Wynaturzenie

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Wynaturzenie

przez SinnerInHeaven 29 sie 2014, 21:35
Witam,
Czemu gdy wpisuje w google hasło "wynaturzenie" to w wynikach w grafice w 4 rzędzie pojawia się Marcin Najman? Nie wiem co o tym myśleć. Zresztą możecie sprawdzić sami.
SinnerInHeaven

Wynaturzenie

przez Infinity 29 sie 2014, 21:39
SinnerInHeaven,

Dyscypilna sportowa czy wynaturzenie? O fenomenie MMA w Polsce http://natemat.pl/10433,dyscypilna-spor ... a-w-polsce

Wynaturzenie

przez Łapa 29 sie 2014, 21:42
Magia Internetu...
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Wynaturzenie

przez Psychoanalepsja_SS 29 sie 2014, 21:56
Wyniki są dostosowane do Twoich wcześniejszych wyszukiwań. Mi np. wyskakują same słowniki i coś o homoseksualizmie.

Wynaturzenie

przez Infinity 29 sie 2014, 21:58
Psychoanalepsja_SS, na grafice

Wynaturzenie

przez Psychoanalepsja_SS 29 sie 2014, 22:09
Na grafice w czwartym rzędzie to mi się pojawia karaluch-cyborg, kobieta z penisem, 3 Azjatów ze smartfonami oraz Kaczyński... ;)

Ale w piątym rzeczywiście jest Najman z natemat.pl.

Wynaturzenie

przez Druid 30 sie 2014, 14:04
SinnerInHeaven, jakie wynaturzenie chciałeś znaleźć?
Druid

Wynaturzenie

przez SinnerInHeaven 30 sie 2014, 17:08
[SinnerInHeaven, jakie wynaturzenie chciałeś znaleźć?

Nie wiem, jakieś fajne. A wyskoczył Najman który nawiasem mówiąc jest odrobinkę wynaturzony cały czas powtarza że wygrał, wygrał, wygrał...że Saleta, że Pudzian, że nie jest Jolą Rutowicz polskiego boksu...może on naprawdę w to wierzy albo ma urojenia nie wiem. Może to też jest to jest jakiś Mind Control czy coś. Wydaje mi się że on jest sterowny że każą mu walczyć i przegrywać w tak okrutny sposób. To nie jest normalne żeby kopać tak mocno aby złamać sobie piszczel...musiał coś brać przed walką...Może coś na podwyższenie agresji, albo jakieś środki przeciwbólowe w dużym stężeniu. To jeden wielki eksperyment rozpoczęty po to by testować wytrzymałość ludzkiej psychiki i ludzkiego organizmu. Ile człowiek może psychicznie i fizycznie znieść. Gdzie są granice. A my nabieramy się na to codziennie.

Jakich wynaturzeń szukałem? Hm... Czegoś co spełniło by moje chore wizje człowieka doskonałego. Coś jak połączenie zombie i jakiegoś zwierzęcia. Coś okrutnego. Szybkie, zwinne, inteligentne, wytrzymałe, nie będące maszyną(jakaś biologiczna forma życia), potrafiące się regenerować. Mogące zagrozić człowiekowi w dominacji na świecie. Coś jak kosmici ale oni są zbyt High-Tec. Mają statki, jakąś broń komputery. TO musiało by byś surowe. Wyjść z lasu. Z ciemności. Z jakiejś groty a nawet z samych czeluści piekielnych. Być dzikie i nieokiełznane. Jak Chupacabra, Tajemnicze. Tak to są moje fascynacje. Wiem że nie ma czegoś takiego dlatego moją misją jest to stworzyć. Zmutować tak człowieka żeby przypominał to COŚ. Wiem że to będzie trudna misja ale będąc wystarczająco szalonym człowiekiem zdołam zawładnąć tym światem. I wszyscy będą się bali mojego dzieła. A w konsekwencji MNIE... Módlcie się bo nie znacie dnia ani godziny kiedy powstanie moje dzieło i będzie siać spustoszenie na całym globie. A ja będę wtedy wymierzał sprawiedliwość i nikt nie zazna litości żadna dusza...
SinnerInHeaven

Wynaturzenie

przez tahela 30 sie 2014, 18:08
SinnerInHeaven,
poczytaj sobie S.Kinga i ci się poprawi, nie jestes pierwszy , który ma takie wizje znani pisarze horrorów tez tak maja
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Wynaturzenie

przez Ferdynand k 30 sie 2014, 19:06
SinnerInHeaven, alien, predator?
:lol:
albo

-- 30 sie 2014, 19:07 --

sorry wiem że to nudne już ale kocham tego kota :mrgreen: :bezradny:

-- 30 sie 2014, 19:14 --

zagraj w amnesia albo the last of us :P
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Wynaturzenie

przez SinnerInHeaven 31 sie 2014, 20:12
Problem kota polega na tym że atakuje jak się boi... Strach go napędza. Strach nie jest dobry. Aby stworzyć bestię trzeba ujarzmić strach. Trzeba wykreować monstrum które nie zazna ani strachu ani litości. Bez emocji- żadnych tych pozytywnych też. Taka jakby pustka w głowie. Tylko ta chęć unicestwienia wszystkiego dookoła. Trzeba wszczepić do genotypu obłęd i wtedy rokoszować się swoim dziełem. Które będzie doskonałe. Ale poczekajcie, poczekajcie najbardziej mierzi mnie to że WY w ogóle nie rozumiecie że moje plany są jak najbardziej realne. Może nie jutro ale za kilka lat obudzicie się w tym koszmarze który dla Was zgotuje. I nie będzie przebacz. Prace nad tą bronią trwają już dziś. I kto wie... Należy jeszcze nadmienić że kluczem do sukcesu jest słowo mutacja... Organizm "ostatecznego zniszczenia" musi mutować bardzo szybko musi mieć kły i pożerać ludzi i stawać się większym i silniejszym. Tak... mutacja jest potrzebna. My ludzie nie mutujemy jesteśmy bezużyteczni dla tej planety. Jemy tylko mięso i jakieś inne badziewia. Bestia mogłaby być tak silna i doskonała że mogłaby żywić się wszystkim jeść metal. Pić benzynę ropę jakieś smary to też bo ją żywiło. Skażenie też nie byłoby problemem a nawet pomagałby mutować i stawać się silniejszym z dnia na dzień. Człowiek nie ma najmniejszych szans z tą kreaturą nawet przy ówczesnej technologii. Wy nie jesteście świadomi tego wszystkiego. Ja jestem. Bo jestem tego częścią tworzę to razem z innymi szalonymi i żadnymi obłędu ludźmi. Nie nie robię tego dla władzy. Władza istnieje tylko wtedy jak jest czym władać a tutaj nie będzie niczego. Nic się nie ostanie nawet drzewo nawet jemioła, tylko wulkany i lawa i ogień. Nawet chmury będą czarne i zakryją słońce. Dzień stanie się nocą. Także cieszcie się póki możecie. Ludzie małej wiary.
SinnerInHeaven

Wynaturzenie

przez Ferdynand k 31 sie 2014, 20:16
leki bierzesz? :shock:

-- 31 sie 2014, 20:20 --

w sumie to na takie coś to

-- 31 sie 2014, 20:22 --

znaczy na tego stwora co kreujesz te spluwy :lol: nie jako terapia :lol:
jeszcze aa12

-- 31 sie 2014, 20:30 --

Obrazek

-- 31 sie 2014, 20:32 --

Obrazek

-- 31 sie 2014, 20:40 --

http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2014/ ... 7g76jo.png
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Naczelny Użyszkodnik

Wynaturzenie

przez cyklopka 01 wrz 2014, 04:21
Psychoanalepsja_SS napisał(a):Na grafice w czwartym rzędzie to mi się pojawia karaluch-cyborg, kobieta z penisem, 3 Azjatów ze smartfonami oraz Kaczyński...

Internet :mrgreen:

-- 01 wrz 2014, 03:23 --

Ferdynand k napisał(a):leki bierzesz? :shock:

W pośredniaku byłeś? :nono:

-- 01 wrz 2014, 03:23 --

SinnerInHeaven, to fajnie. Też lubię chupacabry
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Wynaturzenie

przez Ferdynand k 02 wrz 2014, 18:46
cyklopka, nie byłem bo w tym kraju nie ma terapii dla ludzi z moim wykształceniem :lol:
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg