać się szalonym?

przez lojantka 04 paź 2014, 14:44
w jakim stadium rozwoju znajduje się aktualnie hodowana eksperymentalna bestia?
lojantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Jak stać się szalonym?

przez monapayne 04 paź 2014, 15:31
Dresik i czarnoksiężnik się wyklucza. Musiałbyś się ubierać chyba w stylu witch house.
"Słowo trauma z greki oznacza ranę, a wie pan jak jest sen po niemiecku? Traum. Rany rodzą potwory"
was: robot

Jak stać się szalonym?

przez tahela 04 paź 2014, 19:33
czyli chodza i gwałaca, jednak jakby popatrzec na statystyki to faceci gwałacą czesciej i sa tacy jacys nienormalni w kwestiach seksualnych, ciagle trzeba im tłumaczyc dlaczego nie ma ochoty sie przespac człowiek z jakims tam męzczyzna ,ale jakby do nich to cesto nie dociera

musisz pojechac do dzungli amazońskiej, tam duzo plemion jest jeszcze prymitywnych, tam znajdziesz cego szukasz i surowe mięso i dzikich i bestie w tej dzungli, tak ci radze, pakuj torby i do Ameryki Południowej, czym szybciej tym lepiej
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Jak stać się szalonym?

przez lucy1979 04 paź 2014, 19:52
O jezu, ale się uśmiałam czytając ten wątek. Popiszcie cos jeszcze.... :great:
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Jak stać się szalonym?

przez Popiol 04 paź 2014, 19:56
Bądź sobą.
Popiol

Jak stać się szalonym?

przez tahela 04 paź 2014, 21:00
lucy1979 napisał(a):O jezu, ale się uśmiałam czytając ten wątek. Popiszcie cos jeszcze.... :great:

tylko kolega cos ucichł, może sie już spakował i szuka dzikich kobiet, bestii i mroku na brzegach rzeki Amazonki a i surowego mięsa
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Jak stać się szalonym?

przez SinnerInHeaven 08 paź 2014, 18:29
Ucichł...ha ha byłem nakarmić bestię...Biedaczysko było głodne i spragnione...musiałem ją napoić soczkiem z witaminami żeby się dobrze rozwijała...wszystkie komórki...ścięgna mięśnie...potem jeszcze tylko mała dawka leków i już jest dobrze...śpi sobie kochana...Wydaje mi się że czasem miewa koszmary muszę do niej schodzić nocą...płaczę...chyba boi się ciemności ale to nic nie szkodzi...ja się nie boję...razem stanowimy świetny duet...zrobię jej konfitury na zimę i jakieś ubranka żeby miała ciepło...zimno tam w tej piwnicy...muszę się niż opiekować teraz potrzebuje oparcia...zrozumienia...Wy jej tego nie daliście...Amazonka? Znam te dżungle...i tamtejsze kobiety...ciemne dzikie...dobre tylko trzeba uważać bo są silne potrafią powalić dorosłego mężczyznę średniej postury...W dżungli dużo robactwa...Trzeba je czasem nawet jeść bo w dżungli nie tak łatwo o mięso...ale dla mnie to nic potrafię przetrwać wszędzie...Jak Bryl Grill...sławny podróżnik...ale ja jestem lepszy...bo potrafię się skryć...polować...uwieść kobietę w środku dżungli...Sprawić by poczuła się komfortowo...bezpiecznie...On tego nie potrafi...Lata tylko jak głupi i je robaki...A tutaj trzeba pomyśleć o kobietach...One dają potomstwo i mleko...gatunek musi przetrwać...Ale ja sobie z polskimi kobietami radze mimo że czasem też są jakby to określić..."dzikie", muszę je stopować...szeptać w nocy nie za szybko moja droga...bo skonam...
SinnerInHeaven

Jak stać się szalonym?

przez lucy1979 08 paź 2014, 18:37
Mam taką sugestię abys puszczał bestii muzykę. Oczywiście nie byle jaką. Broń boże jakieś smutne pitolenie.
Proponuję na początek Demonologię 1 i 2, autorstwa Słonia. Mam nadzieję, że znasz twórczość tego artysty lirycznego jak przystało każdemu kto ma inklinację do ZUA :evil:
Bestia nastroi się przy tej nucie odpowiednio.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Sortuj wg