Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak myślisz, co jest Ci potrzebne do szczęścia?


Gość Bukowski

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z moim mózgiem to szczęście, to za wysokie progi, więc napiszę o radości. Do tego, by przeważała radość, chyba potrzebne by mi było codzienne odkrywanie nowych rodzajów napojów, całoroczny upał i od czasu do czasu nawałnice z dużą częstotliwością piorunów i ulewami zamieniającymi ulice w rwące potoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie i brak skutków ubocznych.Takie leki żeby zamiast szkodzić działały i mi pomagały.Druga osoba która pomoże mi się ruszyć z miejsca nie będzie krytykować tylko zrozumie moje cierpienie nie będzie nic mówić tylko pomoże mi wstać,pójdzie ze mną gdzie będę musiał i pocieszy.Wiem że już nigdy nie będę zdrowy ale przynajmniej chciałbym mieć szansę jeszcze je naprawić i wyprowadzić na prostą.Zresztą oprócz zdrowia nie potrzebuję nic wszystko zdobede sam i osiągnę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś do kochania

Polecam się- Messiah :D:mrgreen:

[videoyoutube=vOQdrya3vck[/videoyoutube]

 

Do szczęścia jest mi potrzebne żeby moi rodzice zrobili się normalni i przestali mnie wysyłać do szpitala kiedy mają zły humor.

No ja niestety widzę, że nie da się zmienić innych samemu biorąc leki.

 

Kiedyś to ja miałam dla siebie receptę na szczęście, zawsze był jakiś warunek, który gdy tylko się ziści zapewni mi życie długie i szczęśliwe. Teraz już wiem, że to tak nie działa i nie mam już nawet pomysłu, co to powinno być. na prawdę ciężko mi już sobie wyobrazić swoje przyszłe/potencjalne szczęśliwe życie. Więc teraz marzę tylko o usuwaniu rzeczy, które mnie na chwilę obecną blokują albo doprowadzają do szału. Nawet na tyle nie mogę liczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×