Pytania do dziewczyn

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pytania do dziewczyn

przez Loopy'7 31 sie 2014, 15:23
Drogie Panie :D Bardzo dziękuję za dotychczasową wyrozumiałość i udział w ankiecie. Póki co jestem na etapie analiz :bezradny: Jeżeli jeszcze ktoś pomoże mi rozwiać moje wątpliwości, będę wdzięczny :P Loopy.

Pytania do dziewczyn

przez Lenka30 30 wrz 2014, 23:26
1) Czego oczekujesz od swojego partnera ?

... będzie mądrzejszy niż ja, ba! będzie najmądrzejszym facetem jakiego znam... i kolacji przy świecach, spacerów pod gwiazdami, przegadanych nocy...

2) Czy wygląd - zarówno Twój i jak potencjalnego wybranka - ma dla Ciebie duże znaczenie ?

Obawiam się że mój wygląd ma dla mnie duże znaczenie. Naprawdę lubię wyglądać jak anioł ;-) On wystarczy że wygląda jak seksowny diabeł :-) Dobry gust, własny styl, jakaś wspólnota estetyczna, porozumienie kolorystyczne...jakoś tak zawsze wychodzi, że to ma znaczenie.

3) Jakie cechy u faceta uważasz za szczególnie istotne ?

Umysł, wrażliwość, spokój wewnętrzny, wyobraźnia...

4) Czy seks jest dla Ciebie ważny ? Czy da radę ominąć ten temat ?

Wróciłam do etapu trzymania się za ręce.

5) Czy zdarza Ci się myśleć o kimś innym, będąc w związku ?

Myślę o tylu rzeczach...o tylu osobach...

6) Jaka rzecz, sytuacja, zachowanie zniechęciłyby się całkowicie do mężczyzny ?

Brak higieny, nienawiść, chęć zemsty, pycha, głupota, brak szacunku do matki, agresja...

7) Czy wierzysz w miłość do końca życia ?

Tak. Chciałabym kochać aż po ostatni swój oddech.
" Jestem życiem, które pragnie żyć, pośród życia, które pragnie żyć "

Pytania do dziewczyn

przez Loopy'7 15 lis 2014, 15:42
Odgrzewam temat :P

-- 15 lis 2014, 15:42 --

Lenka30, dzięki !

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pytania do dziewczyn

przez refren 15 lis 2014, 18:24
1) Czego oczekujesz od swojego partnera ?

Porozumienia, bliskości, akceptacji, dostępności (nie trzyma mnie na dystans, nie unika moich znajomych, ma dla mnie czas itp) ugodowości, wsparcia.

2) Czy wygląd - zarówno Twój i jak potencjalnego wybranka - ma dla Ciebie duże znaczenie ?

Trochę ma, ale nie jest najważniejszy.

3) Jakie cechy u faceta uważasz za szczególnie istotne ?

Mądrość, własne zdanie, inteligencja, otwartość na innych ludzi, silny charakter (jak coś postanowi, to tak będzie), wrażliwość (ale niekoniecznie na swoim punkcie), głęboka osobowość (każdy uważa że taką ma, ale nie każdy ma) dojrzałość, dystans do samego siebie. Humor. (Kurcze, sama nie mam tych wszystkich cech.)

4) Czy seks jest dla Ciebie ważny ? Czy da radę ominąć ten temat ?

Nie spieszy mi się, lubię jak sytuacja dojrzeje, mogę być w związku w ogóle bez seksu z powodu przekonań (byle nie latami), ale ważna jest namiętność, czułość, przyciąganie, mam taką silną potrzebę, a gdyby facet jej nie miał albo miał bardzo małą, to nie wiem czy związek byłby możliwy.

5) Czy zdarza Ci się myśleć o kimś innym, będąc w związku ?

Każdemu się zdarza.

6) Jaka rzecz, sytuacja, zachowanie zniechęciłyby się całkowicie do mężczyzny ?

Tak konkretnie na pierwszej rance: nie proponuje, że za mnie zapłaci, nie odprowadza mnie, mówi o wymaganiach, których nie spełniam (typu "chciałbym mieć dziewczynę, która uwielbia jeździć na nartach"), za dużo mówi jaka jego dziewczyna ma być, mówi, że w pracy go nie doceniają, mówi że jego była dziewczyna to wariatka (bo może to przez niego zdarła sobie nerwy), mówi, że lubi się napić kilka razy w tygodniu, pyta się jaki mam znak zodiaku, okazuje się, że zawarł już ślub kościelny, jest buddystą albo muzułmaninem, ma inną religię niż ja i mówi, że kobieta przyjmuje religię męża, nie ma nic ciekawego do powiedzenia, nie ma inicjatywy i tylko czeka aż sama wymyślę, co mamy robić i gdzie iść, nie ma dla mnie za dużo czasu... i wiele innych, ale już wystarczy.

7) Czy wierzysz w miłość do końca życia ?

Tak, ale nie romantyczną.
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

Sortuj wg