Co obecnie czytasz?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Co obecnie czytasz?

przez czarnobiała mery 01 wrz 2014, 00:02
ja najbardziej lubię czytać samą siebie :D ;)

Co obecnie czytasz?

przez Bukowski 01 wrz 2014, 00:05
Bukowskiego
Bukowski

Co obecnie czytasz?

przez cyklopka 01 wrz 2014, 04:31
africo napisał(a):W związku z tym, że jestem nauczycielką to aktualnie zafundowałam sobie taką lekturę, że czytam książki do zawodówki rok szkolny już tusz tusz więc miło by było się dokształcić. Często też czytam lektury szkolne-te które najbardziej lubię ale to chyba trochę zboczenie zawodowe.

Polecam dokształcenie się w ortografii i interpunkcji, bo to bardzo ważna umiejętność jeśli się chce kogoś udawać w internecie :twisted:

Ci od marketingu szeptanego to chyba na prawdę myślą, że tu jest forum dla idiotów :blabla:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
I Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Co obecnie czytasz?

przez wiejskifilozof 01 wrz 2014, 09:25
Bernard Cornwell Lord Morski,ale mi się nie podoba.Najlepsze u tego autora,to cykl o wikingach.

Co obecnie czytasz?

przez lucy1979 01 wrz 2014, 09:40
Teraz czytam " Biesy" Dostojewskiego.
Ale błysnełam :mrgreen:
Dostojewskiego wbrew pozorom bardzo łatwo się czyta, tylko ludziom kojarzy się z ciężką literaturą. Kiedyś już przeczytałam wszystkie jego książki, ale ponieważ mam dziurawą pamięc to mogę po kilku latach spokojnie wracać do już przeczytanych rzeczy.
Polecam tez polskich pisarzy, autorow kryminalow- Krajewskiego, Grina, Wolskiego.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Co obecnie czytasz?

przez Doberman 01 wrz 2014, 09:41
"Chodząc z Bogiem" autor John Charles Ryle.
Doberman

Co obecnie czytasz?

przez Absinthe 01 wrz 2014, 10:42
Messiah, a co dokładniej z tego Bukowskiego?
lucy1979, ja Dostojewskiego uwielbiam,jak się przyznałam w szkole przy omawianiu Zbrodni i Kary że lubię tą książę,to spojrzeli na mnie jak na dziwaka :D
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Co obecnie czytasz?

przez Chada 01 wrz 2014, 10:50
''Zniewolony. 12 Years a Slave'' - Solomon Northup

właśnie skończyłem mega książka :P

Lamotrygina 150mg

Co obecnie czytasz?

przez lucy1979 01 wrz 2014, 10:59
Absinthe napisał(a):Messiah, a co dokładniej z tego Bukowskiego?
lucy1979, ja Dostojewskiego uwielbiam,jak się przyznałam w szkole przy omawianiu Zbrodni i Kary że lubię tą książę,to spojrzeli na mnie jak na dziwaka :D

No właśnie to przez to, że Dostojewski jest uważany nie wiem czemu za literaturę trudną. Tymczasem " Zbrodnię i karę " czyta się jak dobry kryminał.
Ja " odkryłam" Dostojewskiego dzięki innemu rosyjskiemu a właściwie gruzińskiemu pisarzowi Borysowi Akuninowi. Najlepiej jest wlasnie czytac w tej kolejności. Najpierw poczytać kryminały autorstwa Akunina, które są naprawdę świetne ( dzieją się w carskiej Rosji) i bardzo dowcipne a potem Dostojewski.
Hardcore w duszy w bani Meksyk

Co obecnie czytasz?

przez Psychoanalepsja_SS 01 wrz 2014, 14:41
cyklopka napisał(a):Polecam dokształcenie się w ortografii i interpunkcji, bo to bardzo ważna umiejętność jeśli się chce kogoś udawać w internecie :twisted:

Ci od marketingu szeptanego to chyba na prawdę myślą, że tu jest forum dla idiotów :blabla:

Nie musi być polonistką i nie musi sztywno trzymać się zasad ortografii i interpunkcji.
W każdym razie lepsze błędy ortograficzne niż złośliwość.

Co obecnie czytasz?

przez cyklopka 01 wrz 2014, 15:10
Psychoanalepsja_SS napisał(a):W każdym razie lepsze błędy ortograficzne niż złośliwość.

Zależy. Jak ktoś przychodzi na forum z prawdziwym problemem, to nie zwracam uwagi na błędy, bo może pisać w zdenerwowaniu albo mieć dysleksję czy inne ograniczenia. Są na forum osoby, które piszą śmiesznie, a lubię z nimi gadać. Przychodzą też osoby, którym smutno i piszą posty pochyloną fioletową czcionką w formie białego wiersza z mnóstwem wielokropków. Też się nie czepiam, chociaż to jest pretensjonalne i ciężko się czyta, bo może to być nastoletnia pseudoartystka, a może ktoś autentycznie myśli o samobójstwie i nie należy go dobijać. Naprawdę staram się, wspieram kogo mogę jak mogę i rezygnuję z wielu okazji do złośliwości i pełnego strollowania.

Ale jak ktoś pisze "rok szkolny tusz tusz + link do księgarni internetowej" to już nie wytrzymuję.

Papcio Chmiel: Z tuszuś powstał, w tusz się obrócisz. Nadaję ci imię Tusz de Zoo.
A’Tomek: Kici, kici… Truś truś… Jak się woła na małpę?
Romek: Cip, cip… Ty Tusz! Zejdź z lampy, a dostaniesz banana.
A’Tomek: Nie ma imienia Tytusz, tylko Tytus. Imieniny obchodzi 6 lutego.

W ogóle ten temat jest dublem bez sensu, bo już jeden jest, w którym ludzie piszą, co aktualnie czytają :roll:
I Miss Forum

Co obecnie czytasz?

przez Psychoanalepsja_SS 01 wrz 2014, 15:24
cyklopka napisał(a):W ogóle ten temat jest dublem bez sensu, bo już jeden jest, w którym ludzie piszą, co aktualnie czytają :roll:

Który? :o Mi chodzi dokładnie o to, co teraz czytasz. Może to być szkolna lektura, może to być monografia naukowa, może być to artykuł z sieci, może to być news, cokolwiek.
Jest temat " Książki, książki..i książeczki.", który odnosi się stricte do książek.

Co obecnie czytasz?

przez cyklopka 01 wrz 2014, 15:36
Teraz czytam posta powyżej. Wow. A wieczorem przeczytam skład wędliny zanim ja zjem. :great:
I Miss Forum

Co obecnie czytasz?

przez Bukowski 01 wrz 2014, 20:39
Absinthe, na razie; kobiety, kłopoty to męska specjalność, szmira, listonosz, hollywood.
Bukowski

Sortuj wg