Czy można poznać na forum dziewczynę ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez koszykova 24 sie 2014, 12:34
monk.2000, pewnie ze sie zwraca uwage na wyglad, ale facet na dzien dobry pisał, ze szuka ladnej TU. A piekno to dla kazdego co innego. Dośćpłytkie.

czy tak za 10-20 stron nie zamknąć

No może po 20 str kogos znajdzie, trzeba dac szanse
Umiłowanie mądrości.
_____
INTJ

przez los_historicos 24 sie 2014, 20:10
Czytam ten temat i chcę coś przekazać autorowi. Jakiś czas temu to ja mógłbym być autorem wątku. Też rozglądałem się za "uszkodzonym" targetem, który mógłbym otoczyć opieką, który by mnie zrozumiał. Jednakże doszedłem do ważnego wniosku - to nic nie da. Zakładam iż myślisz, że miłość cię uleczy. Zapomnij. Wiele zależy od stopnia problemów, z tego co zrozumiałem nie są ciężkie. Życzę powodzenia ale pamiętaj - to nie jest łatwe. Myślenie iż miłość sama z siebie nas zmieni jest złudne. Potrzebna jest praca, praca, praca nad sobą. Taki związek to związek szczególnej troski. Jeśli obydwoje partnerów nad sobą nie będzie pracowało to związek się rozpadnie. A co będzie jak trafisz na dziewczynę co do której będziesz myślał że to ta jedyna a ta pewnego dnia się potnie "bo tak"? Bo bała się że ją opuścisz? Albo kłótnia z pozoru niewinna skończy się tragicznie bo ona zabije ciebie/ty zabijesz ją w afekcie? Może przesadzam ale chcę pokazać powagę tego w co się pakujesz. Związek dwójki ludzi z problemami to nie przelewki. Życzę powodzenia ale sam bym w to nie brnął.
Srubasabadananienieryszczybysryburstzhhh - złota myśl Juliana Tuwima

przez Kalebx3 24 sie 2014, 20:16
Los Historicos fajnie to napisałeś.
Myslę ,że masz szanowny i samotny Forumowicz lepiej by na tym wyszedł jakby napisał do programu " Chłopaki do wzięcia " . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez lucy1979 24 sie 2014, 20:23
[quote="Loopy'7"]Nie jestem żadnym trollem i nie próbuje tu leczyć żadnych kompleksów :pirate: Po prostu szukam miłej, sympatycznej, niezwracającej na siebie uwagi dziewczyny, żeby miło spędzić czas i być może nawiązać głębszą znajomość. Co w tym dziwnego ?

Strasznie mnie zaintrygowało to " niezwracającej na siebie uwagi". Co też to może znaczyć? Ma to być jakaś szara mysza?

Może ja się nadam ( to żart :mrgreen: )
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Loopy'7 24 sie 2014, 23:00
koszykova,
dziękuję za słowa otuchy :P

los_historicos,ciekawe określenie ten "uszkodzony target" - Aczkolwiek ja bym raczej o żadnej dziewczynie nie myślał w ten sposób ... Nieważne przecież, czy ktoś ma takie czy inne problemy, jest przecież takim samym człoowiekiem jak osoby całkowicie zdrowe.

lucy1979,
dobrze kombinujesz, chodzi mi o taką szarą myszę ( która dla mnie będzie jednak księżniczką ), przede wszystkim dlatego, żeby nikt mi jej znienacka nie podwędził - tak gwoli wyjaśnienia
Ostatnio edytowano 24 sie 2014, 23:03 przez Loopy'7, łącznie edytowano 2 razy

przez Candy14 24 sie 2014, 23:01
przede wszystkim dlatego, żeby nikt mi jej znienacka nie podwędził - tak gwoli wyjaśnienia

problem z zazdroscia?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Loopy'7 24 sie 2014, 23:04
Candy14,
nie mam pojęcia, czy mam problem z zazdrością, bo póki co, nie miałem okazji przekonać się w praktyce ...

-- 25 sie 2014, 00:48 --

Właśnie przeczytałem taką wiadomość.

"Hej, witam wszystkich:-) jestem chłopakiem z Opola, mam 27 lat, od dłuższego czasu walcze z różnymi problemami takimi jak chodźby długie mycie się:/ Stwierdzono u mnie nerwice natręctw i zaburzenia osobowości, ale myśle że można by znaleść jeszcze jakąś kolejną chorobę:/ Wiem że powiem coś co na tym forum jest raczej często mówione, ale powiem, moje życie jest do kitu:-( Szukam dziewczyny, ale przy moich problemach nie wiem czy ma to sens. Gdyby jednak jakaś dziewczyna chciała mnie poznać, to prosiłbym o wiadomość, mój mail: zok1000@onet.pl"

Sami widzicie, że nie jestem sam w moich poszukiwaniach.

przez cyklopka 25 sie 2014, 15:12
No to mówię, że źle szukasz, na tym forum nie ma szarych myszek, są tylko piękne wariatki :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

przez Lord Kapucyn 25 sie 2014, 15:29

Obrazek
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez Loopy'7 25 sie 2014, 18:12
cyklopka napisał(a):No to mówię, że źle szukasz, na tym forum nie ma szarych myszek, są tylko piękne wariatki :mrgreen:

Tak mówisz ... ?

przez lucy1979 31 sie 2014, 15:37
Loopy'7 napisał(a):Bo wydaje mi się, że te z zaburzeniami ( nikogo nie obrażając ) nie mają aż tak wielkich potrzeb ...

A ja myślę, ze jednak Loopy dobrze napisał. Dziewczyny z zaburzeniami biora leki przeważnie SSRI a po nich jak wiadomo to nie ma się ochoty na seks. Czyli jednak się zgadza.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

przez Psychoanalepsja_SS 31 sie 2014, 16:01
Loopy'7 napisał(a):Czy można poznać na forum dziewczynę ?

Na forum jest ukryty dział matrymonialny / seksterapeutyczny. Aby uzyskać do niego dostęp, wymagane jest przesłanie zdjęcia, na którym siedzisz nagi okrakiem na odkurzaczu, w dłoniach trzymając rurę i przytulając się do niej jak do szyi żółwia. Jak się wstydzisz na golasa, to możesz założyć zegarek bądź krawat.

przez Zebrec 31 sie 2014, 16:43
Psychoanalepsja_SS, :great:
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez Loopy'7 31 sie 2014, 17:32
Psychoanalepsja_SS napisał(a):
Loopy'7 napisał(a):Czy można poznać na forum dziewczynę ?

Na forum jest ukryty dział matrymonialny / seksterapeutyczny. Aby uzyskać do niego dostęp, wymagane jest przesłanie zdjęcia, na którym siedzisz nagi okrakiem na odkurzaczu, w dłoniach trzymając rurę i przytulając się do niej jak do szyi żółwia. Jak się wstydzisz na golasa, to możesz założyć zegarek bądź krawat.

Ha ha ... bardzo śmieszne :lol: :silence: Powstrzymam się od dalszych komentarzy.

-- 19 wrz 2014, 11:43 --

Hej to znowu ja ...

Ostatnio napisałem do jednego gościa na PW w wiadomej sprawie plus zapytać się o jeszcze pewną kwestię. No i przypadkiem dowiedziałem się, że on właśnie tutaj kogoś poznał i mam problem :roll: A co będzie, jeżeli niechcący trafię na tę samą osobę ... Nie chciałbym nikomu podbierać jego zdobyczy :shock: , ale skąd będę wiedział, czy to nie ona :bezradny: Poradźcie mi coś. Podobno nie ma jej na "Ludziach z forum". Loopy

Sortuj wg